Dream Wedding Venue
4,7
(10 Yorum)
Ümraniye
2 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanKolonsuzKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 350 Kişi
50.000
40.000 TL
İncele
Gümüş Davet Balo Salonu
5,0
(11 Yorum)
Ümraniye
9 saatte cevap verir

Sade süslemelerYüksek tavanAsma katlı salonGeniş dans pistiCanlı müzikKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 350 Kişi
35.000
20.000 TL
İncele
Mercure Hotels İstanbul Ümraniye
4,8
(12 Yorum)
7. yıl
Ümraniye
4 saatte cevap verir

İhtişamlı süslemelerYüksek tavanGeniş dans pistiBride partyKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 350 Kişi
115.000
85.000 TL
İncele
Kukki Event
Ümraniye
8 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerYüksek tavanCanlı müzikGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

10 - 150 Kişi
250 TL'den az
İncele
Elisa Davet
5,0
(21 Yorum)
6. yıl
Ümraniye

Farklı konseptlerModern ve sadeYüksek tavanGeniş dans pistiKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 300 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Yeşiltepe Garden
5,0
(8 Yorum)
Ümraniye
3 saatte cevap verir

Kır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

150 - 700 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Kuğu Kına Evi
5,0
(40 Yorum)
4. yıl
Ümraniye
15 saatte cevap verir

İhtişamlı süslemelerFarklı konseptlerYüksek tavanGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

10 - 350 Kişi
30.000
24.000 TL
İncele
Zumamma Wedding
1 Yorum
Ümraniye
22 saatte cevap verir

Zumamma Wedding, kına gecesi seremonilerini her detayı özenle planlanan, zarafetiyle öne çıkan bir mekanda kutlamayı hayal eden çiftlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Doğanın içerisinde huzuru...

50 - 200 Kişi
500 - 750 TL
İncele
DoubleTree By Hilton Istanbul Ümraniye
Ümraniye
8 saatte cevap verir

Farklı konseptlerModern ve sadeYüksek tavanKolonsuzBalkon / Teras alanıGeniş otopark5 yıldızlı otelKına takımı ve aksesuarı

80 - 300 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Ümraniye Eyüboğlu Düğün Salonu

50 - 750 Kişi
500 - 750 TL

Ümraniye Beşyıldız Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Ümraniye Park Piramit Şerifali

50 - 75 Kişi
500 - 750 TL

Ümraniye Özer Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Ümraniye Artemis Davet ve Balo Salonları

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Ümraniye La Vella Davet

10 - 150 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor

Ümraniye Elifçe Şirin Mutfak Davet Salonu

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Ümraniye Sultan Salon Balo Davet Kokteyl Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Ümraniye Mega Başak Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Ümraniye Kaizen Balo Davet

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Ümraniye Kızılırmak Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Ümraniye Gürsel Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Ümraniye Liva Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ümraniye'deki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Ümraniye, hızlı büyüyen ve yoğunluğun arttığı ilçelerden biri. Şehre yakın olması dışında çevresinde doğal güzellikleri de barındıran bir ilçe burası. Burada farklı konsept ve manzaralarla hizmet veren mekanlar bulabilirsiniz. Geleneksel konseptte hizmet veren mekanlar haricinde gece kulübü tarzında mekanları bulmak da mümkün. Ümraniye kına gecesi mekanları ortalama 500 kişiye hizmet verebilecek kapasite imkanı sunuyor.

Mekanlar, kapalı balo salonlarıyla ve açık alanlarıyla farklı atmosfer seçenekleri sunuyor. Bazı mekanların terası bulunurken bazılarının bahçesinde açık hava organizasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Ümraniye kına gecesi mekanları, geniş otopark alanlarına sahip. Bu sayede davetliler rahat bir şekilde araçlarını park edebiliyorlar. Bazı mekanlar, organizasyon için size özel şoförlü araç hizmeti de sunuyor.

Çocuklu aileler için oyun alanları ve çocuk bakım hizmetleri de sunulabiliyor. Ümraniye kına yerleri, genellikle şehir merkezine yakın olması nedeniyle ulaşım konusunda da avantaj sağlıyor. Toplu taşıma araçlarıyla veya özel aracınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz mekanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Mekanları daha uygun fiyata kiralamak için kampanyaları ve indirimleri takip etmenizi öneriyoruz.

Ümraniye Kına Mekanları Fiyatları Nelerden Etkileniyor?

Ümraniye kına salonları, bulundukları bölgelerin popülaritesi ve talep görme duruma bağlı olarak farklı fiyatlarla hizmet veriyor. Yoğun talep gören bölgelerde bulunan mekanlar genellikle yüksek fiyatlı oluyor. Esenşehir’deki mekanlar genellikle yüksek fiyatlarla hizmet veriyor. Tantavi’de ise yüksek fiyatlar sunan mekanlar haricinde daha uygun fiyatlarla hizmet veren seçenekler bulabiliyorsunuz.

Ümraniye kına mekanları, seçeceğiniz menüye göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Yemeksiz menüleri tercih etmeniz düşük bütçeyle hizmet almanıza imkan tanıyor. Kokteylli davetler genelde en uygun seçenek oluyor. Yemekli menüler genellikle et içerdiğinden yüksek fiyatlı oluyor. Menülere alkol eklemek istediğinizde fiyatlarda değişiklikler gözlemeyebilirsiniz. Ayrıca menülerde yapacağınız başka değişiklikler de fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alıyor.

Ümraniye’de kına yapılacak yerler, kapasitelerine göre farklı fiyatlarda oluyor. Ücretlendirmeler kişi başı üzerinden yapıldığından, davetli sayısı arttıkça mekan fiyatları da artabiliyor. Tepe Üstü Mahallesi’nde kalabalık organizasyonlara hizmet veren mekanlar bulabilirsiniz. Bu bölgedeki mekanlar geniş olmasına rağmen ortalama fiyatlarda oluyor. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde ise küçük gruplara hizmet edebilen uygun fiyatlı mekanlar yer alıyor.

Ümraniye Kına Mekanlarının Hizmet Paketleri

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının sunduğu son moda süslemeler ve konseptlerle modern bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Ümraniye’deki mekanlar profesyonel organizasyon ekipleriyle çalışıyor. Bu ekipler sizin isteğiniz doğrultusunda alan dekorasyonunu ve süslemeleri düzenliyor. Konseptinize ve davetli sayınıza göre masa düzenleri oluşturuluyor. Masa örtüleri ve sandalye süslemeleri seçiliyor. Farklı seremoniler için çeşitli düzenlemeler gerçekleştirilebiliyor.

İstanbul Ümraniye kına mekanları; dans pisti, müzik sistemi, dekorasyon, ikramlar ve fotoğrafçı gibi birçok hizmet bulunduruyor. Ayrıca bazı mekanlar özel olarak hazırlanmış kına gecesi paketleri de sunuyor. Paketlerde genellikle kına tahtı, kına malzemeleri, kına müziği, konfetiler, özel fotoğraf çekimi, gelin hamamı gibi hizmetler yer alabiliyor. Farklı seremoniler için farklı hizmetler alabilirsiniz.

Organizasyonlarda müzik seçimi oldukça önemli bir yer tutuyor. Ümraniye Belediyesi kına salonu, geniş müzik arşivine sahip olmalarının yanı sıra profesyonel DJ'leriyle de hizmet veriyor. İstediğiniz müzik tarzına göre DJ'ler size özel müzik listeleri hazırlayabilirler. Ayrıca canlı müzik hizmeti sunan mekanlar da bulunuyor. Geleneksel Türk müziği, fasıl veya modern tarzlarından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Merkeze daha yakın noktada bulunan Yaman Evler ve çevresinde farklı kalitelerde hizmet veren mekanları bulabilirsiniz. Birçok seçeneğin bulunduran bu mahalleler aradığınız hizmete cevap verebilecek nitelikte. İnkılap Mahallesi’nde genellikle kaliteli hizmet veren mekanlar bulunuyor. Yetkililerle anlaşarak dilediğiniz hizmetten yararlanabilirsiniz. Mekanlara karar vermeden önce aradığınız kriterlere uygun olmasına özen göstermelisiniz.

Ümraniye’de Kına Gecesi Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları