Aydın Bekarlığa Veda Partisi ve Kına Gecesi Mekanları

Aydın kına gecesi mekanları Düğün.com'da! Hayalindeki bekarlığa veda partisi ve kına gecesi için ideal mekanları incele ve ücretsiz fiyat teklifi al!

88 firma

Şehri Yar

Merkez

Şehri Yar

Aydın’da hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile doyasıya eğleneceğiniz düğününüzü kır düğünü olarak hayata geçirmek istiyorsanız yeşilliklerle bezeli bahçemize sizi...

Evet

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

2
İncele
Çadır Kır Düğün Ve Kahvaltı Bahçesi

Efeler

Çadır Kır Düğün Ve Kahvaltı Bahçesi

Çadır Kır Düğün ve Kahvaltı Bahçesi Aydın Dans Akademi kuruluşudur. 2014 yılından beri Aydın'da dans eğitimi vermekteyiz. Yaptığımız birçok organizasyonu başarılı bir şekilde idare ve organize etmiş..

Hayır

Aksesuar Kiralama

750-1.000 kişi

Kapasite

2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Bekarlığa Veda Nerede Yapılır?

Birçok gelin adayı geleneksel kına gecesi organizasyonu yerine modern bir bekarlığa veda gecesi organize etmeyi tercih ediyor. Tabii ikisini bir arada yapmak mümkün. Örneğin, düğünden birkaç gün önce kına gecesi eğlencesi yaptıktan sonra başka bir gün de sadece arkadaşlarınızla olacağınız güzel bir bekarlığa veda gecesi organize edebilirsiniz. Peki, bekarlığa veda eğlencesi nerede yapılır? Bunun için kulüpleri, barları, karaoke barları ya da kafeleri düşünebilirsiniz. Daha farklı bir eğlence planlaması için fasıl yapılan mekanları da tercih edebilirsiniz. Mekana karar verirken dikkat etmeniz gereken ilk şey davetli sayınız ve konseptinizdir.

Bekarlığa Vedada Ne Giyilir?

Bekarlığa veda partilerinde kına gecelerinde olduğu gibi geleneksel bir kıyafet bulunmamaktadır. Gelin adayları istedikleri her şeyi giymekte özgürler ama genel olarak üzerinde “Bride To Be” yazan tişörtler ya da damadın fotoğraf baskısının olduğu bluzları giymeyi tercih ediyorlar. Ayrıca bekarlığa veda için özel taçlı duvaklar ya da tüylü tokalar da tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Bekarlığa veda aksesuarları ve malzemeleri, kınaya göre çok daha çeşitlidir. Siz de elbise, tişört, şort, kot ya da konsept bir giysi giymeyi tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa Veda Hediyeleri Nelerdir?

Bekarlığa veda gecesinin ardından konuklarınıza hediye etmek için, tüylü tokalar, rujlar, farlar, mumlar, taçlar, taraklar, aynalar, parfüm şişeleri ya da anahtarlıkları tercih edebilirsiniz. Bekarlığa veda hediyelikleri konusunda tercih tamamen sizindir. Konseptinize uygun bir şeyler seçebileceğiniz gibi sizin için özel olan bir objenin benzerini yaptırarak da misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Aydın’da kına ve bekarlığa veda partisi için firma araştırırken partinizin konseptini ve konuklarınızın sayısını göz önünde bulundurmalısınız. İlginizi çeken firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın!