Merkez Yücel Hotel

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkez Dülgeroğlu Otel

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Merkez Ramada Uşak

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL

Merkez Çınar Düğün Salonları

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Banaz Kültür Cafe

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Kırlangıç Kır Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Merkez Bölme Havuz Bar

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Mıdıkoğlu Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Çağrı Düğün ve Toplantı Salonları

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Merkez Cg Masal Cafe

750 - 1.000 TL

Merkez Vanilla Cafe

750 - 1.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kına Gecesi Organizasyonunda Mekan Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kına gecesi gibi organizasyonlarda, mekanın fiyatı pek çok farklı parametreye göre değişiklik gösterir. Bunlardan ilki kına organizasyonunun yapıldığı mekanın lokasyonudur. Ulaşımı kolay, merkezi bir konumda olan bir mekanın kirası ile konum olarak daha az merkezi olan bir mekanın kirası aynı olmayacaktır. Bunun yanı sıra bir diğer faktör mekanın büyüklüğüdür. Örneğin büyük bir otelin, şık bir balo salonunda kına gecesi organize etmek ile ufak bir kafede kına gecesi organize etmek arasında fiyat açısından fark olacaktır. Daveti vereceğiniz mevsim, hafta içi ya da hafta sonu olması, gündüz ya da akşam saatlerinde organizasyonun yapılması da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Kına, nişan ve düğünlerin sıklıkla yapıldığı dönem olan ilkbahar ve yaz ayları, mekanların fiyatlarının, diğer mevsimlere göre nispeten daha yüksek olduğu aylardır. Bu nedenle eğer bir mekanda kış aylarında kına organizasyonu ayarlarsanız, daha avantajlı fiyatlar elde edersiniz. Mekanların hafta içi fiyatları yine talep ile orantılı olarak, hafta sonuna göre çok daha uygun fiyatlıdır. Kına gecenizi bu bilgiler doğrultusunda organize edebilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyon Paketleri Neyi İçerir?

Kına geceleri, pek çok şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gereken organizasyonlardır. Giyeceğiniz kına kıyafetlerinden, kına tahtına, kına gecesi malzemelerinden, misafirlere ikram edileceklere ve kına hediyelerine kadar birçok şeyi organize etmeniz gerekir. Bunu siz yapmak istemezseniz, bir organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz. Bu tarz firmalar, kına gecenizi A’dan Z’ye organize eder ve size bir paket olarak sunar. Bu paketin içerisinde bindallı, kaftan gibi gecede giyeceğiniz otantik kıyafetlerin temini, kına tahtının kiralanması, dansçılar, ikramlıklar, hediyelikler, kına malzemeleri, DJ, ses sistemi gibi pek çok şey vardır. İstediğiniz hizmetlerin detaylarını organizasyon şirketi ile madde madde görüşerek, netleştirebilirsiniz.

Uşak’ta kına gecesi ya da bekarlığa veda partisi organizasyonu için firma arayışınız bulunuyorsa, bulunduğunuz sayfada filtreleme yaparak, dilediğiniz firmaya ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

  • Uşak Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 300 200 TL 60.000 TL
    Banaz 350 150 TL 52.500 TL