Seçil Kuaför

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Seçil Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Seçil Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Seçil Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Seçil Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Seçil Kuaför Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o beyaz gelinliği giyeceğiniz gün yaklaşıyor. Gelinliğinizin güzelliğini tamamlamanın en iyi yolu da şüphesiz ki profesyonelce hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajından geçiyor. Biz Seçil Kuaför olarak düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak gelin saçınıza ve makyajınıza hak ettiği değeri gösteriyor, size her anlamda kaliteli ve profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Salonumuzda işini özenle ve aşkla yapan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Alanımızla ilgili düzenli eğitimler alarak ve son trendleri yakından takip ederek de kendimizi geliştirmeyi ihmal etmiyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken sizin isteklerinizi ve zevklerinizi doğru bir şekilde anlamaya özen gösteriyoruz. Hazırlıklarınız boyunca öğrendiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ederek, her detayıyla sizi mutlu edecek bir görüntü yakalıyoruz. Size en uygun gelin saçı ve makyajını tasarlama konusunda düğün mekanınız, gelinlik modeliniz, yüz şekliniz gibi pek çok faktör etkilidir. Bu nedenle size en uygun görüntüyü yakalama konusunda kararsızlık yaşarsanız, tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek size seve seve yardımcı oluyoruz.

Hazırlıklarınız boyunca saçlarınızda ve cildinizde kullandığımız ürünler konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Hazırlıklarınızı sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünleri ile yapıyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, saçlarınızın yıpratmadan her işlemi güvenle uygulayabiliyoruz. Kusursuz bir şekilde hazırladığımız güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlamak için de kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Seçil Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, sizi muhteşem bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Emrah, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd No:68, 06010 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.