Ankara Düğün Mekanları

Ankara'daki düğün mekanlarının tümünü bir araya topladık. Oteller, tarihi mekanlar, havuz başı düğün mekanları, sosyal tesisler ve kır düğünü mekanlarını tek tıkla incele, beğendiklerinin fiyatlarını öğren!


312 Firma listeleniyor

Düğün Mekanı için planladığın yaklaşık bütçe nedir?

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

‘Evet’ dedikten sonra düşünmeye başladığın düğün hazırlıklarının ilk adımı ne olmalı biliyor musun; düğün mekanını seçmek. Önce düğününü ne zaman yapacağını planla ve geç kalmadan mekan araştırmalarına başla. Çünkü istediğin zamanda beğendiğin düğün mekanını boş bulabilmen neredeyse imkansız! Özellikle yaz düğünlerinin çok tercih edildiğini ve sıcak aylarda mekanların çok çabuk dolabileceğini de aklından çıkartma.

Düğün tarihini seçtikten sonra ne tarz bir düğün istediğini düşün bakalım. Bir kır düğünü mü mesela; yaz çiçekleri ve mis kokularıyla sarhoş olduğun bir düğün mekanında ilk dansını yapmanın heyecanını hayal ediyorsan Ankara’nın kır düğünü mekanlarını araştırarak işe başlayabilirsin. Ya da dilediğin düğün konseptini belirle ve otellerden restaurantlara Ankara’nın çeşitli düğün mekanlarını hemen incelemeye başla.