İhtişamlı süslemelerGeniş dans pistiDJKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 400 Kişi
250 TL'den az
İncele
Diamond Eğlence Dünyası
5,0
(14 Yorum)
Sultanbeyli
21 saatte cevap verir

Sade süslemelerGeniş dans pistiDJBalkon / Teras alanıGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 350 Kişi
250 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

Sultanbeyli Beste Düğün Davet

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Sultanbeyli Kübra Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Sultanbeyli Özyılmazlar Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Sultanbeyli Nev-i Mekan

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Sultanbeyli Demiroğulları Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Sultanbeyli Salon Beyaz Köşk

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Sultanbeyli Atmacalar Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Sultanbeyli Elit Altınköşk

100 - 700 Kişi
250 - 500 TL

Sultanbeyli Alyans Favori Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sultanbeyli'deki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Sultanbeyli, doğal güzelliklerin arasında bir konumda bulunuyor Türk geleneklerinde önemli bir yere sahip olan kına gecesi ve bekarlığa veda törenleri de Sultanbeyli'de sıkça düzenleniyor. Kına mekanları Sultanbeyli’de genellikle merkeze yakın ve kolay ulaşım sağlanabilen bölgelerde bulunuyor. Mekanlara toplu taşıma ile de rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca mekanlar otopark alanlarıyla da hizmet veriyor.

Sultanbeyli’de kına gecesi yapılacak yerler ortalama 600 kişiye hizmet verebilen kapasite imkanı sunuyor. Kına mekanları genellikle kapalı balo salonlarıyla hizmet veriyor. Sultanbeyli kına salonlarına baktığımızda geniş ve ferah alanlara sahip olduklarını görüyoruz. Bu da konuklarınızın rahatça hareket etmesini ve eğlenmesini sağlıyor. Mekanlarda masa ve sandalye düzenleri misafir sayınıza göre oluşturuluyor.

Mekanlar misafirlerinizin konforu için karşılama hostesi hizmeti sunuyor. Minik misafirleriniz için de oyun alanları sunan mekanlar bulunuyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonunuz için tüm gün yanınızda olacak asistan hizmeti sunan mekanlar da bulabilirsiniz. Bazı mekanlar gecenize hazırlık aşamanızda size yardımcı olabilecek hizmetler sunuyor. Hatta saç ve makyaj hediyesi sunan seçenekler dahi bulunuyor.

Sultanbeyli kına salonları, fiyatları ve paketleri konusunda da esneklik gösteriyor. Bu sayede bütçenize uygun bir paket seçebilir ve organizasyonunuzun tüm detaylarını mekanlara bırakabilirsiniz. Yoğun talep gören mekanları önceden rezerve ederek daha uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Sundukları kampanyalardan yararlanarak daha uygun fiyatlarla hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Mekanlarla anlaşarak bütçenize en uygun yere karar verebilirsiniz.

Sultanbeyli Kına Mekanlarının Çeşitli Hizmetleri

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları geniş menü seçenekleri sunuyor. Sultanbeyli’de kına gecesi mekanlarının menüleri, mekanların anlaşmalı oldukları yetenekli aşçılar tarafından hazırlanıyor. Yemekli menülerde genellikle kırmızı ya da beyaz et tercih ediliyor. Fakat dilerseniz özel menüler de oluşturabiliyorsunuz. Yemeksiz organizasyonunuzda kokteyl menü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan başka bir catering firmasıyla da anlaşabilirsiniz.

Sultanbeyli kına gecesi mekanları farklı hizmet kaliteleri sunuyor. Bölgelere göre mekanların sunduğu hizmetler değişiyor. Hasanpaşa Mahallesi’nde farklı hizmetler sunan mekanlar bulabilirsiniz. Farklı mekan seçeneklerinden dilediğiniz hizmeti sunan yerleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Yenidoğan, Mevlana, Veysel Karani ve Uğur Mumcu gibi semtlerde de çeşitli seçenekler mevcut. Mekan seçimi yaparken tercihlerinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Bekarlığa veda ve kına mekanları; bünyelerinde profesyonel ses, sahne ve ışık sistemleri bulunduruyor. Ayrıca profesyonel orkestra ve DJ ile eşsiz bir müzik deneyimi yaşıyorsunuz. Mekanlar genellikle dansçılarla anlaşmalı olduğu için organizasyonunuzda dans gösterileri sergilenebiliyor. Dansçılar genellikle Türk halk oyunları veya oryantal gibi farklı tarzlarda performanslar sunuyorlar. Konseptinize uygun olarak müzikleri ve dansları seçebilirsiniz.

Sultanbeyli Kına Mekanları Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

İstanbul Sultanbeyli kına mekanları genellikle uygun fiyatlı hizmetler sunuyor. Bölgelere göre mekanların fiyatları değişiyor. Hasan Paşa ve Abdurrahmangazi mahallelerinde çok uygun fiyatlarla hizmet veren mekanları bulabilirsiniz. Kaliteli hizmet veren mekanların fiyatları daha yüksek olabilir ancak kına gecesi gibi özel bir organizasyon için, kaliteli bir hizmet almak önemlidir.

Mekanların sunduğu hizmetlerin yanı sıra, konum da fiyatı etkileyebiliyor. Sultanbeyli'deki merkeze uzakta kalan mekanların çoğu uygun fiyatlarda hizmet veriyor . Ancak merkezi bölgelerdeki mekanların fiyatları daha yüksek olabiliyor. Battalgazi Mahallesi şehre ne çok yakın ne de uzak olduğundan mekanlar da ortalama fiyatlarda hizmetler sunuyor. Turgut Reis Mahallesi’nde bazı mekanlar bir tık yüksek fiyatlı olabilir.

Mekanlar arasında tercih yaparken, sunulan hizmetlerin yanı sıra diğer faktörlerin de göz önünde bulundurulması önemli. Mekanın kapasitesi, dekorasyonu ve ses sistemi gibi unsurlar da fiyatı etkileyebiliyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan bir mekan bulmak için farklı seçenekleri karşılaştırmak gerekiyor. Bu sayede unutulmaz bir kına gecesi geçirmek mümkün oluyor.

Sultanbeyli bekarlığa veda mekanları ve kına salonları, seçeceğiniz menüye göre farklı fiyatlar sunuyor. Yemekli menüler genellikle yüksek fiyatlı seçenekler oluyor. Daha uygun fiyatlar için yemeksiz menülerden birini tercih edebilirsiniz. Kokteyl menüler, cep yakmayan fiyatlarla organizasyonunuzu gerçekleştirmenizi sağlıyor. Alkollü menüler, diğer menü seçeneklerine göre yüksek fiyatlı olabiliyor. Bütçenize uygun menü seçimini yapabilirsiniz.

Sultanbeyli Kına Salonlarının Avantajları Neler?

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları