Setre Kuaför

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Setre Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Setre Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Setre Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Setre Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Setre Kuaför Hakkında

Sektördeki 25 yılı aşkın deneyimimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Setre Kuaför Keçiören olarak düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizdeyiz.

Tamamı kadın üyelerden oluşan profesyonel ekibimizle size her zaman en iyi ve güvenilir hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İşimizi aşkla yapmamızın bir getirisi olarak kendimizi devamlı geliştirmek için durmaksızın çalışıyor, sektörümüze değer katmayı hedefliyoruz. Düzenli olarak eğitimlere katılarak ve son trendleri yakından takip ederek kullandığımız teknikleri geliştiriyor, son moda uygulamaları başarılı bir şekilde hazırlıyoruz. Sektöre ilgi duyan herkes için de türban tasarım ve makyaj eğitimleri veriyoruz. Böylece profesyonel ekibimizle sektörümüzün gelişmesine de katkıda bulunuyoruz.

Gelin saçınızı yüz şeklinize, düğün mekanınıza, duvağınıza, gelinliğinize ve tarzınıza uygun olacak şekilde tamamen size özel olarak tasarlayabiliyoruz. Saçlarınızda minik inciler, rengarenk çiçekler ve ışıltılı taşlar kullanarak tasarımınıza bambaşka bir güzellik katabiliyoruz. Saçlarınızı hazırladıktan sonra kullandığımız kaliteli saç sabitleyicileri sayesinde saçlarınızın düğün gününüzün en temposu yüksek anlarında bile bozulmadan durmasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızın ardından profesyonel make up artistlerimiz ile makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyaj uygulamanızı yüz hatlarınıza uygun bir şekilde yaparak, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Kullandığımız kaliteli ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri sayesinde makyajınızın hem pürüzsüz hem de daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Makyajınızı hazırlarken attığımız her adımda sizi doğru bir şekilde bilgilendiriyoruz ve sizin zevkleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu sayede ister ihtişamlı ister doğal görünümlü bir makyaj hazırlayarak, her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntü ortaya çıkarıyoruz.

Siz de düğün gününüzde fark yaratan bir kadın bakış açısıyla muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Setre Kuaför Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.