Dans Kursları

Ankara Düğün Dans Kursları

Flex Düğün Dansı
5,0
(12 Yorum)
2. yıl
Çankaya
8 saatte cevap verir

Belki dansa dair hiçbir şey bilmiyorsunuz, belki dans tutkunusunuz ama düğününüzde kusursuzluğu garantilemek için profesyonel destek arıyorsunuz. İhtiyacınız ne yönde olursa olsun Ankara’nın 14...

3.500
2.600 TL
İncele
Armoni Dans ve Müzik Akademisi
5,0
(166 Yorum)
9. yıl
Çankaya
1 saatte cevap verir

Düğün töreniniz için akılda kalıcı ve unutulmaz bir dans gösterisi yapmak istiyorsanız Armoni Dans ve Müzik Akademisi’nin uzman kadrosuyla tanışmaya ne dersiniz? Dans, müzik ve bale alanlarında...

1.000 TL'den az
İncele
Salsa Ankara Dans Akademisi
10 Yorum
Çankaya
6 saatte cevap verir

Hayatınızın en özel anı olarak kabul edeceğiniz düğün töreninizde, size özel olarak planlanmış ve içinde aşkınız ile ruhunuzun yansımalarını bulacağınız büyüleyici bir ilk dansı yaşamak istemez...

1.500-2.000 TL
İncele
Ankara Düğün Dansı Merkezi
5,0
(74 Yorum)
12. yıl
Çankaya

Crypto Dans Akademi Ankara’da düğün dansının markasıyız. Eğer siz de düğününüzde muhteşem bir dans performansı sergilemek istiyorsanız, en özel ve en iyi düğün dans eğitimiyle karşınızdayız!...

1.000 TL'den az
İncele
Evrensel Sahne Sanat
5,0
(15 Yorum)
7. yıl
Çankaya

Unutulmaz bir düğün farklı ve sıra dışı dokunuşlarla ortaya çıkar. Günümüzde düğünlerine renk katmak, akıllarda yer edinmesini sağlamak için çiftlerimiz özel dans performansları sergilemek...

2.000-2.500 TL
İncele
Horos Sanat
5,0
(50 Yorum)
5. yıl
Çankaya
12 saatte cevap verir

2011 yılında kurduğumuz dans topluluğumuz Horos Sanat’a hoş geldiniz. Firmamız sanatın dansa dair her detayının en derin şekilde yaşandığı harika bir yuva. Burada her biri alanında uzman yetenekli...

5.000
2.500 TL
İncele
Adım Sanat Merkezi
5,0
(5 Yorum)
3. yıl
Çankaya
1 saatte cevap verir

Dansın sanatla buluştuğu adres olan Adım Dans ve Sanat Merkezi, düğünlerinde eşsiz bir dans gösterisi gerçekleştirmeleri için Ankaralıların en doğru tercihlerinden biri olacak! Dans konusunda...

2.000-2.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Düğün Dansı Kursları ve Hizmetleri

Düğünün en özel anlarından biri çiftin ilk dansıdır. Bu özel an için profesyonel destek almak isteyen çiftler düğün dansı kurslarının kapısını çalıyor. Siz de müstakbel eşinizle birlikte dans eğitimi alabileceğiniz Ankara dans kurslarını araştırıyorsanız, şehirde bulunan firmaların hizmetlerini bilmenizde fayda var. Kısaca bahsedelim.

Ankara düğün dansı kurslarında eğitim içerikleri yalnızca adımlarınızı nasıl atmanız gerektiğinden ibaret değil. Şehirdeki birçok firma dans müziği seçiminden tarza özel tekniklere, müzikaliteden zamanlamaya, iletişimden postüre kadar birçok konuda eğitim veriyor. Bu nedenle Ankara düğün dansı kursları ile görüşürken eğitim içeriklerini de öğrenmenizde fayda var.

Şehirdeki düğün dansı kurslarının birbirinden farklı eğitim paketleri bulunuyor. Bu paketler, 1-2 dersten 8 ve üzerine kadar çıkabiliyor. Eğer vaktiniz azsa 1-2 ya da 3-4 derslik paketleri tercih edebilirsiniz. Düğün tarihinize daha uzun zaman varsa 8 ders ve üzeri eğitim içeriğine sahip paketlerden satın alarak bu özel ana rahatlıkla hazırlanabilirsiniz.

Düğün giriş dansınızı müstakbel eşinizle çift olarak yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla eğlenceli bir koreografi hazırlayarak da yapabilirsiniz. Bunun için Ankara’da çiftlere özel dans eğitiminin yanı sıra gruplara hizmet veren firmalar da bulabilirsiniz.

Düğün Dans Kursu Ankara’da Nasıl Seçilir?

Düğün dansı Ankara’daki birçok firmadan alabileceğiniz bir hizmet. Seçenek bu kadar çokken size uygun dans kursunu seçerken nasıl seçebileceğiniz konusunda ipuçlarına da değinelim.

Firmanın alanında uzman olup olmadığı, düğün dansı eğitimi alacağınız kursu seçerken en önemli kriterlerden biri olabilir. Görüştüğünüz firma, yıllardır faaliyet gösteren bir kurum olabilir ancak daha önce düğün dansı özelinde eğitim verip vermediklerini, bu alanda tecrübelerinin bulunup bulunmadığını sormanızda fayda var. Çünkü yalnızca dans eğitimi bu özel gün için yeterli değildir. Düğün günü, ilk dans sırasında heyecanınızı nasıl bastırmanız gerektiğinden, koreografiyi karıştırmanız durumunda yapabileceklerinize kadar birçok detay, alanında uzman düğün dansı kurslarından alabileceğiniz hizmetlerden.

Görüştüğünüz firmanın eğitim süreci hakkında fikir sahibi olmanızın en etkili yollarından biri videolarıdır. Bu nedenle eğitim almayı düşündüğünüz firmaya, daha önce bu firmadan düğün dansı eğitimi almış çiftlerin eğitim süreçlerine ilişkin videolarının bulunup bulunmadığını sormayı unutmayın. Bu videoları izleyerek firma ile çalışıp çalışmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Eğer hangi dansı yapmak istediğinizi netleştirdiyseniz bu alanda uzmanlaşmış bir kursa gidebilirsiniz. Ancak hala karar veremediyseniz birden fazla dans üzerine uzman olan kurslardan fikir alabilirsiniz. Sizi en iyi yansıtacak düğün dansını bulmanızda yardımcı olacaklardır.

Düğün dansı eğitiminde en önemli konulardan biri eğitim süresidir. Firmaların 1-2 dersten başlayıp 8 ve üzerine kadar çıkan sayıda dersi içeren paket seçenekleri bulunuyor. Görüştüğünüz firmanın düğün tarihinize kadar size kaç saatlik eğitim verebileceğini konuşmalısınız. Firmanın belirttiği ders saati sayıları sizin için uygunsa bu kurstan eğitim almayı düşünebilirsiniz.

Ankara’daki birçok düğün dansı kursu, paket seçeneklerine mekanda prova hizmetini de ekliyor. Çünkü düğün mekanındaki dans pistinin genişliği, zeminin kayganlığı, ışık ve sistemi gibi teknik detayları daha önceden deneyimlemeniz, düğün günü ilk dansınız sırasında daha rahat hissetmenizi sağlayabiliyor.

Firmaların ödeme şartlarının size uygun olup olmaması da kararınızı etkileyebilir. Bu nedenle dans okulu ile anlaşmadan önce fiyat politikalarını öğrenmenizde ve ücretin ders başına mı yoksa bir pakete mi denk düştüğünü netleştirmenizde fayda var. Çünkü bazı kurslar ücretlendirmeyi ders başına alırken bazıları paket fiyatları üzerinden anlaşma sağlayabiliyor. Ayrıca ödeyeceğiniz ücrete kaç dersin dahil olduğunu, mekanda prova hizmetinin dahil olup olmadığını da öğrenmelisiniz.

Ankara Düğün Dans Kursları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Düğün dans kurslarının hemen hepsi birkaç farklı eğitim paketi sunuyor. 1-2 derslik mini paketlerden 4 derslik orta paketlere ya da 6-8 derslik, yerinde provalı paket seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Paketteki ders saati arttıkça fiyatın da yükseleceğini unutmayın.

Düğün mekanında prova seçeneği de bazı düğün dansı kursları tarafından ekstra hizmet olarak sunulabiliyor. Bazı firmalar ise bu hizmeti paketlere dahil ediyor. Mekanda provanın, satın aldığınız pakete dahil olmaması durumunda ekstra ücret ödemeniz gerektiğini de bilmelisiniz.

Firmaların çifte özel eğitim seçeneklerinin yanı sıra arkadaşlarla dans, sürpriz şovlar gibi farklı hizmetleri de bulunuyor. Bu hizmetler için çifte özel eğitime kıyasla daha yüksek ücret ödemeniz gerektiğini de belirtelim. Sürpriz şovlar ve profesyonel dans ekibi gibi hizmetleri talep etmeniz halinde ise daha da yüksek ücretlerin söz konusu olduğunu da bilmenizde fayda var.

Ankara Düğün Dans Kursu Seçeneklerini Nerede Bulabilirsiniz?

Ankara’da düğün dansı alanında uzman dans kurslarını şehirdeki birçok bölgede bulabilirsiniz. Ama özellikle Ankara düğün dans kursları Kızılay’da yoğunlukta. Çankaya ilçesinde yer alan Kızılay gibi Tunalı Hilmi, Tunus Caddesi ve Ümitköy Mahallesi de şehirdeki düğün dansı kurslarının birçoğunu bulabileceğiniz lokasyonlardan. Yenimahalle ilçesinde de Yunus Emre Mahallesi, düğün dansı eğitimi için adres gösterebileceğimiz bölgelerden.

Ankara Dans Kursları

Birçok Ankara dansı kursu neredeyse tüm popüler dans türlerinde eğitim veriyor. Bachata, salsa, swing, cha cha, rumba, Latin dansları, salon dansları, zeybek, harmandalı, vals, merenge ve tango bunlardan sadece birkaçı. Özellikle Ankara zeybek kursu firmalarına talebin yoğun olduğunu belirtelim. Yalnızca zeybek değil, Ankara tango kursu firmalarına da çiftlerin ilgisi büyük. Bu dans türlerinin yanı sıra dans kursları Ankara'da çifte özel koreografi gerçekleştirdiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Düğün dansınızda profesyonel bir ekibin size eşlik etmesini istiyorsanız, birçok firmanın halk oyunlarına ve diğer tarzlara yönelik gösterilerde arka planda yer alacak dansçı temini sağlıyor. Ankara dans kursu fiyatlarının her bütçeye uygun seçeneklerinin bulunduğunu da ekleyelim. Bulunduğunuz sayfada, Ankara düğün dansı firmalarını, siz uygun kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalar ile kolayca iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Dans Kursları

Tüm Şehirler Dans Kursları