Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi Sık Sorulan Sorular

Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi şehir dışında hizmet veriyor.


Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi Hakkında

1999 yılında başlayan bir macera diyorum, iş hayatıma. Çünkü güzellik sektöründe yer almak için işini severek yapmak ve yetenek gerekir. Bu yüzden el becerilerimi mesleki deneyimlerimle birlikte artırdım ve eğitim alarak kendimi yenilemeyi de ihmal etmedim. Profesyonel hizmet sunabilmek için her biri gelişim ve yenilemeye açık yetenekli ekip arkadaşlarıyla çalıştım. Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi’nde 6 kişilik ekibimizin sunduğu hizmetleri de merak ediyor olmalısınız.

Gelin, size Ankara Etlik kuaför salonları arasında öncü markalar arasında yer almamızı sağlayan hizmetlerimizden söz edelim. Daima özenli hizmet sunmaya ve zamanı verimli kullanmaya odaklanıyoruz. Bu sebeple randevu sistemiyle çalışıyoruz. Hak ettiğiniz ilgiyi bizi tercih ettiğiniz her günde yaşamanızı istiyoruz. Markamızın kurucusu ve saç tasarımcı Nuri Bey’in geliştirdiği özel tasarım modellerle saçınızda yenilikler yapabiliyoruz. Model kesim, renk değişikliği, kaynak, ombre, sombre, balyaj bunlardan yalnızca birkaçı… Ayrıca değişim kadar önemli olan yenilenme için saç bakımları, keratin ve botoks da tercih edebilirsiniz.

Düğün günü şıklığın da adresi olan Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi’nde özel anlarınızı şıklığınızla taçlandırıyoruz. İşimizdeki ustalığı gelinliğinizin yaka detayları, kesimi, yüz şekliniz ve tarzınıza göre tasarladığımız saç modelinde keşfedeceğinizden eminiz. Hayal ettiğiniz saç modelinde yaptığımız uyarlamalarla güzelliğinize de ışık tutuyoruz. Makyaj uygulamalarını merak ediyorsanız; aydınlık, canlı ve doğal bir görüntü için 1. sınıf kalitede makyaj ürünleri tercih ediyoruz. Dünyaca ünlü markaların ürünleriyle cildinizde sağlık ve güzelliğe odaklanıyoruz.

Göz alıcı güzelliğiniz ve zarafetinizi ortaya çıkarmak için salonumuzda olduğu gibi düğün mekanınızda da yanınızda oluyoruz. Aynı zamanda topuz eğitmeni de olan tasarımcımız, Nuri Bey ve profesyonel makyaj artistlerimizle düğün günü 10 kişilik bir ekibin işlemlerini yapabiliriz. Modanın şıklığınıza yansıdığı saç tasarımı ve makyaj uygulamaları için Beyaz İnci Kuaför Etlik iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Gn.Dr. Tevfik Sağlam Cad.Yellice Sok. No:1/A Etlik Keçiören/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz İnci Kuaför & Güzellik Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.