Kına Gecen Benzersiz Olsun: İstanbul’da Öne Çıkan Kına Organizasyon Firmaları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:33 dakika

28.05.2021

Kına gecesi yapmak isteyen gelin adayları artık soluğu profesyonel ekiplerin yanında alıyor. Peki isteklerini karşılayan organizasyon firmasını nasıl bulacağını biliyor musun? Senin için İstanbul’daki 10 kına organizasyon şirketini ve fiyatlarını yazdık!

Kına Gecesi

İstanbul Kına Gecesi Organizasyonu Firmaları

Kına organizasyonu İstanbul’da birçok firma tarafından profesyonel olarak yapılıyor. Kına organizasyon şirketlerinin çoğu trendlere de hakim durumda. Ayrıca birçoğunda organizasyon dışında kına tahtı kiralama, kına ekibi ve nedime temin etme, davul şov gibi hizmetler ekstra olarak verilebiliyor. İşte geceni adeta bir şova dönüştürecek İstanbul kına organizasyonu firmaları:

1- Abes Organizasyon

Abes Organizasyon, Maltepe kına organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Fakat kına geceni senin istediğin herhangi bir bölgede yapabiliyorlar.

Firmanın verdiği hizmetler de oldukça geniş: Bindallı / kaftan, Hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi, kına töreni, zenne / oryantal, davul şov, gelin hamamı, dilek feneri.

Kına organizasyon fiyatları ise minimum 1.500-2.250 TL arasında.

Abes Organizasyon

2- Hilal Güney Organizasyon

İstanbul organizasyon şirketlerinden Kınadayız, Kartal’da yer alıyor. Buradaki ofislerinde kına tahtı örnekleri, bindallı çeşitleri ve diğer kına organizasyon malzemelerini görme imkanı bulabiliyorsun.

Firma, düzenledikleri kına organizasyonlarında davul show etkinliğinden dans şovuna kadar birçok hizmeti paket dahilinde sunuyor. Gelin adaylarına birbirinden farklı konsept seçenekleri sunuyorlar. Nedimelerin kostümleri de bu konseptlerle orantılı olarak değişiyor.

Kınadayız’ın fiyatları ise minimum 2.250-3.000 TL arasında.

Hilal Güney Organizasyon

3- Vision Kına Organizasyon

Çekmeköy firmalarından Vision Kına Organizasyon, İstanbul'un kına organizasyon ekipleri arasında en deneyimli olanlarından biri. Üstelik kına paketi olarak sundukları organizasyon bütününde gerçekten o gece seni ve yakınlarını eğlendirecek her şey var.

Kına organizasyon fiyatları İstanbul ortalamasına yakın. Vision Kına Organizasyon'da minimum paket fiyatları 2.250-3.000 TL arasında değişiyor.

Vision Kına Organizasyon

4- Wedding Kına Organizasyon

Bahçelievler firmalarından Wedding Kına Organizasyon, kına kıyafetlerinden oryantal şovlara aklına gelen her hizmeti alabileceğin bir firma. Gelin adayları, bu firmaya kına gecesi organizasyonlarının tamamını emanet edebildikleri gibi sadece talep ettikleri kına aksesuarlarını da kiralayabiliyorlar.

Wedding Kına Organizasyon’un birbirinden güzel 6 çeşit konsepti ve sayısı 70’i aşan kaftan modeli bulunuyor. Firmanın kına gecesi paketlerinin fiyatları da gayet uygun. Fiyatlar minimum 2.250-3.000 TL aralığında değişiyor.

Wedding Kına Organizasyon

5- Kınacım Kına Organizasyon

11 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Kınacım Organizasyon; gelin kınası, Hint kınası, bindallı ya da kına kıyafeti, kına süslemeleri, kına müziği, kına takımı, kına mumu, zenne ve oryantal şov hizmeti veriyor. Bununla kalmayıp aynı zamanda ikramları da üstleniyor.

Şişli’de yer alan bu organizasyon firması ile adetlerine bağlı kalarak geleneksel bir kına gecesi yapabileceğin gibi, sıra dışı konseptlerde etkinlikler de düzenleyebilirsin. Kınacım Organizasyon’un en sevdiğim kısmı ise kesinlikle nedimelerinin rengarenk ve standartların dışındaki kostümleri!

Kına fiyatları da İstanbul’daki ortalama rakamlarla hemen hemen aynı, 3.000-4.000 TL’den başlıyor.

kına gecen benzersiz olsun: i̇stanbul’da öne çıkan kına organizasyon firmaları

6- Serce Kına Organizasyon

Bir diğer Bayrampaşa firmasıyla devam edelim. Serce Kına Organizasyon, kına organizasyonu düzenlemenin yanı sıra hediyelik eşyalardan kına malzemelerine, bebek hediyeliklerinden mevlüt ürünlerine birçok ürünün kiralama ve satışını da yapıyor.

Firmanın süslemelerinde de seçenekler bulunuyor. Rengarenk kumaşlarla süslenmiş tahtlar, fotoğraf köşeleri, ikram masaları ve dekoratif anlamda daha birçok detay!

Serce Kına Organizasyon’un kına paketi fiyatları da minimum 750-1.500 TL civarında.

Serce Kına Organizasyon

7-Frezya Organizasyon

Frezya Organizasyon, standart kına gecesi formatından uzaklaşmak isteyen gelin adayları için biçilmiş kaftan! Hafızalara kazınacak bir gece için muhteşem dans şovları ve farklı tasarımlarını size sunuyorlar.

Kına paketlerinin fiyatlarına bakarsak, minimum 2.250-3.000 TL aralığında olduğunu görüyoruz.

Frezya Organizasyon

8- Pembe İmza

Fatih'te bulunan Pembe İmza, kına gecen için aradığın tüm kına malzemelerini ve organizasyon aksesuarlarını kolayca bulabileceğin bir yer.

Pembe İmza; davul şov, dilek feneri, Hint kınası, kına süslemesi, zenne, oryantal gibi birçok hizmeti gelin adaylarına sunabiliyor. En önem verdikleri konunun gelin adayının yüzündeki gülümseme olduğunu belirtiyor firma yetkilileri.

Pembe İmza’nın standart kına paketlerinin fiyatları da 1.500-2.250 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Pembe İmza

Pembe İmza

Pembe İmza

Firmayı İncele

9- Şeker Kına Organizasyon

Şeker Kına Organizasyonu İstanbul’un Beylikdüzü ilçesindeki firmalardan biri. Fotoğraflarına baktığında bile ne kadar enerjik bir ekibe sahip olduklarını fark edebiliyorsun. Bu enerjileri gelin adaylarına da büyük moral veriyor.

Şeker Kına Organizasyon, dönem dönem Düğün.com çiftlerine özel indirimler sunuyor. Sayfalarını takip edersen bu indirimlerden faydalanabilirsin. Firmanın fiyatları da öyle çok yüksek değil zaten. Standart paketler 750-1.500 TL arasında değişiyor.

Şeker Kına Organizasyon

10- Mavişim Organizasyon

Şişli'de yer alan Mavişim Organizasyon, şu zamana kadar birçok kına gecesi düzenlemiş. Sektörde tecrübeli ekiplerden. Birbirinden özel fırsatları, tecrübeli nedime ve dansçı kadroları eşliğinde eğlencesi bol bir kına gecesini garanti ediyorlar.

Firmayla anlaşırsanız; seçtiğiniz kına konseptine göre birbirinden güzel kostümler giyen ekip ilk olarak görsel anlamda misafirlerinizi etkiliyor. Dans şovlarıyla eğlencenize eğlence katacak nedimeleriyle isterseniz sahneye çıkış koreografisi de hazırlayabiliyorsunuz.

Firmanın kına organizasyon paketleri ise minimum 1.500-2.250 TL arasında değişiyor.

Mavişim Kına Organizasyon

Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

Kına gecesi geleneğinin, son dönemde gittikçe modernleştiğini ama gösterişinden de hiçbir şey kaybetmeden devam ettiğini görüyoruz. Kına gecesi ritüellerinin çok fazla değiştirilmeden uygulandığı bu gecede gelin adayları düğün stresini, kız arkadaşları ile doyasıya eğlenerek atabiliyor.

Firmaların hemen hemen hepsinde kına gecesi paketleri bulunuyor. Bu paketlerin içeriğine göre fiyatlandırmalar yapılıyor. Nedime temini, kına dağıtımı, lokum ikramı, DJ gibi hizmetlerin yer aldığı standart paketler uygun fiyatlarla sunulurken; zenne veya oryantal, dans şovu, Hint kınası gibi farklı seçeneklerin sunulduğu paketlerin fiyatları artabiliyor.

İstanbul’daki organizasyon firmalarının kına paketlerine baktığımızda, ortalama rakamların 1.250-2.500 TL arasında değiştiğini görüyoruz. Bazı dönemlerde düzenlenen kına organizasyonu kampanyalarından faydalanırsan bu rakamlar çok daha düşebiliyor.

Kına Gecesi

İstanbul’da kına gecesi yapacak gelin adaylarına önermek istediğim organizasyon şirketleri bunlar. Fiyat teklifi aldıktan sonra firmanın ofisini görmeni, kaftan modellerini ve süsleme çeşitlerini önceden incelemeni öneriyoruz. Yakından görüp içine sindikten sonra beraber çalışmaya karar verebilirsin. Son olarak da kına gecende doyasıya eğlenmeyi ihmal etme. Düğün sürecinde en çok özlediğin akşamlardan biri olacak!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Kına Hediyelikleri

Kına Gecesi Abiyeleri

Ekonomik Kına Organizasyonu Yapmanın 9 Yolu

Evde Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

Elbise Seçimine Göre Kına Saç Modeli Nasıl Olmalı?

Kına Organizasyonları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Betül Topal

Düğün Tarihi: 30.09.2016


Farklı şehire geliyormusunuz

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Betül, Bu sorunun en doğru cevabını ilgilendiğin firma sana verebilir. Buraya tıklayarak Kına ve Bekarlığa Veda firmalarını inceleyebilir ve beğendiğin firma ile iletişime geçebilirsin.


Kubra Karagöz

Düğün Tarihi: 18.03.2016


Oncelikle kinanin bu kadar guzel gececegini asla hayal etmezdim . Muzikler, dansci arkadaslar, ortam, kiyafetler o kadar guzeldi ki bi ruya gibi geldi gecti . Bu guzrl gecen oturu Degerli Nurcan Hanim a , onun onderligindeki ekibine ve ANADOLU KINA VE ORGANIZASYON sirketibe sonsuz teskkurlerimj iletiyrum