Svadba Gölet
5,0
(39 Yorum)
2. yıl
Esenler
9 saatte cevap verir

Göl manzaralıModern ve sadeCam salonYüksek tavanKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 600 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Sade süslemelerYüksek tavanEtkili havalandırmaCanlı müzik / DJKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

10 - 650 Kişi
250 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
250 TL'den az
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Esenler’deki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları arasından Esenler’de yer alanları seçmek için birçok sebep bulunuyor. Bölgeye ulaşımın kolaylığı, nefes kesen İstanbul şehir manzarası, uygun fiyatlar, geniş kapasiteler ve mekanların sunduğu birçok hizmet ve avantaj; Avrupa Yakası’nda kına gecesi ve bekarlığa veda partisi yapmak isteyen çiftler için Esenler’i bir adım öne çıkarıyor.

Esenler kına mekanlarının en avantajlı özelliklerinden biri, bu bölgenin ulaşımı en rahat olan ilçelerden biri olması. Esenler’de planlayacağınız kına gecesine ulaşım, otobüs ve metro gibi şehir içi toplu taşıma yöntemleri ile kolaylaşıyor. Ayrıca şehir dışından gelecek misafirleriniz, otogara yakın bulunan mekanlara hızlıca yetişebiliyor ve bu özel gününüzde bir an önce yanınızda bulunabiliyor.

Birçok seçenek arasında Esenler’de kına gecesi mekanlarının en çok yoğunlaştığı mahalleler Oruç Reis, Nine Hatun, Davutpaşa ve 15 Temmuz. Mekan kapasiteleri genellikle 500-750 kişi bandında ancak daha kalabalık bir organizasyon için Fevzi Çakmak bölgesine yönelebilirsiniz. Butik bir akşam size daha uygunsa, Davutpaşa ve Oruç Reis mahallelerinde ihtiyaçlarınıza yönelik salonlar bulabilirsiniz.

Esenler’de kına gecesi yapılacak yerlerin çoğunluğu kapalı salonlar. Ancak kapalı bir alan fikri sizi bunaltmasın; neredeyse her salon kolonsuz ve yüksek tavanlı. Bu özelliklerin getirdiği ferahlığın yanında teraslar ve balkonlar da yaygın. Kapalı alanların yanı sıra hem açık hem kapalı alana sahip olan mekanlar ve bahçeler özellikle sıcak havalarda tercih edilebilecek opsiyonlar arasında.

Esenler Kına Mekanları Nelere Göre Fiyat Belirliyor?

Esenler bekarlığa veda mekanları ve kına salonlarının fiyatları genellikle İstanbul ortalamasının altında seyrediyor. Bu sebeple özellikle Menderes ve Atışalanı gibi bölgeler, uygun bütçelerle birçok hizmetten yararlanabilmek adına çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bütçeniz daha yüksekse tercih edebileceğiniz mekanlar da çoğunlukla Oruç Reis, 15 Temmuz ve Tuna mahallelerinde yer alıyor.

Sıcak aylar çiftler arasında daha yaygın olduğundan, bu mevsimlerde mekanların fiyatları artabiliyor. Ancak ısıtmalı ve aynı zamanda havadar olan mekanlarda mevsim farkı asla hissedilmiyor. Bu nedenle soğuk mevsimlerde kapalı mekanlar tercih ederek kınanızı çok hesaplı rakamlara gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde hafta içleri daha erken saatlerde planladığınız kına ve bekarlığa veda etkinlikleri cebinizdeki yükü hafifletebilir.

Esenler kına gecesi mekanları, kişi sayısı üzerinden fiyatlandırma yapıyor. Başlangıç fiyatları oldukça uygun olan paketler, üstüne ekstra hizmetler eklendikçe fiyat bakımından yükseliyor. Fiyatlar yemek tercihlerine göre de artıp azalabiliyor. Kokteyl menüleri her zaman ana yemekli menülerden daha hesaplı olarak konumlanıyor. Hatırlanacak bir detay da çoğu mekanın erken rezervasyon ve peşin ödeme indirimleri uyguladığı.

Kına Mekanları Esenler’de Nasıl Hizmetler Sunuyor?

İstanbul Esenler kına mekanları, aralarından seçebileceğiniz hizmet paketleriyle kına gecenizi herkesin hatırlayacağı bir deneyime dönüştürüyor. Bu süreçte en önemli yardım mekanlardaki organizasyon sorumlularından geliyor. Organizasyon ekibi her an yanınızda olarak, dekor seçimleri ve performans planlarınızı gerçekleştiriyor. Ancak mekanı yalnızca kiralayıp organizasyon yardımını dışarıdan almak istiyorsanız bu da mümkün oluyor.

Eğlence planlamaları kına geceleri hazırlanırken listenin başını çekiyor. Esenler kına yerlerinde davul ve oryantal şovları, gelin girişinde kemençe, keman ve benzeri müzik performansları görülüyor. Müzisyen ve orkestra tutulabilen mekanlar da yaygın. Tüm bu planlamalar için ses ve ışık da oldukça önemli. Kaliteli ışıklandırma ve ses sistemleri her mekanın sunduğu hizmetler arasında.

Eğer çalınmasını istediğiniz spesifik müzikler varsa, geniş repertuvarları ile DJ ve sanatçılar isteklerinizi yerine getiriyor. Tabii kına klasikleri de unutulmuyor. Daha rahat bir akşam için istek üzerine kadın DJ ve sanatçılar sıklıkla görülüyor. Çoğu mekan ile çalışan profesyonel fotoğrafçılar özel anlarınızı kaydediyor; bazı paketlerle HD kalitede kaydedilmiş videoları CD olarak eve götürebiliyorsunuz.

Birçok Esenler kına salonu otellerin içinde yer alıyor. Bu salonları tercih edenler kına gecelerinden veya bekarlığa veda partilerinden sonra otelleri konaklama için kullanabiliyorlar. Bazı mekanların hizmet paketleri gelin hamamı da içeriyor. Eğlencenizden önce veya sonra bu fırsattan yararlanarak, stres ve yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Birçok bağımsız mekanın yanında otellerin çoğu da otopark ve vale hizmetleriyle konaklamanızı kolaylaştırıyor.

Yemek ve kokteyl servisi hizmetleri, İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarında farklı bütçelere göre seçenekler sunuyor. Esenler’deki birçok kına mekanı hem alakart hem de set menü servisi veriyor. İşinin uzmanı şefler ve catering firmaları tarafından hazırlanan yemekleri önceden tadarak istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Kokteyl menüleri için ordövr tabakları ve pasta/çerez seçenekleri arasında seçim yapılabiliyor.

Esenler Kına Salonlarındaki En Popüler Konseptler

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları