Düğün Pastası

Ankara Düğün Pastası Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara’da Düğün Pastası Çeşitleri

Ankara’da pasta siparişi vermek isteyen çiftleri butik pastacılar ve büyük pastaneler bekliyor. Pastacıların büyük bir kısmı Çankaya ilçesinde yer alıyor. Ancak istediğiniz yere pastanızın teslimatını yapabiliyorlar.

Ankara şeker hamuru pasta ve kremalı pasta yapan firmalarla dolu bir şehir. Ayrıca aralarında cupcake ve makaron düğün pastaları yapan yerler de bulunuyor. Cupcake pastalar, farklılık yaratmak isteyen çiftler için güzel bir seçenek oluyor.

Ankara’da düğününüz için pasta siparişi vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle anlaşacağınız pastacının geçmişte yaptığı çalışmalara göz atmanızı öneriyoruz. Sizi tatmin edecek görsellikte pastalar yapmışlar mı, diye bakabilirsiniz.

Pastacılarla anlaşmadan önce gidip kendi yerlerinde tadım yapabilirsiniz. Böylelikle davetlilerinize sunacağınız pastanın lezzetini önceden öğrenmiş olursunuz. Takdir edersiniz ki görsellik kadar lezzet de önem verilmesi gereken bir konu.

Seremoni esnasında maket pasta mı kesmek istiyorsunuz? Yoksa gerçek pastadan vazgeçemeyenlerden misiniz? Buna karar vermeli ve ona göre model belirlemelisiniz. Maket pastalar, çok katlı modeller için güzel bir tercih olabiliyor. Ayrıca fiyatları da gerçek pastalara göre daha uygun. Seremoni esnasında maket pasta kesip, davetlilerinize ayrıca yaptırdığınız gerçek pastayı dağıtabilirsiniz. Dilerseniz 2-3 katlı gerçek bir düğün pastası da kesebilirsiniz. Davetli sayınız çoksa, bunun dışında bir pasta daha yaptırıp, onu dağıtırsınız.

Ankara Pastanelerinden Düğün Pastası Siparişi

Ankara pasta siparişi için büyük pastanelerle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’da pastaneler, yeni evlenecek çiftlerin gecesini renklendirecek birçok pasta modelini bünyesinde barındırıyor. Ayrıca pastanelerde çok sayıda maket pasta tasarımı da bulunuyor.

Ankara’daki pastaneler, seri üretim yapabildiğinden fiyatları da uygun oluyor.

Pastanelerden çikolata ve makaron gibi lezzetleri de temin edebilirsiniz. Özellikle birbirinden güzel çikolata modellerine mutlaka bakmanızı öneriyoruz. Bunları kurdelelerle süsleyerek, nikah hediyeliği olarak bile dağıtabilirsiniz.

Ankara özel pasta siparişi için de pastanelerden teklif alabilirsiniz. Pastanelerin birçoğu çiftlere özel tasarımı olan pastalar yapıyorlar. Eğer model konusunda kararsız kalırsanız, yetkililerden size en uygun tasarımları sunmalarını isteyebilirsiniz.

Pastanelerin fotoğrafları dışında, vitrinlerindeki örnek modellere de göz atabilirsiniz. Yapmış oldukları çalışmalar size fikir verecektir.

Ankara’daki pastanelerle iletişime geçmek için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Çiftler, pastanelere yoğun ilgi gösterdiğinden erkenden sipariş vermek çok önemli.

Ankara Butik Pasta Siparişi

Pasta siparişi Ankara’da sadece büyük pastanelerden verilmiyor elbette. Bunun için birbirinden şirin butik pastacılar da görev başında!

Şeker hamuruyla yapılmış özel tasarım pastalar için çiftlerin ilk tercihi butik pastacılar oluyor. Burada tamamen kişiye özel, şık pastalar yapılıyor.

Düğün pastanızın üzerine sizin ve müstakbel eşinizin figürlerini yaptırmak isterseniz, bunun için de butik pastacılarla iletişime geçebiliyorsunuz. Figürler, pastayı kişiselleştirmenin en etkili yollarından biridir her zaman.

Pastanızın lezzetine de çok önem veriyorsanız, butik pastacılardan Belçika çikolatası kullanmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca kullandıkları kremadaki süte kadar size bilgi verebilirler.

Ankara’daki butik pastacılar; düğün pastasının yanı sıra kurabiyeler ve cupcakeler konusunda da oldukça başarılılar. Kalp şeklindeki nikah kurabiyeleri, davetlilerinize dağıtabileceğiniz tek kişilik cupcakeler ve çok daha fazlasını bu firmalardan temin edebilirsiniz.

Özel tasarım pasta Ankara’daki butik firmalardan en çok talep edilen çeşitler arasında. Çiftler, düğün konseptlerine uygun modeller tasarlanmasını istiyorlar. Mesela kır düğünü yapacaksanız, çiçeklerle süslenmiş bir pasta modeli yaptırabilirsiniz. Otel düğünleri için de altın sarısı detayları olan ihtişamlı ve çok katlı bir pasta tercih edilebilir.

Ankara Düğün Pastası Fiyatları

Ankara’da düğün pastalarının fiyatlandırması dilim başına veya kiloyla yapılıyor. Ankara butik pasta fiyatları dilim başına belirleniyor. Ayrıca dilim sayısı arttıkça birim fiyat da düşüyor. Mesela 100 kişilik pasta için 25 TL teklif aldıysanız, 200 kişilikte bu rakam 20 TL’ye düşebiliyor.

Ankara pasta fiyatları, büyük pastanelerde kilo başına veriliyor. Özellikle çok katlı pastalarda, istediğiniz pastanın kaç kiloya denk geldiğini hesaplıyor ve öyle rakam çıkarıyorlar.

Ankara düğün pastası fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden biri tasarım! Özel tasarım pastaların fiyatları, hazır modellere göre daha yüksek oluyor. Verilen emek ve sıfırdan planlamadan kaynaklı fiyatlar yükseliyor.

Pastanın kaplaması da fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Şeker hamuruyla kaplanan düğün pastaları, kremayla kaplananlara göre daha yüksek oluyor.

Kremayla yapılan tüm pastalar uygun fiyatlarla karşınıza çıkamayabiliyor. Pastada kullanılacak olan malzemenin kremşanti mi yoksa süt kreması mı olduğuna göre rakamlar değişiyor. Süt kreması kullanan pastacılardan biraz daha yüksek fiyat duyabilirsiniz.

Seri üretim yapan büyük pastanelerde fiyatlar, butik pastacılara göre daha düşük oluyor.

Düğün pastanızın üzerinde olmasını istediğiniz süslemeler de fiyatları etkiliyor. Eğer pastanın üzerinde yapay çiçekler olmasını istiyorsanız, düşük bir rakamla karşılaşabiliyorsunuz. Ancak gerçek çiçekler olsun isterseniz; çiçeğin türüne, ithal mi yoksa yerli mi olduğuna göre ayrı bir fiyatlandırma yapılıyor.

Düğün pastanızın üzerinde figür olmasını isteyebilirsiniz. Figürlerin fiyatlandırmasının ayrı olarak yapıldığını bilmenizde fayda var. Mesela pastanın fiyatı 2.000 TL ise figüre de ekstradan 300 TL gibi bir rakam ödemeniz gerekebilir.

Düğün pastası modelinize karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Düğün konseptinize ve tarzınıza en uygun modeli bulduktan sonra Ankara’daki pastacılarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi almayı da ihmal etmeyin!

Tüm İlçeler Düğün Pastası Firmaları

Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları