Ankara Çiçekçiler

Düğün konusunda en çok tercih edilen Ankara çiçekçileri listesi Düğün.com'da! Gelin buketi ve düğün süslemelerin için Ankara çiçekçilerini incele ve fiyat teklifi formu doldurarak firmalar ile iletişime geç.

Esnek sözleşme Linda Flower & Coffee

Çankaya

Linda Flower & Coffee

Linda Flower & Coffee ailesi olarak Çankaya’nın en iyi kahvesini yapıyor ve en güzel çiçeklerini satıyoruz. Eşsiz lezzetteki kahvelerimizi yudumlarken bir yandan belki de hayatınızda daha önce hiç...

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

10 yorum

7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Çiçekçiler
Tüm Şehirler Çiçekçiler
Diğer Çiçekçiler

Gelin Buketi Nasıl Seçilmeli?

Gelinliğinizi tamamlayacak bir gelin buketi seçerken çiçeğinizin düğünüzün temasıyla ve dekorasyonuyla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Dekorasyonda kullandığınız tonlardan ve çiçeklerden oluşan bir düğün çiçeği tercih ederseniz, düğününüz ahenk içinde olacaktır. Konsept düğün yapacaksanız buketinizi seçerken temanız size yol göstersin. Kurutulmuş portakallar ve lavantalardan oluşan bir temanız varsa gelin çiçeğinizde de bu detayları kullanmanız ortaya hoş görüntülerin çıkmasına yardımcı olabilir.

Canlı bir gelin buketi kullanacaksanız bulunduğunuz mevsimin çiçekleri arasından bir seçim yapmalısınız. İlkbaharda renkli şakayıklar, yazın zarif papatyalar, sonbaharda görkemli orkideler, kışın ise sümbüller kullanabileceğiniz çiçekler arasında yer alıyor. Gelin buketinizi seçtikten sonra damat adayıyla uyum içinde olmak adına buketinizle eş bir damat yaka çiçeği yaptırabilirsiniz.

Canlı Gelin Çiçeği mi yoksa Yapma Gelin Çiçeği mi Kullanmalısınız?

Buketinizi seçerken canlı çiçekler mi yoksa yapma çiçekler mi kullanacağınıza beklentilerinize göre karar vermelisiniz. Düğün çiçeğinizi yıllarca saklamak istiyorsanız yapma çiçekler kullanılarak hazırlanan bir gelin buketi size uygun olacaktır. Yapay çiçeklerden bir buket yaptıracaksanız kullanılan ürünlerin kaliteli ve gerçek gibi durmasına özen göstermelisiniz. Çiçeğinizi yıllarca saklamak planlarınız arasında değilse mevsim çiçeklerini kullanarak mis kokulu bir canlı el çiçeği de tercih edebilirsiniz. Gerçek çiçeklerden yapılan gelin buketi kullanmayı düşünüyorsanız eğer çiçeğinizin solmaması için doğru koşulların sağlanmasına dikkat etmelisiniz. Bu konuda çiçekçinize ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz. Düğününüzde kullanacağınız bir diğer buket alternatifi de kuru çiçeklerden yapılan modellerdir. Bu şekilde olan gelin çiçekleri, tıpkı yapma çiçeklerde olduğu gibi yıllarca saklanabilir. Canlı çiçeklerin kurutularak yapıldığı bu buketler oldukça narin bir yapıya sahiptir. Eğer saklamak istiyorsanız kırılıp parçalanmamaları için yapma çiçeklerden çok daha dikkatli bir biçimde muhafaza etmelisiniz.

“Ankara’da gelin çiçeği nereden alınır” diye düşünüyorsanız bu sayfadaki firmalar size en güzel gelin çiçekleri konusunda yardımcı olacaktır. Burada bulacağınız çiçekçilerden sadece gelin buketiniz değil aynı zamanda nikah çiçeği, nişan buketi ve diğer düğün süslemeleri için de hizmet alabilirsiniz.