Değişim Kuaför

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Değişim Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Değişim Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Değişim Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Değişim Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Değişim Kuaför Hakkında

Ankara Keçiören’de faaliyet gösteren kuaför salonumuz, sunduğu birbirinden güzel hizmetlerle mutluluğunuza ortak oluyor. Bizi tercih etmenizin getirdiği sorumlulukla kendimizi sürekli geliştiren bir ekibimiz ve sizi salonumuzdan memnun bir şekilde göndermek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren hayallerinize odaklanıyoruz. Makyaj aşamasında da her zaman dünyaca ünlü markaların sağlık bakımından onaylı ürünlerini tercih ediyoruz.

Değişim Kuaför Ankara olarak, günlük yaşamınızda veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz her anda isteklerinizle yakından ilgileniyor, saçlarınıza ve yüzünüze sihirli dokunuşlar yapıyoruz. Özellikle düğün günlerinde gelin adaylarımız tarafından tercih edilmek onların heyecanına ortak olmak bizim için oldukça keyifli. Eğer siz de bu değerli anlar için size destek olacak kuaförü hâlâ bulamadıysanız, gelin bu süreci beraber geçirelim!

İşini titizlikle yapan her kuaför gibi biz de randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda düğün tarihinizi öğrenip ona uygun bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Ön görüşme tarihinde salonumuza geldiğinizde hemen hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak nasıl bir gelin saçı hayal ettiğinizi soruyor; düğün konseptinizi, gelinliğinizin modelini ve saç uzunluğunuzu dikkate alarak beğenebileceğiniz modellerden örnekler gösteriyoruz. ‘’İşte istediğim saç tasarımı!’’ diyene kadar model arayışımız devam ediyor. Çünkü saçınızla alakalı her detayın içinize sinmesini istiyoruz. Tabii bazen elinde bir fotoğrafla salonumuza gelen gelin adaylarımız da oluyor. Bu gibi durumlarda beğenilen modeli direk uygulamadan kaçınıyoruz çünkü o çok sevilen tasarım saç yapınıza uygun değilse hayal ettiğiniz görünümü vermiyor. Biz de bunun farkında olan bir ekip olarak işimizi asla şansa bırakmıyoruz ve sizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Saçlarınıza gösterdiğimiz özeni makyajınıza da yansıtıyor hem doğal hem de zarif bir görünüm kazanmanızı sağlıyoruz.

Ankara gelin saçı ve makyajı ihtiyaçlarınıza son verecek daha birçok olanak Değişim Kuaför ’de sizleri bekliyor. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ayvalı Mah. Ayvalı Cad. No :87/A Deva Tıp Merkezı Altı Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.