Serkan Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Serkan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Serkan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

Serkan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Serkan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Serkan Kuaför Hakkında

Hayatınızın belki de en özel gününde bütün bakışlar sizin ve eşinizin üzerinde olacak. Bu değerli günde yapacağımız profesyonel dokunuşlar ile hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak ister misiniz? Yanıtınız ‘’Evet!’’ ise doğru yerdesiniz. Çünkü; güzelliğiniz Serkan Kuaför Ankara ile emin ellerde…

Düğünden haftalar önce sizi ferah salonumuzda ağırlıyor, bir kahve eşliğinde nasıl bir saç modeli istediğinizi soruyoruz. Bunu yapmamızın sebebi; tamamen içinize sinen modeli öğrenebilmek ve işlemlerimiz bittiğinde sizi salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurlamak… İstediğiniz saç modeline şimdiye kadar kazandığımız bilgi ve birikimle yorumumuzu katıyor, eğer yüz tipinize veya gelinliğinize uymayacak bir model seçtiyseniz sizi başka saç tasarımlarına yönlendiriyoruz. Gelinliğinizin yakası açıksa omuzlarınıza düşen, doğal maşalı saç modellerini, gelinliğinizin yakası kapalıysa gösterişli topuz modellerimizden örnekler gösteriyoruz. Saç modelinize karar verdikten sonra farklı alternatiflerimizin arasından yapacağımız makyaj stili belirliyoruz. Mat, yumuşak renkler mi yoksa ışıltılı bir makyaj mı yapacağımızı provalar ve özel istekleriniz belirliyor.

Ve düğün tarihi gelip çatıyor. O muhteşem günde sizi rahat ettirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı bilmenizi isteriz öncelikle. Zaman kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz. Zaten saç ve makyaj modelinizi önceden belirlediğimiz için uygulama aşaması gayet kolay oluyor. Makyajınız için zarif dokunuşlar yapmaya, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Yüzünüz de dikkat çekmek istediğiniz bölgelerde aydınlatma ve gölge işlemleri uyguluyoruz. Saç ve makyajınız yaptıktan sonra taç ve duvağınızı takıyoruz. Saç ve makyajınızın gün boyu ilk zamanki görünümünü koruması için özel spreylerle sabitleme işlemi de yaptıktan sonra o muhteşem gün için hazırsınız!

Ankara’da gelin başı için en iyi kuaför arayışınıza birbirinden güzel hizmetlerimizle son vermek istiyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.