Kına Gecen Benzersiz Olsun: İstanbul’da Öne Çıkan Kına Organizasyon Firmaları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

7:22 dakika

22.10.2019

Kına gecesi yapmak isteyen gelin adayları artık soluğu profesyonel ekiplerin yanında alıyor. Kına organizasyonu yapan firmalar gecelerini güzelleştirirken, onlara da sevdikleriyle doyasıya eğlenmek kalıyor. Peki isteklerini karşılayan organizasyon firmasını nasıl bulacağını biliyor musun? Senin için İstanbul’daki 15 kına organizasyon şirketini ve fiyatlarını yazdık!

Kına Gecesi

İstanbul Kına Gecesi Organizasyonu Firmaları

Kına organizasyonu İstanbul’da birçok firma tarafından profesyonel olarak yapılıyor. Kına organizasyon şirketlerinin çoğu trendlere de hakim durumda. Ayrıca birçoğunda organizasyon dışında kına tahtı kiralama, kına ekibi ve nedime temin etme, davul şov gibi hizmetler ekstra olarak verilebiliyor. İşte geceni adeta bir şova dönüştürecek İstanbul kına organizasyonu firmaları:

1- Kına Organizasyon Erol Yıldırım

Kadıköy’de yer alan Kına Organizasyon Erol Yıldırım, şu zamana kadar birçok ünlünün kına gecesini düzenlemiş. Bunlardan en ses getireni ise Mert Fırat ile İdil Fırat çiftinin kına gecesi olmuş. Hatırlarsan İdil Fırat’ın tahtla giriş yapması çokça konuşulmuştu.

Bu firma ile çalışan gelin adayları standart paketlerin yanı sıra Hint kınası, şerbetçi, kuğu model taht, gelin otağ ve kuğu model taht, salıncak kına koltuğu, üçlü kafes taht modeli, kına hatıra panosu, dilek ağacı, oryantal, zenne, kahveci güzeli ve standı, fasıl ekibi, profesyonel DJ ve kişiye özel mekan dekorasyonu hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

Firmanın kına organizasyon paketleri ise minimum 2.250-3.000 TL arasında değişiyor.

Kına Organizasyon Erol Yıldırım

Anadolu yakasındaki kına mekanları burada: Uygun Fiyatlı Anadolu Yakası Kına Mekanları

2- Jasmin Kına & Kaftan Organizasyon

Jasmin Kına, Şişli kına organizasyon firmaları arasında yer alıyor. Fakat kına geceni senin istediğin herhangi bir bölgede yapabiliyorlar. Ayrıca uzun zamandur organizasyon sektöründe hizmet verdikleri için oldukça tecrübeliler.

Lora’nın verdiği hizmetler de oldukça geniş: Bindallı / kaftan, Hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi, kına töreni, zenne / oryantal, davul şov, gelin hamamı, dilek feneri.

Kına organizasyon fiyatları ise minimum 750 - 1.000 TL arasında.

 Jasmin Kına

Kına gecende tercih edebileceğin gelin taçlarına da göz atmak istersen şu galerimizi ziyaret edebilirsin: Modern ve Şık Gelin Kına Tacı Modelleri

3- Magic Henna

Magic Henna, standart kına gecesi formatından uzaklaşmak isteyen gelin adayları için biçilmiş kaftan! Hafızalara kazınacak bir gece için muhteşem dans şovları ve farklı tasarımlarını size sunuyorlar.

Firma; birbirinden güzel ve lezzetli shotları ile davetlilerinizin keyifli zaman geçirmesini sağlayacak.

Kına paketlerinin fiyatlarına bakarsak, minimum 1.500-2.250 TL aralığında olduğunu görüyoruz.

Magic Henna

Organizasyon firmasının DJ'i ile önceden görüşüp müziklerle ilgili konuşabilir, bu listeden sevdiğin şarkıları çalmasını isteyebilirsin: Kına Gecesi Müzikleri

4- Abes Organizasyon

Kadıköy firmalarından Abes Organizasyon, kına kıyafetlerinden oryantal şovlara aklına gelen her hizmeti alabileceğin bir firma. Gelin adayları, bu firmaya kına gecesi organizasyonlarının tamamını emanet edebildikleri gibi sadece talep ettikleri kına aksesuarlarını da kiralayabiliyorlar.

Abes Organizasyon’un birbirinden farklı taht modelleri bulunuyor. Bir etkinlikte karşına pembe tüllerle donatılmış çiçekli taht çıkıyor, başka bir etkinlikte ise kırmızının asaleti hakim oluyor tüm süslemelere. Kaftanlarda da farklı renk ve desenlerde modeller var.

Kına gecesi paketlerinin fiyatları da gayet uygun. Fiyatlar minimum 750-1.500 TL aralığında değişiyor.

Abes Organizasyon

Kına tepsisi modellerine göz at: Kına Tepsisi ve Sepeti Fiyatları – En Şık Modeller

5- Kınacım Kına Organizasyon

11 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Kınacım Organizasyon; gelin kınası, Hint kınası, bindallı ya da kına kıyafeti, kına süslemeleri, kına müziği, kına takımı, kına mumu, zenne ve oryantal şov hizmeti veriyor. Bununla kalmayıp aynı zamanda ikramları da üstleniyor.

Şişli’de yer alan bu organizasyon firması ile adetlerine bağlı kalarak geleneksel bir kına gecesi yapabileceğin gibi, sıra dışı konseptlerde etkinlikler de düzenleyebilirsin. Kınacım Organizasyon’un en sevdiğim kısmı ise kesinlikle nedimelerinin rengarenk ve standartların dışındaki kostümleri!

Kına fiyatları da İstanbul’daki ortalama rakamlarla hemen hemen aynı. 2.250-3.000 TL’den başlıyor.

kına gecen benzersiz olsun: istanbul’da öne çıkan kına organizasyon firmaları

Bunları bilmende fayda var: Kına Gecesi Nasıl Organize Edilir?

6- Sapphire Organizasyon

Sapphire Kına Organizasyon İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alıyor. Kına organizasyonlarının yanı sıra gelin hamamı gibi etkinlikler de düzenliyorlar.

Firmanın her bütçeye uygun kına paketi var. Fiyatları, sundukları ikramlıklara ve verdikleri hizmetlere göre değişiyor. Bazı paketlerinde sadece çerez sunmak yerine; her masaya ikramlık olarak kuruyemiş ve kurabiye, her davetliye ordövr tabağı (kısır , kek, yaprak sarma, sigara böreği) ve sınırsız içecek sunabiliyorlar.

Kına gecesi organizasyon fiyatları da minimum 750-1.500 TL aralığında.

Sapphire Organizasyon

Kınada yaptıracağın saç modeline henüz karar vermediysen şu yazımız sana yardımcı olabilir: Elbise Seçimine Göre Kına Saç Modeli Nasıl Olmalı?

7- Lehenga Kına Kaftan Organizasyon

Kartal firmalarından Lehenga Kına Kaftan Organizasyon, İstanbul'un kına organizasyon ekipleri arasında en deneyimli olanlarından biri. Üstelik kına paketi olarak sundukları organizasyon bütününde gerçekten o gece seni ve yakınlarını eğlendirecek her şey var.

Kına organizasyon fiyatları İstanbul Lehenga'da 1.500-2.250 TL arasında değişiyor. Şimdi fikir vermesi için firma sayfasına yapılan yorumlardan birini buraya bırakıyorum:

Merve & Anıl: "Birçok firmayla görüştüm. Ancak, ekip olarak Lehenga farkını ortaya koydu. İlk konuşmamda etkilendim enerjilerinden ve her istediğimi yapabilecek bir firma olduğunu anladım. İyi ki de sizi tercih etmişim."

Lehenga Kına Kaftan Organizasyon

Kına gecende kaftan giyecek misin? Cevabın "Evet" ise kaftanla ilgili detayları derlediğimiz yazıya göz atmanda fayda var: Kaftan Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

8- Rinelia Kına Organizasyon

Maltepe’de yer alan Rinelia, İstanbul’daki en iyi kına organizasyon firmalarından bir diğeri. Rinelia Organizasyon'un nedimeleri halk dansları oyuncularından, DJ'leri ise sektörde yıllarca çalışmış kişilerden oluşuyor.

Firmanın kına paketlerinde; isme özel "Kınama Hoş Geldiniz" karşılama panosu, salıncaklı kına tahtı, kostümlü profesyonel kına nedimesi, DJ ve oryantal gibi birçok hizmet bulunuyor.

Rinelia Kına Organizasyon, çiftlere uygun fiyatlara kına gecesi yapma imkanı sunuyor. Paket fiyatları 750-1.500 TL arasında değişiyor.

Rinelia Kına Organizasyon

İsmine özel bir şarkıyla kına gecene başlamaya ne dersin: İsme Özel Kına Şarkısı Nasıl Yapılır?

9- Kınadayız

İstanbul organizasyon şirketlerinden Kınadayız, Bayrampaşa’da yer alıyor. Buradaki ofislerinde kına tahtı örnekleri, bindallı çeşitleri ve diğer kına organizasyon malzemelerini görme imkanı bulabiliyorsun.

Firma, düzenledikleri kına organizasyonlarında testi kırma etkinliğinden dans şovuna kadar birçok ekstra hizmeti paket dahilinde sunuyor. Gelin adaylarına birbirinden farklı konsept seçenekleri sunuyorlar. Nedimelerin kostümleri de bu konseptlerle orantılı olarak değişiyor.

Kınadayız’ın fiyatları ise minimum 1.500-2.250 TL arasında.

Kınadayız

10- Şeker Kına Organizasyon

Şeker Kına Organizasyonu İstanbul’un Beylikdüzü ilçesindeki firmalardan biri. Fotoğraflarına baktığında bile ne kadar enerjik bir ekibe sahip olduklarını fark edebiliyorsun. Bu enerjileri gelin adaylarına da büyük moral veriyor.

Şeker Kına Organizasyon, dönem dönem Düğün.com çiftlerine özel indirimler sunuyor. Sayfalarını takip edersen bu indirimlerden faydalanabilirsin. Firmanın fiyatları da öyle çok yüksek değil zaten. Standart paketler 750-1.500 TL arasında değişiyor.

Şeker Kına Organizasyon

11- Misskına Kına Organizasyon

Kına organizasyon şirketleri İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde bulunuyor. Misskına Organizasyon da Şişli firmalarından biri.

Firmayı kendi cümlelerinden dinleyelim: "Kına organizasyonu sadece parayla değil, tutkuyla da yapılır. Kına organizasyon işinin telafisi olmayan bir koordinasyon bütünlüğü olduğunu hiç unutmadan, çiftlerimizin bize ödemiş oldukları ücreti sonuna kadar hak edecek iş gücü ve emek sarfiyatı ile arı gibi çalışıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi sunmaktan gurur duyuyoruz."

Misskına’nın standart paket fiyatlarını merak ettiysen, 1.500-2.250 TL arasında.

Misskına Kına Organizasyon

Kına gecende giyebileceğin bazı elbise modelleri burada: Kına Gecesi Abiyeleri

12- Pembe İmza

Fatih'te bulunan Pembe İmza, kına gecen için aradığın tüm kına malzemelerini ve organizasyon aksesuarlarını kolayca bulabileceğin bir yer.

Pembe İmza; davul şov, dilek feneri, Hint kınası, kına süslemesi, zenne, oryantal gibi birçok hizmeti gelin adaylarına sunabiliyor. En önem verdikleri konunun gelin adayının yüzündeki gülümseme olduğunu belirtiyor firma yetkilileri.

Pembe İmza’nın standart kına paketlerinin fiyatları da 1.500-2.250 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Pembe İmza

13- Organize Sürpriz

Kına organizasyon şirketleri arasında bir başka isim olan Organize Sürpriz, Kadıköy'de bulunuyor. Firma, kına gecesi organizasyonlarında bir gelin adayının isteyebileceği her hizmeti veriyor. Gelin kınası, bindallı, kına kıyafetleri, kına süslemeleri, kına takımı, zenne, oryantal, Hint kınası, kına töreni, kına müziği, kına mumu...

Organize Sürpriz'in paket fiyatları da 1.500-2.250 TL arasında değişiyor.

Organize Sürpriz

14- Payduşka Kına Organizasyon

Payduşka Kına Organizasyon, Bayrampaşa’da yer alıyor. "Siz de en özel gününüzü şölene çevirmeye hazırsanız doğru adrestesiniz." diyor ve gelin adaylarını bir kahve içmeye bekliyorlar.

Firmanın kına paketlerinin fiyatları da 1.500-2.250 TL arasında değişiyor.

Fikir vermesi açısından Payduşka Organizasyon’un düzenlediği kına gecelerinden kısa bir kesiti buraya bırakıyorum. Eğer hoşuna giderse Payduşka'dan fiyat teklifi almayı unutma:

15- Serce Kına Organizasyon

Bir diğer Bayrampaşa firmasıyla sonlandırıyorum listeyi. Serce Kına Organizasyon, kına organizasyonu düzenlemenin yanı sıra hediyelik eşyalardan kına malzemelerine, bebek hediyeliklerinden mevlüt ürünlerine birçok ürünün kiralama ve satışını da yapıyor.

Firmanın süslemelerinde de seçenekler bulunuyor. Rengarenk kumaşlarla süslenmiş tahtlar, fotoğraf köşeleri, ikram masaları ve dekoratif anlamda daha birçok detay!

Serce Kına Organizasyon’un kına paketi fiyatları da minimum 750-1.500 TL civarında.

Serce Kına Organizasyon

Kına gecene gelen davetlileri elleri boş göndermeyeceksin değil mi? Bu galeride birçok öneri var: Kına Hediyelikleri

Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

Kına gecesi geleneğinin, son dönemde gittikçe modernleştiğini ama gösterişinden de hiçbir şey kaybetmeden devam ettiğini görüyoruz. Kına gecesi ritüellerinin çok fazla değiştirilmeden uygulandığı bu gecede gelin adayları düğün stresini, kız arkadaşları ile doyasıya eğlenerek atabiliyor.

Firmaların hemen hemen hepsinde kına gecesi paketleri bulunuyor. Bu paketlerin içeriğine göre fiyatlandırmalar yapılıyor. Nedime temini, kına dağıtımı, lokum ikramı, DJ gibi hizmetlerin yer aldığı standart paketler uygun fiyatlarla sunulurken; zenne veya oryantal, dans şovu, Hint kınası gibi farklı seçeneklerin sunulduğu paketlerin fiyatları artabiliyor.

İstanbul’daki organizasyon firmalarının kına paketlerine baktığımızda, ortalama rakamların 1.250-2.500 TL arasında değiştiğini görüyoruz. Bazı dönemlerde düzenlenen kına organizasyonu kampanyalarından faydalanırsan bu rakamlar çok daha düşebiliyor.

Kına Gecesi

İstanbul’da kına gecesi yapacak gelin adaylarına önermek istediğim organizasyon şirketleri bunlar. Fiyat teklifi aldıktan sonra firmanın ofisini görmeni, kaftan modellerini ve süsleme çeşitlerini önceden incelemeni öneriyorum. Yakından görüp içine sindikten sonra beraber çalışmaya karar verebilirsin. Son olarak da kına gecende doyasıya eğlenmeyi ihmal etme. Düğün sürecinde en çok özlediğin akşamlardan biri olacak!

Kına Organizasyonları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Yazıda Yer Alan Firmalar

Bu yazıda neler var?

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

KK

Kubra Karagöz

17/03/2016

Oncelikle kinanin bu kadar guzel gececegini asla hayal etmezdim . Muzikler, dansci arkadaslar, ortam, kiyafetler o kadar guzeldi ki bi ruya gibi geldi gecti . Bu guzrl gecen oturu Degerli Nurcan Hanim a , onun onderligindeki ekibine ve ANADOLU KINA VE ORGANIZASYON sirketibe sonsuz teskkurlerimj iletiyrum


BT

Betül Topal

30/09/2016

Farklı şehire geliyormusunuz

D

Düğün.com
Merhaba Betül, Bu sorunun en doğru cevabını ilgilendiğin firma sana verebilir. Buraya tıklayarak Kına ve Bekarlığa Veda firmalarını inceleyebilir ve beğendiğin firma ile iletişime geçebilirsin.