• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Gala Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Gala Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Gala Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gala Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gala Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gala Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Gala Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

Gala Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gala Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Gala Düğün Salonu Hakkında

15 yıllık sektör birikimimiz ve tecrübelerimiz sayesinde İstanbul kına mekanları arasında parmakla gösterilir bir işletme olmayı başardık. “Bizi tercih eden gelinlerimizin ve ailelerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur!” ilkesiyle çıktığımız bu anlamlı serüvende günden güne artan memnuniyet seviyesini görmek motivasyon kaynağımız haline geldi. Bu motivasyonla daha fazla kına gecesi ve farklı organizasyonda kaliteli hizmet sunmaya, kendimize yenilikler katmaya odaklanıyoruz.

Davet Alanları

Farklı alan genişliğine sahip 3 ayrı kapalı alan seçeneğimiz bulunuyor;

●Kına Salonu: Kına geceleri için ayrılmış 300 kişi kapasiteli salonumuzda nişan veya diğer butik organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

●Klasik Salon: Yüksek tavanlı, ince kolonları ve geniş bir pisti olan bu salonda 650 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

●Modern Salon: 2019 yılında hizmete geçen gelişmiş ekipmanlara yer verilen salonumuzda 600 kişiye kadar davetliyi misafir edebiliriz.

Dekorasyon

Gala Düğün Salonu kına gecesi organizasyonlarının değişmez rengi kırmızının bolca kullanıldığı bir dekorasyonla konuklarını karşılıyor. Sahnemizde cibinlikle örtülü kırmızı kına tahtımız ve minderler yer alıyor. Beyaz yuvarlak masalarımızı ve napolyon sandalyelerimizi kırmızı desenli tüllerle renklendiriyoruz. Masa aksesuarımız gold kristal detayları olan tek kollu şamdanlar. Duvarlarımızın siyah beyaz desenli kaplamaları, görkemli avizelerimizin dizaynımızda önemli bir yeri var.

Hizmetler

Davetlilerinizi gül suyu ve lokum ikramıyla karşılıyoruz. Gelinimiz için bindallı, gelin arkadaşları için 10 tane kaftanımız mevcut. Damadımıza yelek ve fesin bulunduğu kostümümüzü teslim edebiliriz. Kına tepsisi ve mumun yanında davetlilerimize dağıtılmak üzere temin edilmiş taçlar, kuru ve yaş kınalarımız bulunuyor. Kına müziklerini çiftlerimizle birlikte belirleyebiliriz. Davul şov, DJ performansı ve dans ekiplerimiz eğlencenin dozunu arttırarak tüm konuklarınızın sahneye gelmesine ön ayak olacak.

Gala Düğün Salonu Gaziosmanpaşa’da halay mendilinden fotoğraf çerçevesine kadar en ince ayrıntıları bulabileceğiniz kına geceleri organize ediyoruz. Organizasyon sorumlularımızın buradaki emeği yadsınamaz elbette her detayla yakından ilgilenerek eksiksiz davetler hazırlıyorlar. Mekanımızın sunduğu zengin ve kaliteli hizmet paketlerinden yararlanmak isterseniz sayfamızda yer alan telefon numaraları aracılığıyla işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Bilgi edinmeniz için diğer alternatif de yandaki Ücretsiz Fiyat Teklifi Al! Butonu.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 31 28
 • Adres:

  Merkez Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. No:26/D Bereç GOP

 • Haritadaki Konumu

  Gala Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.