Aydın Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Aydın kına gecesi mekanları Düğün.com'da! Hayalindeki bekarlığa veda partisi ve kına gecesi için ideal mekanları incele ve ücretsiz fiyat teklifi al!

Arora By Edip

Kuşadası

Arora By Edip

Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız...

1 1
İncele
Çadır Kır Düğün Ve Kahvaltı Bahçesi

Efeler

Çadır Kır Düğün Ve Kahvaltı Bahçesi

Kına gecesi tüm ritüelleri ve gösterileriyle özel olmalı diyorsanız, Çadır Kır Düğün ve Kahvaltı Bahçesi tam size göre! 2014 yılında beri dans eğitmenliği yapan Aydın Dans Akademi tarafından...

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

18 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kına Mekanları

Bekarlığa Veda Nerede Yapılır?

Birçok gelin adayı geleneksel kına gecesi organizasyonu yerine modern bir bekarlığa veda gecesi organize etmeyi tercih ediyor. Tabii ikisini bir arada yapmak mümkün. Örneğin, düğünden birkaç gün önce kına gecesi eğlencesi yaptıktan sonra başka bir gün de sadece arkadaşlarınızla olacağınız güzel bir bekarlığa veda gecesi organize edebilirsiniz. Peki, bekarlığa veda eğlencesi nerede yapılır? Bunun için kulüpleri, barları, karaoke barları ya da kafeleri düşünebilirsiniz. Daha farklı bir eğlence planlaması için fasıl yapılan mekanları da tercih edebilirsiniz. Mekana karar verirken dikkat etmeniz gereken ilk şey davetli sayınız ve konseptinizdir.

Bekarlığa Vedada Ne Giyilir?

Bekarlığa veda partilerinde kına gecelerinde olduğu gibi geleneksel bir kıyafet bulunmamaktadır. Gelin adayları istedikleri her şeyi giymekte özgürler ama genel olarak üzerinde “Bride To Be” yazan tişörtler ya da damadın fotoğraf baskısının olduğu bluzları giymeyi tercih ediyorlar. Ayrıca bekarlığa veda için özel taçlı duvaklar ya da tüylü tokalar da tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Bekarlığa veda aksesuarları ve malzemeleri, kınaya göre çok daha çeşitlidir. Siz de elbise, tişört, şort, kot ya da konsept bir giysi giymeyi tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa Veda Hediyeleri Nelerdir?

Bekarlığa veda gecesinin ardından konuklarınıza hediye etmek için, tüylü tokalar, rujlar, farlar, mumlar, taçlar, taraklar, aynalar, parfüm şişeleri ya da anahtarlıkları tercih edebilirsiniz. Bekarlığa veda hediyelikleri konusunda tercih tamamen sizindir. Konseptinize uygun bir şeyler seçebileceğiniz gibi sizin için özel olan bir objenin benzerini yaptırarak da misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Aydın’da kına ve bekarlığa veda partisi için firma araştırırken partinizin konseptini ve konuklarınızın sayısını göz önünde bulundurmalısınız. İlginizi çeken firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın!