Alternatif Fikirler

Ankara Alternatif Düğün Fikirleri

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara’da Alternatif Düğün Fikirleri

Tüm düğünler aynı olmak zorunda değil. Düğününüzü biraz farklılaştırmak istiyorsanız sıra dışı düğün fikirleri ile bunu başarabilirsiniz. Eğlenceli ve farklı aktiviteler kullanarak düğününüzü unutulmaz hale getirmeniz mümkün. Düğününüzü Ankara’da yapacaksanız, alternatif fikirler konusunda size yardımcı olacak Ankara firmaları ile bu sayfadan iletişime geçebilir, misafirlerinize farklı düğün sürprizleri hazırlayabilirsiniz.

Düğünde yapılabilecek ilginç aktiviteler ile kutlamanızı daha eğlenceli hale getirmeniz mümkün. Mesela Ankara’nın merkezinden biraz uzakta olan geniş bir kır bahçesinde düğün yapmayı planlıyorsanız, düğün alanına helikopterle giriş yaparak tüm konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Farklı kokteyller sizin ve davetlilerinizin ilgisini çekiyorsa, bu konuda kendini geliştirmiş özel kokteyl ve shot gibi tariflere sahip firmalar ile anlaşarak düğününüzde eğlenceli bir shot show gerçekleştirmeyi deneyin. Böyle bir etkinlik hem sizin, hem de davetlilerinizin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olacak. Hayal ettiğiniz farklı aktiviteleri gerçekleştirebilecek alternatif düğün fikirleri üreten Ankara firmalarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Düğünde İhtiyaç Duyulabilecek Alternatif Hizmetler

Her çift, düğününün akıllarda yer etmesini ister. Bunu gerçekleştirebilmek ve düğününüzü renklendirmek için firmaların size sunacağı alternatif hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Konuklarınızın fotoğraf çekip notlar bırakabileceği bir dijital mesaj kutusu, hem sizin hem de düğününüze gelenlerin eğlenceli vakit geçirmesi için güzel bir yöntem olabilir. Misafirleriniz komik fotoğraflar çekip size notlar bırakarak eğlenir, siz de düğün sonrasında bu mesajlara bakarak hoşça vakit geçirebilirsiniz. Konuklarınızın keyif alabileceği bir diğer alternatif hizmet de son yıllarda düğünlerde sıkça kullanılan fotoğraf kabinleri. İçerisinde çeşitli maske, gözlük gibi materyallerin olduğu kabinlerde fotoğraf çekinmek, misafirlerinizi oldukça eğlendirecektir. Eğer konsept bir düğün planlıyorsanız fotoğraf kabinine düğün temanızla ilgili aksesuarlar koyabilirsiniz.

Kullanacağınız alternatif fikirlerle düğününüzü daha renkli ve eğlenceli hale getirmeniz mümkün. Bu sayfa üzerinden Ankara’daki yaratıcı etkinlikler yapan firmalara ulaşabilirsiniz.

Tüm İlçeler Alternatif Hizmetler