Armonia Mimaroba
Büyükçekmece
8 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 625 Kişi
75.000
40.000 TL
İncele
Gerdan Davet Kına Salonu
Büyükçekmece
4 saatte cevap verir

Gerdan Davet Kına Salonu hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize...

20 - 250 Kişi
40.000
35.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Büyükçekmece Mastika Balık

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Büyükçekmece Kalikratya Balık Restaurant

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Büyükçekmece Şehr-i Bahçe

100 - 250 Kişi
500 - 750 TL

Büyükçekmece Meylebi Meyhane

50 - 150 Kişi
750 - 1.000 TL

Büyükçekmece Sultanım Kına Evi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Büyükçekmece Beykent Green Garden

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Büyükçekmece Garden Pool

Büyükçekmece Hürrem Kına Davet

10 - 300 Kişi
250 - 500 TL

Büyükçekmece Balıkçım Meyhanesi

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Büyükçekmece Kristal Düğün Davet Salonları

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Büyükçekmece Şebin Garden

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Büyükçekmece Çat Kapı Restaurant

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Büyükçekmece Eser Premium Hotel & SPA

100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Büyükçekmece Mercia Hotel

1.500 - 2.000 TL

Büyükçekmece Royal Davet

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Büyükçekmece Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Büyükçekmece, açık hava organizasyonları düzenlemek isteyen çiftler tarafından sıkça tercih edilen ilçeler arasında geliyor. Bunda da ilçenin güzel bir sahil şeridiyle çevrili olmasının büyük bir etkisi var. Aynı zamanda Büyükçekmece, bulundurduğu yeşil alanlarla da çok sayıda ziyaretçi alıyor. Bu sebeple ilçede kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonları düzenleyebileceğiniz birçok mekan bulunuyor.

Büyükçekmece kına gecesi mekanları, en geç 00:00’a kadar hizmet veriyor. Salonlara ulaşım ise hem diğer ilçelerden hem de ilçenin içinde çok kolay. Davetlileriniz ilçeden geçen otobüs ve metrobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirler. Büyükçekmece kına salonları, ilçenin pek çok farklı yerinde bulunuyor. Kına mekanları açısından en popüler mahalle ise Mimarsinan olarak karşımıza çıkıyor.

Mimaroba ve Kumburgaz gibi yerlerde de çok sayıda kına mekanı bulunuyor. Kumburgaz’daki davet alanlarında kapasite seçenekleri 1000 kişiye kadar çıkabiliyor. Mimaroba kına mekanları ise daha butik törenleri ağırlıyor. Pınartepe ve Beykent gibi mahalleler ise deniz kıyısına yakın mekanlar sunuyor. Bu sayede engin deniz manzaralarına karşı kına törenleri yapmak Büyükçekmece’de mümkün oluyor.

Büyükçekmece’de bekarlığa veda organizasyonları düzenlemek isteyen çiftleri; birbirinden güzel balık restoranları, meyhaneler ve kır mekanları karşılıyor. Büyükçekmece bekarlığa veda mekanları, geç saatlere kadar hizmet verebiliyor. Daha parti tadında geçen bu organizasyonlar için mekanlar tarafından kesintisiz DJ hizmetleri sunuluyor. Bu mekanlar Mimarsinan, Beykent ve Fatih mahallelerinde daha yoğun şekilde bulunuyor.

Büyükçekmece Kına Mekanlarının Size Özel Paketleri

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, donanımlı altyapıları ile aklınızdaki gibi bir organizasyon düzenlemenizi sağlıyor. Büyükçekmece’de kına gecesi yapılacak yerler de aynı şekilde en eğlenceli davetler için ses ve ışık sistemlerini kurmayı üstleniyor. Kurulan özel sahnelerde orkestralarla canlı müzik hizmetleri verilebiliyor. Bazı mekanlarda başarılı solistler sahne alarak töreninizi unutulmaz bir hale getiriyor.

Büyükçekmece’de kına gecesi mekanları, törenleriniz için gerekli ekipmanları sağlayabiliyor. Bunların arasında kına tepsileri, sepetler, el gülleri ve mumlar gibi aksesuarlar yer alıyor. Aynı zamanda gelin için çeşitli modellerde ve renklerde bindallılar temin ediliyor. Damat için ise kına yakma merasimi sırasında kullanabileceği işlemeli omuz örtüleri hazırlanıyor. Gelinin arkadaşlarına uyumlu kaftanlar da getirtilebiliyor.

İstanbul Büyükçekmece kına mekanları genelde davetlerinizin planlanmasını kendileri üstleniyor. Bunu da mekanlarda bulunan profesyonel davet sorumluları ile gerçekleştiriyorlar. Bunun yanında önceden görüştüğünüz bir organizasyon firması varsa bu kişilerle çalışmanız da bazı mekanlarda mümkün oluyor. Aynı şekilde yemekli kına törenleri için dışarıdan catering firması getirme şansınız da var.

Kına mekanları Büyükçekmece’de deneyimli nedime ekiplerini hizmetinize sunabiliyor. Bu ekipler sayesinde size ve yakınlarınıza sadece törenin keyfini çıkartmak kalıyor. Konseptinize göre geleneksel veya Hint temalı kostümler giyen nedimeler, birbirinden güzel koreografilerle törene renk getiriyor. Aynı zamanda mekanlar, daha gösterişli girişli yapabilmeniz adına gelin ve damatlara özel koreografiler de oluşturabiliyor.

Büyükçekmece Kına Mekanları Fiyatları Nasıl?

Büyükçekmece kına gecesi mekanları, organizasyon maliyetlerini kişi başı fiyatlar üzerinden hesaplıyor. Fiyatlar, İstanbul mekanlarının ortalamasına göre daha düşük rakamlardan başlıyor. Bu da Büyükçekmece’de her cebe uygun bir kına mekanı bulunmasını sağlıyor. Davet alanları hafta sonları daha popüler bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı bu günlerde sunulan rakamlarda artış görebiliyoruz.

Mekanların kullandığı fiyatlandırma sistemi nedeniyle, katılımcı sayısıyla birlikte töreninizin genel maliyetinde de artış oluyor. Fakat bu, yüksek kapasiteli mekanlarda hesaplı törenler yapamayacağınız anlamına gelmiyor. Çünkü bu kına alanlarının çoğunda kişi başı fiyatlar daha düşük oluyor. Şehrin ortalama fiyatlarının altında rakamlarla törenlerini yapmak isteyen çiftler Mimarsinan’da bulunan salonlara yönelebilir.

Büyükçekmece salonlarında sunulan paketin çeşitliliğine göre de fiyatlarda değişiklikler gözlemliyoruz. Örneğin; dans pistine isminizi yazdırabileceğiniz davet alanları için kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekiyor. Aynı zamanda gösterişli şamdanların ve sarkıt avizelerin bulunduğu mekanlarda da daha yüksek fiyatlar karşınıza çıkıyor. Bu mekanlar genelde Mimaroba ve Fatih mahallelerinde bulunuyor.

Kişi başı fiyatlandırmalarda yemekli veya kokteyl menülerinden birini seçebiliyorsunuz. Menülerin içeriği ise töreninizin genel maliyetine etki ediyor. Aklınızda uzun soluklu bir yemek servisi varsa kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekiyor. Aperatif tatların bulunduğu kokteyl menülerden birini seçerseniz daha hesaplı rakamlarla töreninizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mekanların erken rezervasyon indirimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Büyükçekmece Kına Yerleri Nasıl Seçilir?

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları