Abiye ve Nişanlık

Ankara Abiye ve Nişanlık

2.000 TL'den az
5.000-7.500 TL
3.000-5.000 TL
Çankaya
Nil Evgar
7.500-10.000 TL
Çankaya
Rentadress
2.000-3.000 TL
2.000 TL'den az
10.000 TL'den fazla
2.000-3.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nişan Elbiseleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Evlenme teklifinden sonra hazırlıkların hızlandığı söz ve nişan törenlerinde nasıl bir kıyafet seçeceğiniz oldukça önemlidir. Doğru elbise seçimiyle, yeni tanışmaya başladığınız karşı tarafın aile büyükleri üzerinde olumlu bir izlenim bırakabilirsiniz. Nişanlık seçiminizi, sayfalarımızdaki yüzlerce modelin yer aldığı galerileri (https://dugun.com/abiye-ve-nisanlik/modelleri) inceleyerek gerçekleştirmenizi öneririz. Alışverişinizi Ankara’da yapmayı planlıyorsanız, bu ilde hizmet veren firmalara, bu sayfadan zahmetsizce ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Söz, nişan gibi özel günleriniz için abiye elbise seçerken dikkat etmeniz gereken en temel şey kıyafetinizi vücudunuza ve töreni yapacağınız mekana uygun olarak seçmektir. Seçiminizi bu şekilde yapmadığınız takdirde en iyi tasarımcının elinden çıkmış kıyafet bile sizin için doğru tercih olmaktan çıkacaktır. Nişanınızı evde aile arasında bir törenle kutlayacaksanız evin hareket alanına göre bir seçim yapmalısınız. Örneğin mütevazi bir evde kuyruksuz, düz bir model tercih edebilirken, büyük bir evde balık kesim, kuyruklu bir abiye tercihinde bulunabilirsiniz. Nişan elbiseniz ile ayakkabınızın uyumundan da emin olmalısınız. Mesela, sade, düz kesim bir elbise seçimi yaptıysanız, ayakkabınızın biraz ışıltılı ve gösterişli olmasına dikkat edebilirsiniz.

Abiye Kiralama Seçeneğini Kimler Değerlendirmeli?

Nişan ya da söz elbisenize yüksek bir bütçe ayırmak istemeyip, bu nedenle uygun fiyatlı abiye arayışında olabilirsiniz. Ya da daha sonra nişanlığınızı giymeyeceğinizi düşünerek, gardrobunuzda yer kaplamasını istemeyebilirsiniz. Bu nedenle gelin adayları için abiye kiralamak, satın almaktan daha iyi bir seçenek olabilir.

Nişan elbisesini özel diktirmek isteyen gelin adayları da kıyafetlerini satın almak zorunda değiller. Kendi vücut ölçülerinize uygun, zevkinize göre seçeceğiniz abiyeyi modaevinize diktirdikten sonra kiralayabilirsiniz.

Ankara’da abiye kiralayabileceğiniz ya da satın alabileceğiniz pek çok düğün firması bulunuyor. Abiye ve nişanlık modelinizi seçmeden önce, bu sayfada yer alan modaevlerini inceleyerek beğendiğiniz firmalardan kolayca randevu alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları