Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

13 Yorum

0212 963 01 52

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

D&G

Dilek & Gurur

Düğün Tarihi: 10.05.2022Ramadayı iyi ki tercih etmişim gerçekten çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederiz..

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200 - 350 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  40.000-50.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  40.000-50.000 TL

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter Sıkça Sorulan Sorular

 • Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


 • Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter Hakkında

2014 yılında açılan Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter’de uzun süredir kına ve bekarlığa veda partileri için hizmetlerimizi sunuyoruz. Güngören kına gecesi mekanları içinde yer alan otelimiz Merter’deki tek 5 yıldızlı otel olma özelliğine de sahip. Ayrıca otelimizin “Güvenli Turizm Sertifikası’’ ve “ISIS’’ sertifikası da bulunuyor. Tesisimizde yer alan geniş teras alanımız da çiftlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Davet Alanları

Ramada Hotel Suites İstanbul Merter’de kına gecelerini kapalı davet alanımızda düzenliyoruz. Ferah yapısıyla öne çıkan kapalı salonumuzda 200 ila 300 kişilik bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Davet alanımız yaklaşık 3 metrelik yüksek tavanı sayesinde çiftlere havadar bir ortamda misafirlerini ağırlama şansı tanıyor. Buna ek olarak otelimizin oldukça büyük bir teras alanı da bulunuyor. Salonumuzu after party için de kiralayabilirsiniz.

Dekorasyon

Mimarisinde klasik esintiler taşıyan otelimiz sade ve şık dış cephesiyle etrafından ayrılmayı başarıyor. Otelimizin iç mekan tasarımında da zarafetten ödün vermediğimizi göreceksiniz. Dış cephede olduğu gibi kapalı davet alanımızda beyaz kullandık. Renk tercihimiz sayesinde mekanımızda istediğiniz kına konseptini rahatça uygulayabiliyoruz. Oturma düzeninde hilton sandalyeler tercih ediyor, yemekli organizasyonlar için yuvarlak masalarımızı banket planına göre yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi planlarken size yol göstermesi için organizasyon sorumlumuzdan yardım alabilirsiniz. Aklınızda özel bir kına konsepti varsa mekanımıza seçtiğiniz bir organizasyon şirketini getirebilirsiniz. Şeflerimiz, misafirlerini lezzetli yemeklerle karşılamayı düşünen çiftler için zengin menüler hazırlıyor. Daha sonra menüyü deneyebilir ve ekleme/çıkarma yapılmasını talep edebilirsiniz. İsteyen çiftler catering hizmetini dışarıdan getirebilirler.

Ramada Hotel Merter’de misafirlerinizle beraber keyifli vakit geçirmenize yardımcı oluyor, ses sistemlerimizi kuruyor ve müzik yayını yapıyoruz. Kına gecesi veya bekarlığa veda partisinin en güzel anlarını yakalaması için belirlediğiniz bir fotoğrafçıyla anlaşabilir, otelimize getirebilirsiniz. Organizasyona özel araçlarıyla katılacak olan misafirleriniz varsa 50 ila 75 araçlık otopark alanımızı kullanabilirler. Otoparkımızda vale hizmeti de veriyoruz.

İstanbul kına gecesi mekanları arasında yer alan Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter’in en büyük avantajları arasında merkezi konumunu sayabiliriz. Ayrıca otelimiz 5 yıldızlı hizmeti sayesinde de farkını ortaya koyuyor. Otelimizin büyük terası da çiftlerin tercihini olumlu yönde etkiliyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi fiyatları hakkında bilgi almak için ‘Fiyat Teklifi’ formunu doldurabilir veya sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Telefon: 0212 963 01 52
 • Adres:

  Güven, Adnan Kahveci Blv. No:83, 34160 Güngören/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter Düğün Yorumları (13)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

D&G

Dilek & Gurur

Düğün Tarihi: 10.05.2022Ramadayı iyi ki tercih etmişim gerçekten çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederiz..

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Sizleri ve misafirlerinizi ağırlamak bizim için onurdur, artık sizlerde Ramada Hotel Merter Ailesinin bir üyesisiniz. Sevgi ve Saygılarımla

A&A

Ayşen & Akay

Düğün Tarihi: 04.11.20224 Kasım akşamı Ramada Merter otelde kınamı yaptım. Arzu Hanım son derece yönlendirici, bana çok destek oldu. Giyinmeme bile yardım etti. Resmen otele girdiğim andan itibaren her işimi çözdü. Organizasyon çok iyiydi, herkese teşekkürler

Z&Y

Zeynep & Yavuz

Düğün Tarihi: 29.09.2022Kızımızın kınasını yaptık, misafirlerimizi ağırladık. Çok yardımcı oldular organizasyon gayet iyiydi. Arzu Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz. Ayrıca salondaki Doğukan Bey'e teşekkür ederiz.

İ&N

İrem & Nail

Düğün Tarihi: 25.06.2022Çok memnun kaldık teşekkür ederiz, kına ve düğün için mekan arayan herkese tavsiye ederiz

A&A

Ayşegül & Ali

Düğün Tarihi: 25.05.2022Öncelikle Ramada Merter çalışan ekip arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum.. En mutlu günümde yanımda olan kıymetli garson arkadaşlara ve değerli Emre beye teşekkürlerimi sunarım..

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Sevgili Ayşegül Hanım ve Ali Bey, Bizleri tercih ettiğiniz ve organizasyonunuzun akışını tamamen bize bıraktığınız için Bizler teşekkür ederiz, Sizlerin pozitifliği tüm organizasyona yansıdı :) En içten sevgi ve saygılarımızla

Ç&A

Çiğdem & Ateş

Düğün Tarihi: 30.04.2022Düğünüm için kararsız kalmıştım.Ama şimdi iyi ki tercih etmişim diyorum ekip arkadaşlara ve Özgür beye teşekkür ederim ilgisi ve alakasından dolayı :)

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz :) Sevgi ve saygılarımızla

A&Ş

Aysima & Şahin

Düğün Tarihi: 20.04.2022Kınamı burada yaptım ve inanılmaz keyif aldım çevrem ve arkadaşlarım çok memnun kaldık teşekkürler Ramada! :)

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Çok eğlenceli ve görkemli kınalarımızdan biri oldu, sizin organizasyonunuzdan sonra dokuz misafirinize fiyat teklifi sunduk :) bizi tercih ettiğiniz ve güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgi ve saygılarımızla

N&M

Nagihan & Mert

Düğün Tarihi: 27.07.2022


otelde kınamız tek kelime ile çok güzel geçti, garsonların ilgi ve alakası, organizasyonun sorunsuz akışında ilerlemesi, ikramların lezzeti ile ramada hotel e puanım 100, teşekkür ederim

S&A

Sude & Alperen

Düğün Tarihi: 21.07.2022


Kınamızı Ramada Hotelde yaptık çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederim

S&A

Seda & Alper

Düğün Tarihi: 24.06.2022


her şey çok güzeldi, ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz, herkese tavsiye ederiz,

M&F

Melisa & Ferhat

Düğün Tarihi: 09.06.2022


Haziran ayında kınamızı yaptık ve çok memnun kaldık, otelin konumu, personelin ilgisi, salonun terasının olması, ilgi ve alakaları bizleri çok memnun etti.Herkese tavsiye ederiz, teşekkürler Ramada Hotel :)

S&G

Selma & Gökhan

Düğün Tarihi: 03.06.2022


Kınamız için Ramada Hotelin kampanyalı menülerine denk geldik çok güzel bir kına gecesi oldu, hem çok eğlendik hemde unutulmaz bir gece geçirdik, herkese tavsiye ederiz, Teşekkürler Ramada Hotel

E&H

Eda & Halit

Düğün Tarihi: 07.05.2022


Kına Gecemizi yaptığımız Ramada Hotel'e çok teşekkür ederiz, ekibin ilgilisi, misafirlerimizin memnuniyeti ve bizim için önemli olan konumu çok iyiydi.

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Ramada Hotel By Wyndham İstanbul Merter

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Sizlerin memnuniyeti bizler için çok değerli :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.