Armonia Mimaroba
Büyükçekmece
Armonia ailesi, sektöre giriş yaptığı andan itibaren İstanbul’un en sevilen davet mekanları arasında yerini aldı. Biz de misafirlerimizin istekleri doğrultusunda hizmet kapsamımızı genişletmeye...
100 - 625 Kişi
200 - 350 TL
Vaye Marina
5,0
(5 Yorum)
Büyükçekmece
Yeni mekanımız olan Vaye Marina’da 2018’den beri sektörde bulunan organizasyon ekibimizle kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz. Faaliyete Vaye Kına Evi ismiyle başlayan ekibimiz şimdi de Vaye...
100 - 250 Kişi
25.000 22.000 TL

Diğer Firmalar

Büyükçekmece
Garden Pool
Büyükçekmece
Şebin Garden
100 - 350 Kişi
100 - 200 TL
Büyükçekmece
Şehr-i Bahçe
100 - 250 Kişi
200 - 350 TL
Büyükçekmece
Sultanım Kına Evi
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
Büyükçekmece
Royal Davet
100 - 450 Kişi
100 TL'den Az
Büyükçekmece
Arya Davet Salonları
200 - 875 Kişi
100 - 200 TL
Büyükçekmece
Çat Kapı Restaurant
100 - 350 Kişi
100 - 200 TL
Büyükçekmece
Beykent Green Garden
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
50 - 150 Kişi
100 - 200 TL
Büyükçekmece
Balıkçım Meyhanesi
50 - 75 Kişi
100 - 200 TL
Büyükçekmece
Meylebi Meyhane
50 - 150 Kişi
350 - 500 TL
100 - 625 Kişi
750 - 1000 TL
Büyükçekmece
Mercia Hotel
Büyükçekmece
Mastika Balık
50 - 75 Kişi
100 - 200 TL
100 - 625 Kişi
100 TL'den Az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Büyükçekmece Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Büyükçekmece, açık hava organizasyonları düzenlemek isteyen çiftler tarafından sıkça tercih edilen ilçeler arasında geliyor. Bunda da ilçenin güzel bir sahil şeridiyle çevrili olmasının büyük bir etkisi var. Aynı zamanda Büyükçekmece, bulundurduğu yeşil alanlarla da çok sayıda ziyaretçi alıyor. Bu sebeple ilçede kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonları düzenleyebileceğiniz birçok mekan bulunuyor.

Büyükçekmece kına gecesi mekanları, en geç 00:00’a kadar hizmet veriyor. Salonlara ulaşım ise hem diğer ilçelerden hem de ilçenin içinde çok kolay. Davetlileriniz ilçeden geçen otobüs ve metrobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirler. Büyükçekmece kına salonları, ilçenin pek çok farklı yerinde bulunuyor. Kına mekanları açısından en popüler mahalle ise Mimarsinan olarak karşımıza çıkıyor.

Mimaroba ve Kumburgaz gibi yerlerde de çok sayıda kına mekanı bulunuyor. Kumburgaz’daki davet alanlarında kapasite seçenekleri 1000 kişiye kadar çıkabiliyor. Mimaroba kına mekanları ise daha butik törenleri ağırlıyor. Pınartepe ve Beykent gibi mahalleler ise deniz kıyısına yakın mekanlar sunuyor. Bu sayede engin deniz manzaralarına karşı kına törenleri yapmak Büyükçekmece’de mümkün oluyor.

Büyükçekmece’de bekarlığa veda organizasyonları düzenlemek isteyen çiftleri; birbirinden güzel balık restoranları, meyhaneler ve kır mekanları karşılıyor. Büyükçekmece bekarlığa veda mekanları, geç saatlere kadar hizmet verebiliyor. Daha parti tadında geçen bu organizasyonlar için mekanlar tarafından kesintisiz DJ hizmetleri sunuluyor. Bu mekanlar Mimarsinan, Beykent ve Fatih mahallelerinde daha yoğun şekilde bulunuyor.

Büyükçekmece Kına Mekanlarının Size Özel Paketleri

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, donanımlı altyapıları ile aklınızdaki gibi bir organizasyon düzenlemenizi sağlıyor. Büyükçekmece’de kına gecesi yapılacak yerler de aynı şekilde en eğlenceli davetler için ses ve ışık sistemlerini kurmayı üstleniyor. Kurulan özel sahnelerde orkestralarla canlı müzik hizmetleri verilebiliyor. Bazı mekanlarda başarılı solistler sahne alarak töreninizi unutulmaz bir hale getiriyor.

Büyükçekmece’de kına gecesi mekanları, törenleriniz için gerekli ekipmanları sağlayabiliyor. Bunların arasında kına tepsileri, sepetler, el gülleri ve mumlar gibi aksesuarlar yer alıyor. Aynı zamanda gelin için çeşitli modellerde ve renklerde bindallılar temin ediliyor. Damat için ise kına yakma merasimi sırasında kullanabileceği işlemeli omuz örtüleri hazırlanıyor. Gelinin arkadaşlarına uyumlu kaftanlar da getirtilebiliyor.

İstanbul Büyükçekmece kına mekanları genelde davetlerinizin planlanmasını kendileri üstleniyor. Bunu da mekanlarda bulunan profesyonel davet sorumluları ile gerçekleştiriyorlar. Bunun yanında önceden görüştüğünüz bir organizasyon firması varsa bu kişilerle çalışmanız da bazı mekanlarda mümkün oluyor. Aynı şekilde yemekli kına törenleri için dışarıdan catering firması getirme şansınız da var.

Kına mekanları Büyükçekmece’de deneyimli nedime ekiplerini hizmetinize sunabiliyor. Bu ekipler sayesinde size ve yakınlarınıza sadece törenin keyfini çıkartmak kalıyor. Konseptinize göre geleneksel veya Hint temalı kostümler giyen nedimeler, birbirinden güzel koreografilerle törene renk getiriyor. Aynı zamanda mekanlar, daha gösterişli girişli yapabilmeniz adına gelin ve damatlara özel koreografiler de oluşturabiliyor.

Büyükçekmece Kına Mekanları Fiyatları Nasıl?

Büyükçekmece kına gecesi mekanları, organizasyon maliyetlerini kişi başı fiyatlar üzerinden hesaplıyor. Fiyatlar, İstanbul mekanlarının ortalamasına göre daha düşük rakamlardan başlıyor. Bu da Büyükçekmece’de her cebe uygun bir kına mekanı bulunmasını sağlıyor. Davet alanları hafta sonları daha popüler bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı bu günlerde sunulan rakamlarda artış görebiliyoruz.

Mekanların kullandığı fiyatlandırma sistemi nedeniyle, katılımcı sayısıyla birlikte töreninizin genel maliyetinde de artış oluyor. Fakat bu, yüksek kapasiteli mekanlarda hesaplı törenler yapamayacağınız anlamına gelmiyor. Çünkü bu kına alanlarının çoğunda kişi başı fiyatlar daha düşük oluyor. Şehrin ortalama fiyatlarının altında rakamlarla törenlerini yapmak isteyen çiftler Mimarsinan’da bulunan salonlara yönelebilir.

Büyükçekmece salonlarında sunulan paketin çeşitliliğine göre de fiyatlarda değişiklikler gözlemliyoruz. Örneğin; dans pistine isminizi yazdırabileceğiniz davet alanları için kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekiyor. Aynı zamanda gösterişli şamdanların ve sarkıt avizelerin bulunduğu mekanlarda da daha yüksek fiyatlar karşınıza çıkıyor. Bu mekanlar genelde Mimaroba ve Fatih mahallelerinde bulunuyor.

Kişi başı fiyatlandırmalarda yemekli veya kokteyl menülerinden birini seçebiliyorsunuz. Menülerin içeriği ise töreninizin genel maliyetine etki ediyor. Aklınızda uzun soluklu bir yemek servisi varsa kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekiyor. Aperatif tatların bulunduğu kokteyl menülerden birini seçerseniz daha hesaplı rakamlarla töreninizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mekanların erken rezervasyon indirimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Büyükçekmece Kına Yerleri Nasıl Seçilir?

Büyükçekmece Kına Ve Bekarlığa Veda Mekan - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları