Sait Halim Paşa Yalısı

2

E-posta Gönder

0212 963 3642

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

400 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Düzenli havalandırma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 400 TL ve üzeri
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 200-400 TL
 • Kapasite 500-750
 • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Semazen, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

İstanbul’da kına gecenizi gerçekleştirebileceğiniz en özel mekânlardan biri olan Sait Halim Paşa Yalısı, rüyalarınızdaki, planlarınızdaki ve aklınızdaki tüm organizasyonlara en iyi cevabı verecek!

Kına geceniz için Sait Halim Paşa Yalısı’nı tercih ederek belki de hayatınızın en özel ânlarını yaşamayı kabul ediyorsunuz. Çünkü burası; neredeyse 200 yıllık tarihi bir yalı! Eski Osmanlı Sadrazamı Sait Halim Paşa’nın adıyla yapılan bu yalı, birçok farklı özelliğe sahip tarihi bir mekân olarak günümüzde özel davet ve organizasyonlara kapılarını açıyor.

Yalının dış yüzeyinin ve iç yüzeyinin tamamen farklı akımlar ile dizayn edildiğini söylemek istiyoruz. Mermer zemin üzerine iki kat olarak inşa edilen yalı, denizden geri çekilerek rıhtım üzerine kuruldu. Planlanırken kuzeyi harem, güneyi ise selamlık olarak düzenlendi ve bu iki bölüm, tek bir çatı altında planlandı. Selamlık bahçesinin girişinde ise iki adet aslan heykelinin bulunması sebebiyle de kimileri tarafından “Aslanlı Yalı” olarak da anılıyor.

İşte bu kadar özel, bu kadar tarihi bir Osmanlı yalısında kına gecenizi düzenlemek, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir organizasyon için yeterli bir sebep! Gelin, bu kına gecesi için ne gibi imkânlar sağlıyoruz kısaca bahsedelim.

Gelin adaylarımıza kına geceleri için 750 kişiye kadar çıkan bir kapasite sağlıyoruz. Bu sayede sevdiğiniz herkesi eğlenceli bir organizasyona çağırabiliyor, bu ânları hep birlikte yaşayabiliyorsunuz. Yalımızın kına konseptiyle süslenmesi ve kına aksesuarlarının temin edilmesi gibi hizmetleri profesyonel olarak çalışan organizasyon firmalarından alabiliyorsunuz. Bu işlerle uğraşmak istemezseniz, çiçek, DJ, dekorasyon ve süsleme gibi tüm ihtiyaçlarınız için sizi çözüm ortaklarımızla tanıştırabiliyoruz. Hiçbir eksikliğin yaşanmayacağı, hayallerinize uygun bir kına gecesine hazır mısınız?

Hem açık hem de kapalı alanımızda, ışık, ses ve sahne sistemleri için profesyonel ve son teknolojik ekipmanlar tercih ediyoruz. Böylelikle sevdiğiniz şarkıları duymakta bir problem yaşamıyor, gerçekleştireceğiniz gece organizasyonlarında bile renkli ışıklar altında göz kamaştırıyorsunuz.

Kına gecesinin en önemli olayı, doyasıya eğlenebilmektir! Biz de sevdiklerinizle rahatlıkla dans edebilmeniz için geniş bir alan sağlıyoruz.

Bu özel gece için yanınızda güler yüzlü ekibimiz oluyor. Kapıdan girdiğiniz ilk dakikadan itibaren sizinle ilgilenen ve bir ân olsun yalnız bırakmayan ekibimiz ile herhangi bir aksaklık yaşamadan geceyi tamamlayacaksınız.

Yalımızdaki uygun altyapı ve yüksek kapasite sayesinde kına gecesi dışındaki organizasyonlara da ev sahipliği yapabilmekteyiz. Açılışlar, seminerler, kokteyller, lansmanlar, davetler ve toplantılar gibi kurumsal etkinliklerinizi gerçekleştirebildiğiniz gibi düğün, nişan, nikâh, mezuniyet balosu, sünnet gibi özel etkinlikleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz. Sait Halim Paşa Konağı’nda gerçekleştireceğiniz bir organizasyon hem sizin hem de sevdiklerinizin ömür boyu akıllardan çıkmamasını sağlıyor. Emin olabilirsiniz!

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kına geceniz için yalımızı tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Elif Civelek

 • Telefon: 0212 963 3642

 • Adres: Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy

Sait Halim Paşa Yalısı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!