Ankara Düğün Dans Kursları

Düğününüzde, yapacağınız ilk dans için profesyonel yardım almak mı istiyorsun? Düğün konusunda en çok tercih edilen Ankara dans kurslarını incelemek ve fiyatlarını öğrenmek için tıkla!

Armoni Dans ve Müzik Akademisi

Çankaya

Armoni Dans ve Müzik Akademisi

Düğün töreniniz için akılda kalıcı ve unutulmaz bir dans gösterisi yapmak istiyorsanız Armoni Dans ve Müzik Akademisi’nin uzman kadrosuyla tanışmaya ne dersiniz? Dans, müzik ve bale alanlarında...

114 yorum

400 TL'den az

Min. Fiyat

6 4 114 6
İncele
Esnek sözleşme Horos Sanat

Çankaya

Horos Sanat

2011 yılında kurduğumuz dans topluluğumuz Horos Sanat’a hoş geldiniz. Firmamız sanatın dansa dair her detayının en derin şekilde yaşandığı harika bir yuva. Burada her biri alanında uzman yetenekli...

22 yorum

400 TL'den az

Min. Fiyat

13 3 22 1
İncele
Esnek sözleşme Ankara Düğün Dansı Merkezi

Çankaya

Ankara Düğün Dansı Merkezi

Ankara'nın düğün dansı markası!En özel ve en iyisini isteyenler için.Bir an sürdü birlikteliği gözlerinizin…Bir cümle hissettiğiniz her şeyi anlattı…Ve işte o gün...

400 TL'den az

Min. Fiyat

%60 indirim 39 3 71 8
İncele
Esnek sözleşme Düğün Dansı Merkezi

Yenimahalle

Düğün Dansı Merkezi

Düğün gününüzde davetlilerinizi kusursuz bir dansla etkilemek ister misiniz? Unutmayın ; TELAFİSİ OLMAYAN TEK GÜN.. Türkiye'nin en zengin, en fazla ve farklı koreografilerine sahip tek...

113 yorum

400-600 TL

Min. Fiyat

%37 indirim 35 19 113 3
İncele
Esnek sözleşme Latino Dans Stüdyosu

Çankaya

Latino Dans Stüdyosu

Rüya gibi bir düğün töreni yaşamak ve bunu unutulmayacak adımlarla süslemek istiyorsanız sizin için doğru adresin Latino Dans Stüdyosu olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. 20 yıllık...

72 yorum

400 TL'den az

Min. Fiyat

38 9 72 6
İncele
Angora Dans Kursu

Çankaya

Angora Dans Kursu

Hayatınızın belki de en özel gününün en özel ânı olacak düğün dansınız için size profesyonel dans eğitmenlerimiz ile hizmet veriyoruz. Angora Dans Stüdyosu Çankaya/Ankara çatısı altında sizinle...

12 yorum

400 TL'den az

Min. Fiyat

34 6 12 5
İncele
Esnek sözleşme Adım Sanat Merkezi

Çankaya

Adım Sanat Merkezi

Dansın sanatla buluştuğu adres olan Adım Dans ve Sanat Merkezi, düğünlerinde eşsiz bir dans gösterisi gerçekleştirmeleri için Ankaralıların en doğru tercihlerinden biri olacak! Dans konusunda...

400 TL'den az

Min. Fiyat

10 10 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Dans Kursları

Ankara Düğün Dansı Kursları ve Hizmetleri

Düğünün en özel anlarından biri çiftin ilk dansıdır. Bu özel an için profesyonel destek almak isteyen çiftler düğün dansı kurslarının kapısını çalıyor. Siz de müstakbel eşinizle birlikte dans eğitimi alabileceğiniz Ankara dans kurslarını araştırıyorsanız, şehirde bulunan firmaların hizmetlerini bilmenizde fayda var. Kısaca bahsedelim.

Ankara düğün dansı kurslarında eğitim içerikleri yalnızca adımlarınızı nasıl atmanız gerektiğinden ibaret değil. Şehirdeki birçok firma dans müziği seçiminden tarza özel tekniklere, müzikaliteden zamanlamaya, iletişimden postüre kadar birçok konuda eğitim veriyor. Bu nedenle Ankara düğün dansı kursları ile görüşürken eğitim içeriklerini de öğrenmenizde fayda var.

Şehirdeki düğün dansı kurslarının birbirinden farklı eğitim paketleri bulunuyor. Bu paketler, 1-2 dersten 8 ve üzerine kadar çıkabiliyor. Eğer vaktiniz azsa 1-2 ya da 3-4 derslik paketleri tercih edebilirsiniz. Düğün tarihinize daha uzun zaman varsa 8 ders ve üzeri eğitim içeriğine sahip paketlerden satın alarak bu özel ana rahatlıkla hazırlanabilirsiniz.

Düğün giriş dansınızı müstakbel eşinizle çift olarak yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla eğlenceli bir koreografi hazırlayarak da yapabilirsiniz. Bunun için Ankara’da çiftlere özel dans eğitiminin yanı sıra gruplara hizmet veren firmalar da bulabilirsiniz.

Ankara düğün dansı firmalarından eğitimini alabileceğiniz birçok dans türü bulunuyor. Bachata, salsa, swing, cha cha, rumba, Latin dansları, salon dansları, zeybek, harmandalı, vals, merenge ve Tango bunlardan sadece birkaçı. Bu dans türlerinin yanı sıra firmaların çifte özel koreografi gerçekleştirdiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Düğün dansınızda profesyonel bir ekibin size eşlik etmesini istiyorsanız, birçok firmanın halk oyunlarına ve diğer tarzlara yönelik gösterilerde arka planda yer alacak dansçı temini sağladığını belirtelim.

Düğün Dans Kursu Ankara’da Nasıl Seçilir?

Düğün dansı Ankara’daki birçok firmadan alabileceğiniz bir hizmet. Seçenek bu kadar çokken size uygun dans kursunu seçerken nasıl seçebileceğiniz konusunda ipuçlarına da değinelim.

Firmanın alanında uzman olup olmadığı, düğün dansı eğitimi alacağınız kursu seçerken en önemli kriterlerden biri olabilir. Görüştüğünüz firma, yıllardır faaliyet gösteren bir kurum olabilir ancak daha önce düğün dansı özelinde eğitim verip vermediklerini, bu alanda tecrübelerinin bulunup bulunmadığını sormanızda fayda var. Çünkü yalnızca dans eğitimi bu özel gün için yeterli değildir. Düğün günü, ilk dans sırasında heyecanınızı nasıl bastırmanız gerektiğinden, koreografiyi karıştırmanız durumunda yapabileceklerinize kadar birçok detay, alanında uzman düğün dansı kurslarından alabileceğiniz hizmetlerden.

Görüştüğünüz firmanın eğitim süreci hakkında fikir sahibi olmanızın en etkili yollarından biri videolarıdır. Bu nedenle eğitim almayı düşündüğünüz firmaya, daha önce bu firmadan düğün dansı eğitimi almış çiftlerin eğitim süreçlerine ilişkin videolarının bulunup bulunmadığını sormayı unutmayın. Bu videoları izleyerek firma ile çalışıp çalışmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Eğer hangi dansı yapmak istediğinizi netleştirdiyseniz bu alanda uzmanlaşmış bir kursa gidebilirsiniz. Ancak hala karar veremediyseniz birden fazla dans üzerine uzman olan kurslardan fikir alabilirsiniz. Sizi en iyi yansıtacak düğün dansını bulmanızda yardımcı olacaklardır.

Düğün dansı eğitiminde en önemli konulardan biri eğitim süresidir. Firmaların 1-2 dersten başlayıp 8 ve üzerine kadar çıkan sayıda dersi içeren paket seçenekleri bulunuyor. Görüştüğünüz firmanın düğün tarihinize kadar size kaç saatlik eğitim verebileceğini konuşmalısınız. Firmanın belirttiği ders saati sayıları sizin için uygunsa bu kurstan eğitim almayı düşünebilirsiniz.

Ankara’daki birçok düğün dansı kursu, paket seçeneklerine mekanda prova hizmetini de ekliyor. Çünkü düğün mekanındaki dans pistinin genişliği, zeminin kayganlığı, ışık ve sistemi gibi teknik detayları daha önceden deneyimlemeniz, düğün günü ilk dansınız sırasında daha rahat hissetmenizi sağlayabiliyor.

Firmaların ödeme şartlarının size uygun olup olmaması da kararınızı etkileyebilir. Bu nedenle dans okulu ile anlaşmadan önce fiyat politikalarını öğrenmenizde ve ücretin ders başına mı yoksa bir pakete mi denk düştüğünü netleştirmenizde fayda var. Çünkü bazı kurslar ücretlendirmeyi ders başına alırken bazıları paket fiyatları üzerinden anlaşma sağlayabiliyor. Ayrıca ödeyeceğiniz ücrete kaç dersin dahil olduğunu, mekanda prova hizmetinin dahil olup olmadığını da öğrenmelisiniz.

Ankara Düğün Dans Kursları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Düğün dans kurslarının hemen hepsi birkaç farklı eğitim paketi sunuyor. 1-2 derslik mini paketlerden 4 derslik orta paketlere ya da 6-8 derslik, yerinde provalı paket seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Paketteki ders saati arttıkça fiyatın da yükseleceğini unutmayın.

Düğün mekanında prova seçeneği de bazı düğün dansı kursları tarafından ekstra hizmet olarak sunulabiliyor. Bazı firmalar ise bu hizmeti paketlere dahil ediyor. Mekanda provanın, satın aldığınız pakete dahil olmaması durumunda ekstra ücret ödemeniz gerektiğini de bilmelisiniz.

Firmaların çifte özel eğitim seçeneklerinin yanı sıra arkadaşlarla dans, sürpriz şovlar gibi farklı hizmetleri de bulunuyor. Bu hizmetler için çifte özel eğitime kıyasla daha yüksek ücret ödemeniz gerektiğini de belirtelim. Sürpriz şovlar ve profesyonel dans ekibi gibi hizmetleri talep etmeniz halinde ise daha da yüksek ücretlerin söz konusu olduğunu da bilmenizde fayda var.

Ankara Düğün Dans Kursu Seçeneklerini Nerede Bulabilirsiniz?

Ankara’da düğün dansı alanında uzman dans kurslarını şehirdeki birçok bölgede bulabilirsiniz. Ama özellikle Ankara düğün dans kursları Kızılay’da yoğunlukta. Çankaya ilçesinde yer alan Kızılay gibi Tunalı Hilmi, Tunus Caddesi ve Ümitköy Mahallesi de şehirdeki düğün dansı kurslarının birçoğunu bulabileceğiniz lokasyonlardan. Yenimahalle ilçesinde de Yunus Emre Mahallesi, düğün dansı eğitimi için adres gösterebileceğimiz bölgelerden.

Bulunduğunuz sayfada, Ankara düğün dansı firmalarını, siz uygun kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalar ile kolayca iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!