Dream Wedding Venue
4,7
(10 Yorum)
Ümraniye
3 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanKolonsuzKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 350 Kişi
45.000
35.000 TL
İncele
Mercure Hotels İstanbul Ümraniye
4,7
(11 Yorum)
6. yıl
Ümraniye
3 saatte cevap verir

İhtişamlı süslemelerYüksek tavanGeniş dans pistiBride partyKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 350 Kişi
105.000
80.000 TL
İncele
Kukki Event
Ümraniye
8 saatte cevap verir

5 yıllık sektör deneyimine sahip kurucumuz tarafından özel bir konseptle tasarlanan, Ümraniye kına gecesi mekanları ve bekarlığa veda davetleri için en yeni mekanımız Kukki Event ile...

250 TL'den az
İncele
Yeşiltepe Garden
5,0
(8 Yorum)
Ümraniye
2 saatte cevap verir

Kır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

150 - 700 Kişi
23.000
18.000 TL
İncele

Hilton Hotels'in eşsiz konforunu ve zarafetini 1952 yılından bu yana taşıyan DoubleTree By Hilton İstanbul Ümraniye, özel etkinliklerinizde unutulmaz anlar yaratmak üzere hizmet veriyor. Otelimiz,...

80 - 300 Kişi
1.100
900 TL
İncele
Kuğu Kına Evi
5,0
(38 Yorum)
4. yıl
Ümraniye
6 saatte cevap verir

İhtişamlı süslemelerFarklı konseptlerYüksek tavanGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

10 - 350 Kişi
30.000
22.000 TL
İncele
Gümüş Davet Balo Salonu
5,0
(9 Yorum)
Ümraniye
3 saatte cevap verir

Gümüş Davet Balo Salonu Ümraniye İstanbul’da 2000 yılında faaliyelerine başladı. O tarihten bu zamana kadar davet sektöründe başarılarını ortaya koyuyor, çiftler tarafından tercih edilen bir mekan...

50 - 400 Kişi
30.000
15.000 TL
İncele
Elisa Davet
5,0
(21 Yorum)
6. yıl
Ümraniye
13 saatte cevap verir

Farklı konseptlerModern ve sadeYüksek tavanGeniş dans pistiKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 300 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
250 TL'den az
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
10 - 150 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
50 - 75 Kişi
500 - 750 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
50 - 75 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ümraniye'deki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Ümraniye, hızlı büyüyen ve yoğunluğun arttığı ilçelerden biri. Şehre yakın olması dışında çevresinde doğal güzellikleri de barındıran bir ilçe burası. Burada farklı konsept ve manzaralarla hizmet veren mekanlar bulabilirsiniz. Geleneksel konseptte hizmet veren mekanlar haricinde gece kulübü tarzında mekanları bulmak da mümkün. Ümraniye kına gecesi mekanları ortalama 500 kişiye hizmet verebilecek kapasite imkanı sunuyor.

Mekanlar, kapalı balo salonlarıyla ve açık alanlarıyla farklı atmosfer seçenekleri sunuyor. Bazı mekanların terası bulunurken bazılarının bahçesinde açık hava organizasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Ümraniye kına gecesi mekanları, geniş otopark alanlarına sahip. Bu sayede davetliler rahat bir şekilde araçlarını park edebiliyorlar. Bazı mekanlar, organizasyon için size özel şoförlü araç hizmeti de sunuyor.

Çocuklu aileler için oyun alanları ve çocuk bakım hizmetleri de sunulabiliyor. Ümraniye kına yerleri, genellikle şehir merkezine yakın olması nedeniyle ulaşım konusunda da avantaj sağlıyor. Toplu taşıma araçlarıyla veya özel aracınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz mekanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Mekanları daha uygun fiyata kiralamak için kampanyaları ve indirimleri takip etmenizi öneriyoruz.

Ümraniye Kına Mekanları Fiyatları Nelerden Etkileniyor?

Ümraniye kına salonları, bulundukları bölgelerin popülaritesi ve talep görme duruma bağlı olarak farklı fiyatlarla hizmet veriyor. Yoğun talep gören bölgelerde bulunan mekanlar genellikle yüksek fiyatlı oluyor. Esenşehir’deki mekanlar genellikle yüksek fiyatlarla hizmet veriyor. Tantavi’de ise yüksek fiyatlar sunan mekanlar haricinde daha uygun fiyatlarla hizmet veren seçenekler bulabiliyorsunuz.

Ümraniye kına mekanları, seçeceğiniz menüye göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Yemeksiz menüleri tercih etmeniz düşük bütçeyle hizmet almanıza imkan tanıyor. Kokteylli davetler genelde en uygun seçenek oluyor. Yemekli menüler genellikle et içerdiğinden yüksek fiyatlı oluyor. Menülere alkol eklemek istediğinizde fiyatlarda değişiklikler gözlemeyebilirsiniz. Ayrıca menülerde yapacağınız başka değişiklikler de fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alıyor.

Ümraniye’de kına yapılacak yerler, kapasitelerine göre farklı fiyatlarda oluyor. Ücretlendirmeler kişi başı üzerinden yapıldığından, davetli sayısı arttıkça mekan fiyatları da artabiliyor. Tepe Üstü Mahallesi’nde kalabalık organizasyonlara hizmet veren mekanlar bulabilirsiniz. Bu bölgedeki mekanlar geniş olmasına rağmen ortalama fiyatlarda oluyor. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde ise küçük gruplara hizmet edebilen uygun fiyatlı mekanlar yer alıyor.

Ümraniye Kına Mekanlarının Hizmet Paketleri

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının sunduğu son moda süslemeler ve konseptlerle modern bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Ümraniye’deki mekanlar profesyonel organizasyon ekipleriyle çalışıyor. Bu ekipler sizin isteğiniz doğrultusunda alan dekorasyonunu ve süslemeleri düzenliyor. Konseptinize ve davetli sayınıza göre masa düzenleri oluşturuluyor. Masa örtüleri ve sandalye süslemeleri seçiliyor. Farklı seremoniler için çeşitli düzenlemeler gerçekleştirilebiliyor.

İstanbul Ümraniye kına mekanları; dans pisti, müzik sistemi, dekorasyon, ikramlar ve fotoğrafçı gibi birçok hizmet bulunduruyor. Ayrıca bazı mekanlar özel olarak hazırlanmış kına gecesi paketleri de sunuyor. Paketlerde genellikle kına tahtı, kına malzemeleri, kına müziği, konfetiler, özel fotoğraf çekimi, gelin hamamı gibi hizmetler yer alabiliyor. Farklı seremoniler için farklı hizmetler alabilirsiniz.

Organizasyonlarda müzik seçimi oldukça önemli bir yer tutuyor. Ümraniye Belediyesi kına salonu, geniş müzik arşivine sahip olmalarının yanı sıra profesyonel DJ'leriyle de hizmet veriyor. İstediğiniz müzik tarzına göre DJ'ler size özel müzik listeleri hazırlayabilirler. Ayrıca canlı müzik hizmeti sunan mekanlar da bulunuyor. Geleneksel Türk müziği, fasıl veya modern tarzlarından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Merkeze daha yakın noktada bulunan Yaman Evler ve çevresinde farklı kalitelerde hizmet veren mekanları bulabilirsiniz. Birçok seçeneğin bulunduran bu mahalleler aradığınız hizmete cevap verebilecek nitelikte. İnkılap Mahallesi’nde genellikle kaliteli hizmet veren mekanlar bulunuyor. Yetkililerle anlaşarak dilediğiniz hizmetten yararlanabilirsiniz. Mekanlara karar vermeden önce aradığınız kriterlere uygun olmasına özen göstermelisiniz.

Ümraniye’de Kına Gecesi Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

 • Kına gecesi mekanı seçilirken öncelikle konumuna dikkat etmelisiniz. Davet alanı, misafirlerin rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda olmalı.

 • Kına gecesi mekanı, misafir sayısına uygun olarak seçilmeli. Mekanın kapasitesi, davetli sayınıza hizmet verebilecek şekilde olmalı. Örneğin; az sayıda konuk çağıracaksanız, yüksek kapasiteli bir mekan seçmemelisiniz.

 • Kına gecesi mekanı seçilirken dikkat edilecek konulardan en önemlisi kuşkusuz ki fiyatlar. Seçilen mekanın bütçenize uygun paketler sunmasına dikkat etmelisiniz.

 • Ümraniye'de kına gecesi mekanı seçerken, mekanın ilgili düzenlemeleri hakkında bilgi almak da önemli. Örneğin; mekanın alkollü içecek servisi yapabiliyor olması gibi konuları da sorabilirsiniz.

 • Organizasyon ekibi ve hizmet kalitesi de mekan seçiminde önemli faktörlerden biri. Mekanın profesyonel bir organizasyon ekibi ve iyi bir hizmet kalitesi sunması tercih sebebi olabilir.

 • Mekanın atmosferi, konsepti ve dekorasyonu da kına gecesi için önem teşkil ediyor. Davetlilerinize unutulmaz bir deneyim yaşatmak için konseptinize uygun bir mekan seçmelisiniz.

 • Özel kına gecesi paketleri sunan mekanlarda, bu paketlerde yer alan hizmetlerin detaylarını önceden incelemeniz gerekiyor. Böylece beklentilerinizi karşılayacak bir paket seçebilirsiniz.

 • Mekanın hijyen ve temizlik konusunda titiz olması da önemlidir. Özellikle son dönemde yaşanan pandemi nedeniyle, temizlik ve hijyen konusuna özel önem verilmesi gerekiyor.

 • Ümraniye’de kına gecesi mekanı seçerken, referansları ve yorumları incelemelisiniz. Daha önce mekanda organizasyon yapanların deneyimleri ve yorumları, sizin için fikir verici olabilir.

 • Kına mekanlarının son trendleri takip edip etmediğine de bakabilirsiniz.

 • Mekanın iç ve dış alanları, fotoğraflarınıza nasıl bir fon oluşturacak? Özellikle kına tahtı gibi özel noktaların, mekanın dekorasyonu ve fotoğraf çekimi için uygun olmalı.

 • Ümraniye bekarlığa veda mekanlarının birçoğunda menülere karar vermeden önce tadım yapabiliyorsunuz. Böylece damak tadınıza uygun olan menüyü tercih edebilirsiniz.

 • Mekanın müzik sistemi ve ses düzeni de kına gecesi için önemli bir faktör. Davetlilerinize müzik ziyafeti sunmak istiyorsanız, mekanın müzik sistemini ve ses düzenini de kontrol etmelisiniz.

Diğer Kına Mekanları