Ankara Düğün Dans Kursları

Düğününüzde, yapacağınız ilk dans için profesyonel yardım almak mı istiyorsun? Düğün konusunda en çok tercih edilen Ankara dans kurslarını incelemek ve fiyatlarını öğrenmek için tıkla!

Hediye
Flex Düğün Dansı
26
5
Flex Düğün Dansı

12 yorum

Çankaya

Belki dansa dair hiçbir şey bilmiyorsunuz, belki dans tutkunusunuz ama düğününüzde kusursuzluğu garantilemek için profesyonel destek arıyorsunuz. İhtiyacınız ne yönde olursa olsun Ankara’nın 14...

Min. Fiyat
500 TL'den az
Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
1 hafta
Ankara Düğün Dansı Merkezi
59
6
Ankara Düğün Dansı Merkezi

73 yorum

Çankaya

 • 11. yıl
 • Crypto Dans Akademi Ankara’da düğün dansının markasıyız. Eğer siz de düğününüzde muhteşem bir dans performansı sergilemek istiyorsanız, en özel ve en iyi düğün dans eğitimiyle karşınızdayız!...

  Min. Fiyat
  500 TL'den az
  Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
  1 hafta
  %20 indirim
  Horos Sanat
  14
  4
  Horos Sanat

  41 yorum

  Çankaya

 • 4. yıl
 • 2011 yılında kurduğumuz dans topluluğumuz Horos Sanat’a hoş geldiniz. Firmamız sanatın dansa dair her detayının en derin şekilde yaşandığı harika bir yuva. Burada her biri alanında uzman yetenekli...

  Min. Fiyat
  1.000-1.500 TL
  Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
  6 hafta
  %38 indirim
  Armoni Dans ve Müzik Akademisi
  5
  5
  Armoni Dans ve Müzik Akademisi

  133 yorum

  Çankaya

 • 8. yıl
 • Düğün töreniniz için akılda kalıcı ve unutulmaz bir dans gösterisi yapmak istiyorsanız Armoni Dans ve Müzik Akademisi’nin uzman kadrosuyla tanışmaya ne dersiniz? Dans, müzik ve bale alanlarında...

  Min. Fiyat
  500 TL'den az
  Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
  1 hafta
  %15 indirim
  Adım Sanat Merkezi
  26
  16
  Adım Sanat Merkezi

  2 yorum

  Çankaya

 • 2. yıl
 • Dansın sanatla buluştuğu adres olan Adım Dans ve Sanat Merkezi, düğünlerinde eşsiz bir dans gösterisi gerçekleştirmeleri için Ankaralıların en doğru tercihlerinden biri olacak! Dans konusunda...

  Min. Fiyat
  1.000-1.500 TL
  Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
  4 hafta
  Latino Dans Stüdyosu
  37
  8
  Latino Dans Stüdyosu

  72 yorum

  Çankaya

 • 7. yıl
 • 23 Yıllık tecrübemizle Kavaklıdere ve Ümitköy şubelermizde Düğün Dans Kursları ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Rüya gibi bir düğün töreni yaşamak ve bunu unutulmayacak adımlarla süslemek...

  Min. Fiyat
  500 TL'den az
  Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
  3 hafta

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Ankara Düğün Dansı Kursları ve Hizmetleri

  Düğünün en özel anlarından biri çiftin ilk dansıdır. Bu özel an için profesyonel destek almak isteyen çiftler düğün dansı kurslarının kapısını çalıyor. Siz de müstakbel eşinizle birlikte dans eğitimi alabileceğiniz Ankara dans kurslarını araştırıyorsanız, şehirde bulunan firmaların hizmetlerini bilmenizde fayda var. Kısaca bahsedelim.

  Ankara düğün dansı kurslarında eğitim içerikleri yalnızca adımlarınızı nasıl atmanız gerektiğinden ibaret değil. Şehirdeki birçok firma dans müziği seçiminden tarza özel tekniklere, müzikaliteden zamanlamaya, iletişimden postüre kadar birçok konuda eğitim veriyor. Bu nedenle Ankara düğün dansı kursları ile görüşürken eğitim içeriklerini de öğrenmenizde fayda var.

  Şehirdeki düğün dansı kurslarının birbirinden farklı eğitim paketleri bulunuyor. Bu paketler, 1-2 dersten 8 ve üzerine kadar çıkabiliyor. Eğer vaktiniz azsa 1-2 ya da 3-4 derslik paketleri tercih edebilirsiniz. Düğün tarihinize daha uzun zaman varsa 8 ders ve üzeri eğitim içeriğine sahip paketlerden satın alarak bu özel ana rahatlıkla hazırlanabilirsiniz.

  Düğün giriş dansınızı müstakbel eşinizle çift olarak yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla eğlenceli bir koreografi hazırlayarak da yapabilirsiniz. Bunun için Ankara’da çiftlere özel dans eğitiminin yanı sıra gruplara hizmet veren firmalar da bulabilirsiniz.

  Düğün Dans Kursu Ankara’da Nasıl Seçilir?

  Düğün dansı Ankara’daki birçok firmadan alabileceğiniz bir hizmet. Seçenek bu kadar çokken size uygun dans kursunu seçerken nasıl seçebileceğiniz konusunda ipuçlarına da değinelim.

  Firmanın alanında uzman olup olmadığı, düğün dansı eğitimi alacağınız kursu seçerken en önemli kriterlerden biri olabilir. Görüştüğünüz firma, yıllardır faaliyet gösteren bir kurum olabilir ancak daha önce düğün dansı özelinde eğitim verip vermediklerini, bu alanda tecrübelerinin bulunup bulunmadığını sormanızda fayda var. Çünkü yalnızca dans eğitimi bu özel gün için yeterli değildir. Düğün günü, ilk dans sırasında heyecanınızı nasıl bastırmanız gerektiğinden, koreografiyi karıştırmanız durumunda yapabileceklerinize kadar birçok detay, alanında uzman düğün dansı kurslarından alabileceğiniz hizmetlerden.

  Görüştüğünüz firmanın eğitim süreci hakkında fikir sahibi olmanızın en etkili yollarından biri videolarıdır. Bu nedenle eğitim almayı düşündüğünüz firmaya, daha önce bu firmadan düğün dansı eğitimi almış çiftlerin eğitim süreçlerine ilişkin videolarının bulunup bulunmadığını sormayı unutmayın. Bu videoları izleyerek firma ile çalışıp çalışmayacağınıza karar verebilirsiniz.

  Eğer hangi dansı yapmak istediğinizi netleştirdiyseniz bu alanda uzmanlaşmış bir kursa gidebilirsiniz. Ancak hala karar veremediyseniz birden fazla dans üzerine uzman olan kurslardan fikir alabilirsiniz. Sizi en iyi yansıtacak düğün dansını bulmanızda yardımcı olacaklardır.

  Düğün dansı eğitiminde en önemli konulardan biri eğitim süresidir. Firmaların 1-2 dersten başlayıp 8 ve üzerine kadar çıkan sayıda dersi içeren paket seçenekleri bulunuyor. Görüştüğünüz firmanın düğün tarihinize kadar size kaç saatlik eğitim verebileceğini konuşmalısınız. Firmanın belirttiği ders saati sayıları sizin için uygunsa bu kurstan eğitim almayı düşünebilirsiniz.

  Ankara’daki birçok düğün dansı kursu, paket seçeneklerine mekanda prova hizmetini de ekliyor. Çünkü düğün mekanındaki dans pistinin genişliği, zeminin kayganlığı, ışık ve sistemi gibi teknik detayları daha önceden deneyimlemeniz, düğün günü ilk dansınız sırasında daha rahat hissetmenizi sağlayabiliyor.

  Firmaların ödeme şartlarının size uygun olup olmaması da kararınızı etkileyebilir. Bu nedenle dans okulu ile anlaşmadan önce fiyat politikalarını öğrenmenizde ve ücretin ders başına mı yoksa bir pakete mi denk düştüğünü netleştirmenizde fayda var. Çünkü bazı kurslar ücretlendirmeyi ders başına alırken bazıları paket fiyatları üzerinden anlaşma sağlayabiliyor. Ayrıca ödeyeceğiniz ücrete kaç dersin dahil olduğunu, mekanda prova hizmetinin dahil olup olmadığını da öğrenmelisiniz.

  Ankara Düğün Dans Kursları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

  Düğün dans kurslarının hemen hepsi birkaç farklı eğitim paketi sunuyor. 1-2 derslik mini paketlerden 4 derslik orta paketlere ya da 6-8 derslik, yerinde provalı paket seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Paketteki ders saati arttıkça fiyatın da yükseleceğini unutmayın.

  Düğün mekanında prova seçeneği de bazı düğün dansı kursları tarafından ekstra hizmet olarak sunulabiliyor. Bazı firmalar ise bu hizmeti paketlere dahil ediyor. Mekanda provanın, satın aldığınız pakete dahil olmaması durumunda ekstra ücret ödemeniz gerektiğini de bilmelisiniz.

  Firmaların çifte özel eğitim seçeneklerinin yanı sıra arkadaşlarla dans, sürpriz şovlar gibi farklı hizmetleri de bulunuyor. Bu hizmetler için çifte özel eğitime kıyasla daha yüksek ücret ödemeniz gerektiğini de belirtelim. Sürpriz şovlar ve profesyonel dans ekibi gibi hizmetleri talep etmeniz halinde ise daha da yüksek ücretlerin söz konusu olduğunu da bilmenizde fayda var.

  Ankara Düğün Dans Kursu Seçeneklerini Nerede Bulabilirsiniz?

  Ankara’da düğün dansı alanında uzman dans kurslarını şehirdeki birçok bölgede bulabilirsiniz. Ama özellikle Ankara düğün dans kursları Kızılay’da yoğunlukta. Çankaya ilçesinde yer alan Kızılay gibi Tunalı Hilmi, Tunus Caddesi ve Ümitköy Mahallesi de şehirdeki düğün dansı kurslarının birçoğunu bulabileceğiniz lokasyonlardan. Yenimahalle ilçesinde de Yunus Emre Mahallesi, düğün dansı eğitimi için adres gösterebileceğimiz bölgelerden.

  Ankara Dans Kursları

  Birçok Ankara dansı kursu neredeyse tüm popüler dans türlerinde eğitim veriyor. Bachata, salsa, swing, cha cha, rumba, Latin dansları, salon dansları, zeybek, harmandalı, vals, merenge ve tango bunlardan sadece birkaçı. Özellikle Ankara zeybek kursu firmalarına talebin yoğun olduğunu belirtelim. Yalnızca zeybek değil, Ankara tango kursu firmalarına da çiftlerin ilgisi büyük. Bu dans türlerinin yanı sıra dans kursları Ankara'da çifte özel koreografi gerçekleştirdiğini de belirtmeden geçmeyelim.

  Düğün dansınızda profesyonel bir ekibin size eşlik etmesini istiyorsanız, birçok firmanın halk oyunlarına ve diğer tarzlara yönelik gösterilerde arka planda yer alacak dansçı temini sağlıyor. Ankara dans kursu fiyatlarının her bütçeye uygun seçeneklerinin bulunduğunu da ekleyelim. Bulunduğunuz sayfada, Ankara düğün dansı firmalarını, siz uygun kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalar ile kolayca iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

  Tüm İlçeler Dans Kursları

  Tüm Şehirler Dans Kursları