Armonia Park
5,0
(4 Yorum)
6. yıl
Bayrampaşa
6 saatte cevap verir

İşletmemiz Armonia Park Adapark’ın içerisinde geniş bir alanda konumlanmakta. Mekanımızda profesyonel bir hizmet eşliğinde özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyoruz. Süsleme...

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Armonia Lounge
1 Yorum
4. yıl
Bayrampaşa
5 saatte cevap verir

Armonia markası bünyesinde yer alan Armonia Lounge olarak, 2017 yılında Bayrampaşa İstanbul’da hizmete başladık. Kalitemizden emin bir biçimde hizmet vererek, güler yüzlü ve detaylara önem veren...

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Armonia Golden Tulip
5,0
(17 Yorum)
5. yıl
Bayrampaşa
1 saatte cevap verir

Armonia Golden Tulip kına davetlerinizi, modern bir iç mimariye sahip olan balo salonunda hayata geçiriyor. Bayrampaşa’da merkezi bir noktada konumlanan otelimiz, bir Fransız markası olan Louvre...

50 - 400 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa
5,0
(20 Yorum)
6. yıl
Bayrampaşa
3 saatte cevap verir

Kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi şık bir otelde düzenlemeyi planlıyorsanız sizi Ramada Encore Bayrampaşa’yla tanıştıralım. İstanbul Bayrampaşa kına mekanları arasında yer alan Ramada...

50 - 170 Kişi
65.000
49.900 TL
İncele

Bayrampaşa Sahra Sultan Düğün Salonu, 2014 yılından bu zamana kadar kına gecesi organizasyonlarınızda aranan isim olmaya devam ediyor. Sektörün son trendlerini yakından takip eden işletme...

100 - 450 Kişi
250 TL'den az
İncele
Mihver Davet Evi - Bahçe
2. yıl
Bayrampaşa
3 saatte cevap verir

Ülkemizin en büyük eğlence parkı Adapark içerisindeki konumumuzda İstanbul Bayrampaşa kına mekanları arasında popülerliği, tercih edilirliği yüksek işletmelerden biri olarak çiftlerimizin...

100 - 450 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

500 - 9000 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
Bayrampaşa
Hot Salon Davet
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
Bayrampaşa
Salon Damla
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
Bayrampaşa
Neşeli Davet
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
Bayrampaşa
Marnas Hotels
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
Bayrampaşa
Salon Rana 2
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bayrampaşa'daki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul'un kalabalık ve hareketli atmosferi içinde yer alan Bayrampaşa, son yıllarda kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için popüler bir lokasyon durumunda. Ulaşımın da oldukça kolay olduğu kına gecesi mekanları tüm misafirlerinizi rahatça ağırlamanıza olanak tanıyor. Bekarlığa veda mekanları bünyelerinde otopark alanları bulunduruyor. Böylece konuklarınız yorulmadan davetinize katılabiliyor.

Mekanlar ortalama olarak 650 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip. Genellikle yüksek tavanlı ve kolonsuz alanlarıyla geniş ve ferah alanlar sunan Bayrampaşa kına salonları, tüm sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren mekanlar her mevsimde rahatlıkla organizasyon düzenlemenize yardımcı oluyor. Misafir sayınıza göre oluşturulan oturma düzeni sayesinde konuklarınız sahneyi rahatlıkla görebiliyor.

Bayrampaşa’da kına gecesi yapılacak yerler misafirleriniz için karşılama hostesi ve vale hizmetleri sunuyor. Dilerseniz karşılama hostesiyle konuklarınızı karşılayabiliyorsunuz. Ayrıca bazı mekanlar minik misafirleriniz için oyun alanları bulunduruyor. Sizin için sunulan gelin-damat odalarında hazırlıklarınızı tamamlayabiliyorsunuz. Bazı mekanlar organizasyon öncesi saç ve makyaj hizmeti de sunuyor. Gelin-damat asistanlarından tüm organizasyon boyunca destek alabiliyorsunuz.

Bayrampaşa kına mekanları, dekorasyon ve masa düzenlemeleri konusunda da geniş bir yelpazeye sahip. Size özel tasarlanan konseptlerle hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı renklerdeki masa örtüleri, sandalye giydirme, çiçekler ve aydınlatmalarla mekanı tamamen sizin zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi konusunda da profesyonel hizmetler sunan mekanlar sayesinde özel anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bayrampaşa Kına Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları farklı tatlarda menülerle hizmet veriyor. Bayrampaşa’daki mekanların anlaşmalı olduğu aşçılar tarafından hazırlanan yemekli ya da yemeksiz menülerden birini tercih edebilirsiniz. Mekanların sunduğu fiks menülerden birini seçebilirsiniz. Dilerseniz de kendi isteklerinize göre bir menü oluşturabilirsiniz. Menülere karar vermeden önce menü tadımı da gerçekleştirebilirsiniz.

Bayrampaşa kına gecesi salonları her konsepte hizmet verebilecek geniş renk ve dekorasyon seçeneklerine sahip. Mekanlar, profesyonel organizasyon ekipleriyle dilediğiniz tarzda bir hizmet sunabilmek için çalışıyor. Kına gecenizde gerçekleşecek farklı seremoniler için çeşitli düzenleme ve dekorasyonlar yapılıyor. Talebinize göre özel konseptler de oluşturulabiliyor. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firması ile de anlaşabilirsiniz.

Kına gecesi mekanları, genellikle profesyonel ekipler tarafından yönetiliyor. Bu sayede organizasyon süreci boyunca size destek olacak ekip, dekorasyondan müzik seçimine kadar tüm detayları düşünerek sizin için özel bir gece hazırlıyor. Ayrıca profesyonel ses ve ışık sistemleri de mevcut, böylece unutulmaz bir geceye ev sahipliği yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı firmalarla anlaşarak da organizasyonunuzu tasarlayabilirsiniz.

Bayrampaşa Kına Mekanları Fiyatlarının Değişme Nedenleri

İstanbul Bayrampaşa kına mekanları, farklı kapasitelere farklı fiyatlar sunabiliyor. Küçük gruplarla gerçekleşen organizasyonlar genellikle uygun fiyatlı oluyor. Orta, Vatan ve Yenidoğan semtlerindeki geniş kapasiteli mekanlar yüksek fiyatlı hizmet verebiliyor. Ayrıca, Bayrampaşa'da farklı semtlerde bulunan kına mekanları arasında fiyat farklılıkları olabilir. Yine de farklı kapasitelere hizmet verebilecek mekanlar bulmanız mümkün.

Bu nedenle yaz aylarında bir organizasyon gerçekleştirmek diğer aylara göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Organizasyonun gerçekleşeceği saat de fiyatları değiştiriyor. Öğlen gerçekleşen organizasyonlar akşam saatlerindekilere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Buna rağmen; Altıntepsi, Cevatpaşa ve Kocatepe semtlerinde uygun fiyatlı mekanlar bulabilirsiniz.

Bayrampaşa kına gecesi mekanlarının fiyatları, mekanın özelliklerine ve hizmet kalitesine göre değişebiliyor. Ancak genellikle makul fiyatlarla hizmet veren mekanlar bulmak mümkün oluyor. Bazı mekanlar, özel indirimler ve kampanyalarla da müşterilerine fırsatlar sunuyor. Vatan ve Yenidoğan mahallelerinde kaliteli hizmet sunan mekanlar bulabilirsiniz. Terazidere semtinde ise daha uygun fiyatlarla hizmet veren mekanlar bulunuyor.

Bayrampaşa Bekarlığa Veda Mekanlarının Avantajları Neler?

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları