Ankara Alternatif Düğün Fikirleri

Düğünün için farklı hayallerin varsa; klasik davetiyeler veya şeker büfesi ilgini çekmiyorsa doğru yerdesin! Alternatif birçok hizmeti inceleyip hayal gününü gerçek olduğu tüm imkanlar için firmaları incelemeye başla!

Bando Sepeti
10
3

Bando Sepeti’nin özel günlerinize dokunuşu: neşeli, ritmik, moral yükseltici! Uzman müzisyenlerden oluşan ve pek çok farklı müzik aletini kullanabilen ekibimizle istediğiniz müziği...

Nikah Memuru Seremonisi
41
8
Nikah Memuru Seremonisi

10 yorum

Çankaya

Nikah törenleri “Evet’ler ve imzalar derken düğünlerin en heyecanlı anıdır. Peki ya artık nikah töreni anınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yaşayabileceğinizi söylesem? Temsili nikah...

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Ankara’da Alternatif Düğün Fikirleri

Tüm düğünler aynı olmak zorunda değil. Düğününüzü biraz farklılaştırmak istiyorsanız sıra dışı düğün fikirleri ile bunu başarabilirsiniz. Eğlenceli ve farklı aktiviteler kullanarak düğününüzü unutulmaz hale getirmeniz mümkün. Düğününüzü Ankara’da yapacaksanız, alternatif fikirler konusunda size yardımcı olacak Ankara firmaları ile bu sayfadan iletişime geçebilir, misafirlerinize farklı düğün sürprizleri hazırlayabilirsiniz.

Düğünde yapılabilecek ilginç aktiviteler ile kutlamanızı daha eğlenceli hale getirmeniz mümkün. Mesela Ankara’nın merkezinden biraz uzakta olan geniş bir kır bahçesinde düğün yapmayı planlıyorsanız, düğün alanına helikopterle giriş yaparak tüm konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Farklı kokteyller sizin ve davetlilerinizin ilgisini çekiyorsa, bu konuda kendini geliştirmiş özel kokteyl ve shot gibi tariflere sahip firmalar ile anlaşarak düğününüzde eğlenceli bir shot show gerçekleştirmeyi deneyin. Böyle bir etkinlik hem sizin, hem de davetlilerinizin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olacak. Hayal ettiğiniz farklı aktiviteleri gerçekleştirebilecek alternatif düğün fikirleri üreten Ankara firmalarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Düğünde İhtiyaç Duyulabilecek Alternatif Hizmetler

Her çift, düğününün akıllarda yer etmesini ister. Bunu gerçekleştirebilmek ve düğününüzü renklendirmek için firmaların size sunacağı alternatif hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Konuklarınızın fotoğraf çekip notlar bırakabileceği bir dijital mesaj kutusu, hem sizin hem de düğününüze gelenlerin eğlenceli vakit geçirmesi için güzel bir yöntem olabilir. Misafirleriniz komik fotoğraflar çekip size notlar bırakarak eğlenir, siz de düğün sonrasında bu mesajlara bakarak hoşça vakit geçirebilirsiniz. Konuklarınızın keyif alabileceği bir diğer alternatif hizmet de son yıllarda düğünlerde sıkça kullanılan fotoğraf kabinleri. İçerisinde çeşitli maske, gözlük gibi materyallerin olduğu kabinlerde fotoğraf çekinmek, misafirlerinizi oldukça eğlendirecektir. Eğer konsept bir düğün planlıyorsanız fotoğraf kabinine düğün temanızla ilgili aksesuarlar koyabilirsiniz.

Kullanacağınız alternatif fikirlerle düğününüzü daha renkli ve eğlenceli hale getirmeniz mümkün. Bu sayfa üzerinden Ankara’daki yaratıcı etkinlikler yapan firmalara ulaşabilirsiniz.

Tüm İlçeler Alternatif Hizmetler

Tüm Şehirler Alternatif Hizmetler