Violet Romance Kına Davet

0212 963 2420

E-posta Gönder

Violet Romance Kına Davet Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Violet Romance Kına Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Violet Romance Kına Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Violet Romance Kına Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Violet Romance Kına Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Violet Romance Kına Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Violet Romance Kına Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Violet Romance Kına Davet Hakkında

Kına gecenizi ev yerine dışarıda düzenlemek istiyorsanız size Violet Harem Suare’yi önerebiliriz. Beylikdüzü kına mekanları içinde yer alan Violet Harem 2014’ten beri Beykent şubesinde kına gecelerine ev sahipliği yapıyor. Mekanımız İstanbul kına salonları arasında aksesuar kiralama hizmetiyle dikkat çekiyor. Bununla beraber mekanımızda çeşitli yiyecek/içecek alternatiflerimiz de bulunuyor. Ayrıca video kaydı paketi gibi avantajlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Davet Alanları

Violet Harem Kına Salonu’nda 1 adet kapalı davet alanıyla kapılarımızı açıyoruz. Klimalı davet alanımız toplamda 250 kişiye hizmet verebildiğinden kına gecenizde tüm yakınlarınızı yanınızda görebileceksiniz. Oldukça yüksek bir tavana sahip olan salonumuzda kolon da bulunmuyor. Buna ek olarak davet alanımızda tüm misafirlerinize yetecek kadar geniş bir dans pisti de sizi bekliyor.

Dekorasyon

Mekanımızda dekorasyonu seçtiğiniz kına konseptine uygun renklerde hazırlayabiliyoruz. Salonumuzda koltuklu/puflu ve şölen masalı olmak üzere iki farklı bölüm bulunuyor. Koltuklu bölümde misafirlerinizi otantik bir atmosferde ağırlıyor, yuvarlak ve alçak masalar kullanıyoruz. Burada duvarlarımızı Osmanlı dönemini yansıtan motifler süslüyor. Renk renk kumaşlarla kaplı olan şölen masalı bölümdeyse kına tahtı yer alıyor.

Hizmetler

Dekorasyonu organizasyondan önce görmek isterseniz örnek masa hazırlıyoruz. Karşılama panonuzu yerleştiriyor, misafirlerinize lokum ikramı yapıyoruz. Mekanımızda müzik sistemi de bulunuyor. Keyifli bir kına gecesi için DJ performansı da paketimizde yer alıyor. Kına tepsisi ve hint kınası gibi ekipmanlar da paketimize dahil. Nedime ekibimiz de kına gecenizde size eşlik etmek için bekliyor. Video kayıt hizmetini de hediye olarak veriyoruz.

Yiyecek / İçecek

Çiftlere atıştırmalık ve ana yemekli menü alternatifleri sunuyoruz:

●Atıştırmalık menümüzde kurabiye, su böreği, meşrubat ve su servisi bulunuyor.

●Ana yemekli menümüzdeyse tavuk sote, dana rosto, köri soslu tavuk, kuzu tandır gibi beyaz ve kırmızı et seçenekleri sunuyoruz. Yemekli menülerimizde meyve tabağı, meze ve salata da yer alıyor.

Violet Beykent Kına Salonu çiftlere sunduğu kokteyl ve yemekli menü alternatifiyle öne çıkıyor. Mekanımızın avantajlı özellikleri arasında nedime ekibini gösterebiliriz. Violet Harem Suare kına ve bekarlığa veda partisi fiyatları için sayfada görebileceğiniz telefon numarasını arayabilirsiniz. Ekibimizin sizinle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçmesini istiyorsanız yan taraftaki fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 2420
 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. İstanbul Cad. No:11 Kaya Millenium İş Merkezi Beykent/Beylikdüzü

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.