Uranus İstanbul Topkapı Hotel
5,0
(8 Yorum)
6. yıl
Zeytinburnu
Uranus İstanbul Topkapı Hotel kına geceleri için sunduğu farklı konseptlerden oluşan geniş dekorasyon portföyü ve gelin hamamı gibi ayrıcalıklı hizmetleri ile sektördeki farkını ortaya koyuyor....
100-250 Kişi
120.000 95.000 TL
Ottoperla Otel Ella Kına Organizasyonu
4,3
(25 Yorum)
4. yıl
Zeytinburnu
Otelimiz Ottoperla Otel Ella Kına Organizasyonu Zeytinburnu'nun seçkin kına mekanlarından biri. Kınalar dışında farklı özel gün davetlerine ve kurumsal etkinlikler için de otelimizi tercih...
50-200 Kişi
33.000 25.000 TL

Diğer Firmalar

50-150 Kişi
100 - 200 TL
100-625 Kişi
100 TL'den Az
200-875 Kişi
100 TL'den Az
Zeytinburnu
Doremi Cafe
50-150 Kişi
100 TL'den Az
Zeytinburnu
Fine Bistro Bar
50-50 Kişi
100 - 200 TL
100-625 Kişi
100 TL'den Az
100-625 Kişi
100 TL'den Az
100-625 Kişi
100 TL'den Az
Zeytinburnu
Adalı Tur
100-350 Kişi
100 - 200 TL
Zeytinburnu
Merter Polisevi
100-250 Kişi
100 TL'den Az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Zeytinburnu Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul’un en işlek ilçeleri arasında yer alan Zeytinburnu’nda seçkin kına organizasyon mekanları bulunuyor. Zeytinburnu’nda kına gecesi yapılacak yerler yoğun olarak; Maltepe, Sümer ve Nuripaşa’da konumlandırılıyor. Buradaki mekanlar, farklı kına konseptlerinden oluşan geniş dekorasyon portföyü ile herkesi kendine hayran bırakıyor. İlçedeki kına organizasyon yerleri, çiftlere özel ayrıcalıklı hizmetler de sunuyor.

Düğün öncesi organizasyonlarınız için çok yüksek fiyatlar ödemek istemiyorsanız, Zeytinburnu kına salonu opsiyonları tam size göre! Zeytinburnu’nda hem kına gecenizi hem de bekarlığa veda partinizi organize edebileceğiniz mekanlar, uygun fiyatlı olmalarıyla ön plana çıkıyor. İlçede yüksek fiyatlı bir kına mekanı bulunmuyor. İlçedeki kına organizasyon mekanlarının büyük bir kısmında, aksesuar kiralama seçeneği de oluyor.

Dostlarınızla birlikte küçük ve samimi bir organizasyon gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız butik mekanları tercih edebilirsiniz. Koza, Sümer, Gökalp ve Kazlıçeşme’deki mekanlarda, minik bir kutlama veya bekarlığa veda partisi yapabilirsiniz. Arzu ederseniz, geleneksel kına gecesi organizasyonlarının ihtişamını konuklarınıza yansıtabileceğiniz yüksek kapasiteli mekanları da değerlendirebilirsiniz. Yüksek kapasiteli kına organizasyon yerlerinin 1.000 konuğu en güzel şekilde ağırlayabildiğini belirtelim.

Zeytinburnu’nda kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının birçoğu, hizmetlerini kapalı davet salonunda sunuyor. Pek çok hizmetin bir arada bulunduğu şık ve büyük bir mekanda kına organizasyonunu gerçekleştirmek isteyen gelin adayları, seçimini Zeytinburnu otellerinden yana yapıyor. Kafe, bar ve restoran gibi çeşitli mekanlar hem kına gecelerine hem de bekarlığa veda organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Zeytinburnu’nda Kına Gecesi Mekanları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Zeytinburnu kına salonları; müzik, yemek, kokteyl, fotoğraf ve dekorasyon gibi pek çok hizmeti bünyesinde bulunduruyor. Kına geceleri için ihtiyaç duyulan malzeme ve ekipmanlar, organizasyon mekanları tarafından tahsis ediliyor. Kına tahtı, bindallı, kaftan, eldiven, sepet ve tef modellerini gelin adayları seçiyor. Çiftler, yemekli veya ikramlı kına opsiyonları arasında dilediğince tercih yapabiliyor.

Zeytinburnu bekarlığa veda mekanları, müzik ve eğlence hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Müzik yayınları, davullu eğlenceler, DJ performansları, dans gösterileri ve daha nice olanak Zeytinburnu kına mekanlarında bulunuyor. İlçedeki kına organizasyon yerlerinin bazıları, müzisyenlerle birlikte çalışabiliyor. Davet alanlarının anlaşmalı olduğu organizasyon sorumlusu ve kına ekipleri sayesinde çiftlerin yüzlerinde güller açıyor.

İlçedeki kına yerlerinin bir kısmı, konuklarınızı orkestrayla ve ikramlıklarla karşılıyor. Karşılama hostesleri, davetlilerinize oturacakları masayı gösteriyor. İkramlık çeşitleri arasında; yaş pasta, kurabiye ve meşrubat opsiyonları yer alıyor. Objektiflere poz veren değerli konuklarınızın fotoğraflarını, kına mekanlarının birlikte çalışmış olduğu profesyonel fotoğrafçılar çekiyor. Kameramanlar ise HD video çekimi yapıyor.

Zeytinburnu kına mekanları, davetinizin konseptine ve özelliğine göre dekore ediliyor. İlçedeki kına organizasyon salonlarının birçoğunda; altın, bordo ve kırmızı renkli detaylar sıkça kullanılıyor. Zeytinburnu kına gecesi ve bekarlığa veda otellerinde; havuz, konaklama, içki ikramı, sauna, masaj ve SPA gibi ekstra olanaklar bulunuyor. İlçedeki mekanların bir kısmında, otopark ve vale hizmeti de yer alıyor.

Zeytinburnu Kına Yerlerinin Yemekli Menü İçeriği Nasıl?

Zeytinburnu Kına Mekanlarının Fiyatları Nasıl?

Uygun ve ortalama fiyatlı kına mekanları Zeytinburnu’nda yer alıyor. İlçedeki kına organizasyon mekanlarının fiyatları cep yakmıyor. Çiftler, kına gecesi organizasyonlarını uygun fiyatlara mal etmek istiyor. Menü seçimleri, davetli sayısı ve talep edilen hizmetler çiftlerin ödeyecekleri tutarı doğrudan etkiliyor. Ekstra hizmet ve olanaklardan yararlanmak isteyen çiftlerin de ayrıca bir ücret ödemesi yapmaları gerekiyor.

Zeytinburnu kına mekanları fiyatlarının genel olarak çok uygun olduğunu söyleyebiliriz. İlçedeki en uygun fiyatlı kına organizasyon mekanları, kapalı davet salonlarında hizmet veriyor. Bütçe dostu fiyatlarıyla öne çıkan mekan türleri arasında, kafe ve polisevi gibi opsiyonlar da yer alıyor. Uygun fiyatlı Zeytinburnu kına salonları, sade ve şık tarzdaki dekorasyolarıyla dikkat çekiyor.

Hesaplı bir kına organizasyonu düzenleyebileceğiniz Zeytinburnu mekanları çoğunlukla Kazlıçeşme, Sümer ve Koza’da yer alıyor. Restoran, bar ve otel gibi mekanlarda uygun fiyatlı düğün öncesi organizasyonları gerçekleştirilebiliyor. Zeytinburnu’nda yer alan kına organizasyon yerlerinin, ortalama olarak 500-750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. İlçede uygun fiyatlı ve butik konseptli kına mekanları da mevcut.

“Kına organizasyonum için düşük ya da çok yüksek bir bütçe belirlemedim” diyorsanız, ortalama fiyatlı mekanları tercih edebilirsiniz. Ortalama fiyatlı kına organizasyon mekanları, en fazla 300 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Fiyatların ortalamada seyrettiği Zeytinburnu kına yerlerinin büyük bir kısmı otellerden oluşuyor. Makul fiyatlı kına otelleri, Merkezefendi ve Maltepe’de yer alıyor.

Zeytinburnu Kına Ve Bekarlığa Veda Mekan - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları