Sevilay Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sevilay Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Sevilay Kuaför & Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sevilay Kuaför & Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sevilay Kuaför & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Sevilay Kuaför & Güzellik Hakkında

Sonsuz mutluluğa “evet” dediğiniz bu muhteşem güne, siz değerli gelinlerimizi kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Sevilay Kuaför Keçiören ailesi olarak, beklentilerinizi karşılamak ve ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için, durmaksızın çalışıyoruz. Siz de, kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Kına geceleri, nişan törenleri, sünnet ve düğün organizasyonları gibi özel günlerinizde, tam olarak isteğinize göre saçınızı ve makyajınızı yapıyoruz. Düğününüzde, nasıl bir gelin olma hayali kurduğunuzu öğreniyoruz. Buna uygun olarak da, bir saç modeli ve makyaj belirliyoruz. Tarzınızı yansıtacak, güzeliğinize güzellik katacak bu uygulamaları yaptıktan sonra da, en mutlu gününüze sizi uğurluyoruz.

Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak, bizim için de eşsiz güzellikte oluyor. Her gelinimizden farklı bir şey öğreniyoruz. Bu da, mesleğimize olan aşkımızı kat be kat artırıyor. Sizin güzel geri dönüşlerinizi aldıkça, işimizi ne kadar iyi yaptığımızı bir kez daha anlamış oluyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size detaylı bilgi verelim.

Düğün gününüz için; nasıl bir saç ve makyaj tercihinde bulunacağınızı, önceden size soruyoruz. Bu çerçevede; salon düğünün veya kır düğünü planlamanıza göre, saç modelimizi oluşturuyoruz. Elbette, her aşamada olduğu gibi, burada da sizin fikrinizi alıyoruz. Makyajınız için, doğal tonlarda uygulamaları tercih ediyoruz. Natürel güzelliğinizi ön plana çıkaracak bir makyaj, gelinliğinizle muhteşem bir uyum sağlayacak!

Saçınızı ve makyajınızı, gün boyu kalıcı olması için özel spreylerle destekliyoruz. Düğün gününüzde, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinde, tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atabiliyorsunuz.

Siz değerli gelinlerimize sağladığımız imkanlar bu şekilde. Siz de, kararınızı verdiyseniz ve Keçiören kuaför salonları arasında, kendinizi bizim sihirli ellerimize bırakmak isterseniz, sayfanın yan tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.