Sevilay Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

  • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Sevilay Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Sevilay Kuaför & Güzellik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sevilay Kuaför & Güzellik Sık Sorulan Sorular

Sevilay Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sevilay Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Sevilay Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sevilay Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Sevilay Kuaför & Güzellik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sevilay Kuaför & Güzellik şehir dışında hizmet vermiyor.


Sevilay Kuaför & Güzellik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sevilay Kuaför & Güzellik ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sevilay Kuaför & Güzellik Hakkında

Sonsuz mutluluğa “evet” dediğiniz bu muhteşem güne, siz değerli gelinlerimizi kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Sevilay Kuaför Keçiören ailesi olarak, beklentilerinizi karşılamak ve ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için, durmaksızın çalışıyoruz. Siz de, kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Kına geceleri, nişan törenleri, sünnet ve düğün organizasyonları gibi özel günlerinizde, tam olarak isteğinize göre saçınızı ve makyajınızı yapıyoruz. Düğününüzde, nasıl bir gelin olma hayali kurduğunuzu öğreniyoruz. Buna uygun olarak da, bir saç modeli ve makyaj belirliyoruz. Tarzınızı yansıtacak, güzeliğinize güzellik katacak bu uygulamaları yaptıktan sonra da, en mutlu gününüze sizi uğurluyoruz.

Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak, bizim için de eşsiz güzellikte oluyor. Her gelinimizden farklı bir şey öğreniyoruz. Bu da, mesleğimize olan aşkımızı kat be kat artırıyor. Sizin güzel geri dönüşlerinizi aldıkça, işimizi ne kadar iyi yaptığımızı bir kez daha anlamış oluyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size detaylı bilgi verelim.

Düğün gününüz için; nasıl bir saç ve makyaj tercihinde bulunacağınızı, önceden size soruyoruz. Bu çerçevede; salon düğünün veya kır düğünü planlamanıza göre, saç modelimizi oluşturuyoruz. Elbette, her aşamada olduğu gibi, burada da sizin fikrinizi alıyoruz. Makyajınız için, doğal tonlarda uygulamaları tercih ediyoruz. Natürel güzelliğinizi ön plana çıkaracak bir makyaj, gelinliğinizle muhteşem bir uyum sağlayacak!

Saçınızı ve makyajınızı, gün boyu kalıcı olması için özel spreylerle destekliyoruz. Düğün gününüzde, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinde, tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atabiliyorsunuz.

Siz değerli gelinlerimize sağladığımız imkanlar bu şekilde. Siz de, kararınızı verdiyseniz ve Keçiören kuaför salonları arasında, kendinizi bizim sihirli ellerimize bırakmak isterseniz, sayfanın yan tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.