Kına Gecen Benzersiz Olsun: İstanbul’da Öne Çıkan Kına Organizasyon Firmaları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

7:26 dakika

20.01.2021

Kına gecesi yapmak isteyen gelin adayları artık soluğu profesyonel ekiplerin yanında alıyor. Kına organizasyonu yapan firmalar gecelerini güzelleştirirken, onlara da sevdikleriyle doyasıya eğlenmek kalıyor. Peki isteklerini karşılayan organizasyon firmasını nasıl bulacağını biliyor musun? Senin için İstanbul’daki 15 kına organizasyon şirketini ve fiyatlarını yazdık!

Kına Gecesi

İstanbul Kına Gecesi Organizasyonu Firmaları

Kına organizasyonu İstanbul’da birçok firma tarafından profesyonel olarak yapılıyor. Kına organizasyon şirketlerinin çoğu trendlere de hakim durumda. Ayrıca birçoğunda organizasyon dışında kına tahtı kiralama, kına ekibi ve nedime temin etme, davul şov gibi hizmetler ekstra olarak verilebiliyor. İşte geceni adeta bir şova dönüştürecek İstanbul kına organizasyonu firmaları:

1- Mavişim Organizasyon

Şişli'de yer alan Mavişim Organizasyon, şu zamana kadar birçok kına gecesi düzenlemiş. Sektörde tecrübeli ekiplerden. Birbirinden özel fırsatları, tecrübeli nedime ve dansçı kadroları eşliğinde eğlencesi bol bir kına gecesini garanti ediyorlar.

Firmayla anlaşırsanız; seçtiğiniz kına konseptine göre birbirinden güzel kostümler giyen ekip ilk olarak görsel anlamda misafirlerinizi etkiliyor. Dans şovlarıyla eğlencenize eğlence katacak nedimeleriyle isterseniz sahneye çıkış koreografisi de hazırlayabiliyorsunuz.

Firmanın kına organizasyon paketleri ise minimum 1.500-2.250 TL arasında değişiyor.

Mavişim Kına Organizasyon

Anadolu yakasındaki kına mekanları burada: Uygun Fiyatlı Anadolu Yakası Kına Mekanları

2- Zümre Organizasyon

Zümre Organizasyon, Üsküdar kına organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Fakat kına geceni senin istediğin herhangi bir bölgede yapabiliyorlar. Ayrıca uzun zamandır organizasyon sektöründe hizmet verdikleri için oldukça tecrübeliler.

Firmanın verdiği hizmetler de oldukça geniş: Bindallı / kaftan, Hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi, kına töreni, zenne / oryantal, davul şov, gelin hamamı, dilek feneri.

Kına organizasyon fiyatları ise minimum 1.500-2.250 TL arasında.

Zümre Organizasyon

Kına gecende tercih edebileceğin gelin taçlarına da göz atmak istersen şu galerimizi ziyaret edebilirsin: Modern ve Şık Gelin Kına Tacı Modelleri

3-Frezya Organizasyon

Frezya Organizasyon, standart kına gecesi formatından uzaklaşmak isteyen gelin adayları için biçilmiş kaftan! Hafızalara kazınacak bir gece için muhteşem dans şovları ve farklı tasarımlarını size sunuyorlar.

Kına paketlerinin fiyatlarına bakarsak, minimum 1.500-2.250 TL aralığında olduğunu görüyoruz.

Frezya Organizasyon

Organizasyon firmasının DJ'i ile önceden görüşüp müziklerle ilgili konuşabilir, bu listeden sevdiğin şarkıları çalmasını isteyebilirsin: Kına Gecesi Müzikleri

4- Wedding Kına Organizasyon

Bahçelievler firmalarından Wedding Kına Organizasyon, kına kıyafetlerinden oryantal şovlara aklına gelen her hizmeti alabileceğin bir firma. Gelin adayları, bu firmaya kına gecesi organizasyonlarının tamamını emanet edebildikleri gibi sadece talep ettikleri kına aksesuarlarını da kiralayabiliyorlar.

Wedding Kına Organizasyon’un birbirinden güzel 6 çeşit konsepti ve sayısı 70’i aşan kaftan modeli bulunuyor. Firmanın kına gecesi paketlerinin fiyatları da gayet uygun. Fiyatlar minimum 1.500-2.250 TL aralığında değişiyor.

Wedding Kına Organizasyon

Kına tepsisi modellerine göz at: Kına Tepsisi ve Sepeti Fiyatları – En Şık Modeller

5- Kınacım Kına Organizasyon

11 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Kınacım Organizasyon; gelin kınası, Hint kınası, bindallı ya da kına kıyafeti, kına süslemeleri, kına müziği, kına takımı, kına mumu, zenne ve oryantal şov hizmeti veriyor. Bununla kalmayıp aynı zamanda ikramları da üstleniyor.

Şişli’de yer alan bu organizasyon firması ile adetlerine bağlı kalarak geleneksel bir kına gecesi yapabileceğin gibi, sıra dışı konseptlerde etkinlikler de düzenleyebilirsin. Kınacım Organizasyon’un en sevdiğim kısmı ise kesinlikle nedimelerinin rengarenk ve standartların dışındaki kostümleri!

Kına fiyatları da İstanbul’daki ortalama rakamlarla hemen hemen aynı. 2.250-3.000 TL’den başlıyor.

kına gecen benzersiz olsun: i̇stanbul’da öne çıkan kına organizasyon firmaları

Bunları bilmende fayda var: Kına Gecesi Nasıl Organize Edilir?

6- Sapphire Organizasyon

Sapphire Kına Organizasyon İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alıyor. Kına organizasyonlarının yanı sıra gelin hamamı gibi etkinlikler de düzenliyorlar.

Firmanın her bütçeye uygun kına paketi var. Fiyatları, sundukları ikramlıklara ve verdikleri hizmetlere göre değişiyor. Bazı paketlerinde sadece çerez sunmak yerine; her masaya ikramlık olarak kuruyemiş ve kurabiye, her davetliye ordövr tabağı (kısır , kek, yaprak sarma, sigara böreği) ve sınırsız içecek sunabiliyorlar.

Kına gecesi organizasyon fiyatları da minimum 750-1.500 TL aralığında.

Sapphire Organizasyon

Kınada yaptıracağın saç modeline henüz karar vermediysen şu yazımız sana yardımcı olabilir: Elbise Seçimine Göre Kına Saç Modeli Nasıl Olmalı?

7- Armes Kına Organizasyon

Ataşehir firmalarından Armes Kına Organizasyon, İstanbul'un kına organizasyon ekipleri arasında en deneyimli olanlarından biri. Üstelik kına paketi olarak sundukları organizasyon bütününde gerçekten o gece seni ve yakınlarını eğlendirecek her şey var.

Kına organizasyon fiyatları İstanbul ortalamasına yakın. Armes'te minimum paket fiyatları 1.500-2.250 TL arasında değişiyor. Şimdi fikir vermesi için firma sayfasına yapılan yorumlardan birini buraya bırakıyorum:

Cansel & Doğuş: "Her şey çok güzeldi. Her şey için çok teşekkürler. Nedimeler, bir harikaydınız. Bu özel günümde sizinle birlikte olduğum için çok şanslıydım. Herkese tavsiye edebileceğim güzel bir organizasyondu. Sizi seviyorum! Çok teşekkür ederim her şey için."

Armes Kaftan Organizasyon

Kına gecende kaftan giyecek misin? Cevabın "Evet" ise kaftanla ilgili detayları derlediğimiz yazıya göz atmanda fayda var: Kaftan Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

8- Renk Kına Organizasyon

Beşiktaş'ta yer alan Renk Kına, İstanbul’daki en iyi kına organizasyon firmalarından bir diğeri. Renk Kına Organizasyon, 1988 yılından beri sektörde hizmet veriyor. Tecrübelerini her geçen gün daha da geliştirerek ilerliyorlar.

Firmanın kına paketlerinde; şık sergi masası, profesyonel dans ekibi, lokum ve şerbet ikramı, lüks gelin bindallısı, 10 adet arkadaş kaftanı, kuru kına dağıtımı gibi birçok hizmet bulunuyor.

Renk Kına Organizasyon, çiftlere unutulmaz bir kına gecesi yapma imkanı sunuyor. Paket fiyatları 2.250-3.000 TL arasında değişiyor.

Renk Kına Organizasyon

İsmine özel bir şarkıyla kına gecene başlamaya ne dersin: İsme Özel Kına Şarkısı Nasıl Yapılır?

9- Kınadayız

İstanbul organizasyon şirketlerinden Kınadayız, Bayrampaşa’da yer alıyor. Buradaki ofislerinde kına tahtı örnekleri, bindallı çeşitleri ve diğer kına organizasyon malzemelerini görme imkanı bulabiliyorsun.

Firma, düzenledikleri kına organizasyonlarında testi kırma etkinliğinden dans şovuna kadar birçok ekstra hizmeti paket dahilinde sunuyor. Gelin adaylarına birbirinden farklı konsept seçenekleri sunuyorlar. Nedimelerin kostümleri de bu konseptlerle orantılı olarak değişiyor.

Kınadayız’ın fiyatları ise minimum 1.500-2.250 TL arasında.

Kınadayız

Kına geceni evde yapmayı planlıyorsan, detaylar burada: Evde Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

10- Şeker Kına Organizasyon

Şeker Kına Organizasyonu İstanbul’un Beylikdüzü ilçesindeki firmalardan biri. Fotoğraflarına baktığında bile ne kadar enerjik bir ekibe sahip olduklarını fark edebiliyorsun. Bu enerjileri gelin adaylarına da büyük moral veriyor.

Şeker Kına Organizasyon, dönem dönem Düğün.com çiftlerine özel indirimler sunuyor. Sayfalarını takip edersen bu indirimlerden faydalanabilirsin. Firmanın fiyatları da öyle çok yüksek değil zaten. Standart paketler 750-1.500 TL arasında değişiyor.

Şeker Kına Organizasyon

"Fiyatlar benim için önemli" diyorsan şu yazımız ilgini çekebilir: Ekonomik Kına Organizasyonu Yapmanın 9 Yolu

11- Misskına Kına Organizasyon

Kına organizasyon şirketleri İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde bulunuyor. Misskına Organizasyon da Şişli firmalarından biri.

Firmayı kendi cümlelerinden dinleyelim: "Kına organizasyonu sadece parayla değil, tutkuyla da yapılır. Kına organizasyon işinin telafisi olmayan bir koordinasyon bütünlüğü olduğunu hiç unutmadan, çiftlerimizin bize ödemiş oldukları ücreti sonuna kadar hak edecek iş gücü ve emek sarfiyatı ile arı gibi çalışıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi sunmaktan gurur duyuyoruz."

Misskına’nın standart paket fiyatlarını merak ettiysen, 1.500-2.250 TL arasında.

Misskına Kına Organizasyon

Kına gecende giyebileceğin bazı elbise modelleri burada: Kına Gecesi Abiyeleri

12- Pembe İmza

Fatih'te bulunan Pembe İmza, kına gecen için aradığın tüm kına malzemelerini ve organizasyon aksesuarlarını kolayca bulabileceğin bir yer.

Pembe İmza; davul şov, dilek feneri, Hint kınası, kına süslemesi, zenne, oryantal gibi birçok hizmeti gelin adaylarına sunabiliyor. En önem verdikleri konunun gelin adayının yüzündeki gülümseme olduğunu belirtiyor firma yetkilileri.

Pembe İmza’nın standart kına paketlerinin fiyatları da 1.500-2.250 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Pembe İmza

Pembe İmza

Pembe İmza

Firmayı İncele

13- Vaye Kına Kaftan & Organizasyon

Kına organizasyon şirketleri arasında bir başka isim olan Vaye Kına Kaftan & Organizasyon, Bağcılar'da bulunuyor. Firma, kına gecesi organizasyonlarında bir gelin adayının isteyebileceği her hizmeti veriyor. Gelin kınası, bindallı, kına kıyafetleri, kına süslemeleri, kına takımı, zenne, oryantal, Hint kınası, kına töreni, kına müziği, kına mumu...

Vaye Kına Kaftan & Organizasyon'un paket fiyatları da 1.500-2.250 TL arasında değişiyor.

Vaye Kına Kaftan Organizasyon

14- Payduşka Kına Organizasyon

Payduşka Kına Organizasyon, Bayrampaşa’da yer alıyor. "Siz de en özel gününüzü şölene çevirmeye hazırsanız doğru adrestesiniz." diyor ve gelin adaylarını bir kahve içmeye bekliyorlar.

Firmanın kına paketlerinin fiyatları da 1.500-2.250 TL arasında değişiyor.

Fikir vermesi açısından Payduşka Organizasyon’un düzenlediği kına gecelerinden kısa bir kesiti buraya bırakıyorum. Eğer hoşuna giderse Payduşka'dan fiyat teklifi almayı unutma:

15- Serce Kına Organizasyon

Bir diğer Bayrampaşa firmasıyla sonlandırıyorum listeyi. Serce Kına Organizasyon, kına organizasyonu düzenlemenin yanı sıra hediyelik eşyalardan kına malzemelerine, bebek hediyeliklerinden mevlüt ürünlerine birçok ürünün kiralama ve satışını da yapıyor.

Firmanın süslemelerinde de seçenekler bulunuyor. Rengarenk kumaşlarla süslenmiş tahtlar, fotoğraf köşeleri, ikram masaları ve dekoratif anlamda daha birçok detay!

Serce Kına Organizasyon’un kına paketi fiyatları da minimum 750-1.500 TL civarında.

Serce Kına Organizasyon

Kına gecene gelen davetlileri elleri boş göndermeyeceksin değil mi? Bu galeride birçok öneri var: Kına Hediyelikleri

Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

Kına gecesi geleneğinin, son dönemde gittikçe modernleştiğini ama gösterişinden de hiçbir şey kaybetmeden devam ettiğini görüyoruz. Kına gecesi ritüellerinin çok fazla değiştirilmeden uygulandığı bu gecede gelin adayları düğün stresini, kız arkadaşları ile doyasıya eğlenerek atabiliyor.

Firmaların hemen hemen hepsinde kına gecesi paketleri bulunuyor. Bu paketlerin içeriğine göre fiyatlandırmalar yapılıyor. Nedime temini, kına dağıtımı, lokum ikramı, DJ gibi hizmetlerin yer aldığı standart paketler uygun fiyatlarla sunulurken; zenne veya oryantal, dans şovu, Hint kınası gibi farklı seçeneklerin sunulduğu paketlerin fiyatları artabiliyor.

İstanbul’daki organizasyon firmalarının kına paketlerine baktığımızda, ortalama rakamların 1.250-2.500 TL arasında değiştiğini görüyoruz. Bazı dönemlerde düzenlenen kına organizasyonu kampanyalarından faydalanırsan bu rakamlar çok daha düşebiliyor.

Kına Gecesi

İstanbul’da kına gecesi yapacak gelin adaylarına önermek istediğim organizasyon şirketleri bunlar. Fiyat teklifi aldıktan sonra firmanın ofisini görmeni, kaftan modellerini ve süsleme çeşitlerini önceden incelemeni öneriyorum. Yakından görüp içine sindikten sonra beraber çalışmaya karar verebilirsin. Son olarak da kına gecende doyasıya eğlenmeyi ihmal etme. Düğün sürecinde en çok özlediğin akşamlardan biri olacak!

Kına Organizasyonları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

BT

Betül Topal

30/09/2016

Farklı şehire geliyormusunuz

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Betül, Bu sorunun en doğru cevabını ilgilendiğin firma sana verebilir. Buraya tıklayarak Kına ve Bekarlığa Veda firmalarını inceleyebilir ve beğendiğin firma ile iletişime geçebilirsin.


KK

Kubra Karagöz

18/03/2016

Oncelikle kinanin bu kadar guzel gececegini asla hayal etmezdim . Muzikler, dansci arkadaslar, ortam, kiyafetler o kadar guzeldi ki bi ruya gibi geldi gecti . Bu guzrl gecen oturu Degerli Nurcan Hanim a , onun onderligindeki ekibine ve ANADOLU KINA VE ORGANIZASYON sirketibe sonsuz teskkurlerimj iletiyrum