Sivas Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Bekarlığa veda partisi, gelin hamamı veya kına gecesi organizasyonu yapabileceğin Sivas mekanlarını şimdi incele!

Sivas Kına Gecesi Salonları

Sivas’ta gelin adaylarının en keyif aldığı organizasyonlardan biri kına geceleri oluyor! Bu keyifli organizasyonlar için de şehrin birçok ilçesinde özel olarak dizayn edilmiş salonlar bulunuyor. Sadece mekan kiralama olarak düşünmeyin. Kına salonlarının bünyelerinde öyle geniş bir ekipleri var ki organizasyonunuzu baştan sona tüm detaylarıyla planlıyorlar.

Sivas kına mekanlarının kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve 500 kişiye kadar çıkabiliyor. Siz şimdiden kimleri çağıracağınızın bir listesini hazırlasanız iyi olur.

Bir kına mekanını ön plana çıkaran özelliklerin başında süslemeler gelir. İşte Sivas’taki kına salonları da bu durumun farkında olduğundan, çiftlere özel birbirinden farklı süsleme seçenekleri sunuyor. Giyeceğiniz kaftandan dağıtacağınız hediyeliklere kadar her detayı konsepte uygun şekilde hazırlayabiliyorlar.

Sivas’ta bir kına salonuyla anlaşacaksanız, öncelikle konumuna dikkat etmelisiniz. Kına mekanlarının genelde gelinin ailesine yakın bir noktada olmasına özen gösterilir. Siz de bu konuya dikkat edebilirsiniz.

Sivas’ta kına salonları çiftlere paket fiyatları sunuyor. Bu paketler standart, orta ve lüks seviyelere göre fiyatlandırılıyor. Örnek vermek gerekirse standart pakette 2 nedime varsa, lüks pakette bu 4 nedime olarak düzenleniyor. Bunun gibi değişikliklerden dolayı fiyatlarda da artış oluyor.

Kına geceleri için genelde kapalı salonlar düzenleniyor. Ancak bazı mekanlarda açık alanlarda kına organizasyonu yapıldığına da tanık olabiliyorsunuz.

Sivas Kına Mekanlarının Hizmetleri

Organizasyon Ekibi: Sivas’taki kına gecesi mekanlarının bünyesinde organizasyon ekipleri bulunuyor. Bu ekipler, kaftanınızdan kına tahtınıza kadar her detayı sizin için düşünüyor. Kına gecesinden önce yaptığınız toplantılarda istediğiniz modelleri belirtiyorsunuz ve ona göre seçimler yapıyorlar. Ayrıca davetlilerinizin arasına ne zaman çıkacağınızı, davul gösterisinin ne zaman yapılacağını ve diğer tüm detayları sizinle paylaşıyorlar.

Aksesuar Kiralama: Sivas’taki kına mekanlarının birçoğu aksesuar kiralama hizmeti de veriyor. Yani evde kına gecesi yapacak olan gelinler, mekanlara gelip kaftan, taht gibi ürünleri kiralayabiliyorlar.

Nedime Temini: Sivas’ta kına mekanıyla anlaştığınızda, size paket dahilinde nedime hizmeti de sunuyorlar. Nedimeler kına gecesi boyunca yanınızda oluyor, dans şovları sergiliyor ve ortamın daha eğlenceli hale gelmesini sağlıyor.

DJ: Kına gecesi yapacaksanız hem ağlayıp hem eğleneceğinizi biliyorsunuzdur. İşte bu eğlence noktasının en önemli kahramanı DJ oluyor. Sivas kına salonlarının anlaşmalı olduğu DJ’ler bulunuyor. Daha öncesinde DJ ile konuşarak repertuarla ilgili taleplerinizi iletme fırsatı da bulabiliyorsunuz.

Ses ve Işık Sistemleri: Bir kına mekanıyla anlaşırsanız, dışarıdan amfi, mikser gibi malzemeleri sizin getirmenize gerek kalmıyor. Mekanların ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Kına gecesinden önce de mutlaka bu sistemleri test ediyorlar.

Süslemeler: Masalara koyulan çiçekler, sandalyelere bağlanan tüller, tahtlar, minderler ve diğer tüm detaylar! Sivas kına mekanları, farklı renk seçenekleriyle çiftlere birbirinden güzel süslemeler sunuyor.

Sivas Bekarlığa Veda Mekanları

Sivas’ta bekarlığa veda partisi yapmak isteyen kişiler; kına mekanlarına, restoranlara ve kafelere başvurabiliyor. Bu mekanlarda gelin veya damat adayına özel süslemeler yapılıyor. Konuşma balonları, kemerler, bekarlığa veda pastası gibi birçok detayı da mekan hazırlayabiliyor. Ancak bazı yerlerin sadece mekan kiralama yaptığını da belirtmemizde fayda var.

Bekarlığa veda partinizi yemekli şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Bunun için gittiğiniz mekandan yemek menülerini talep edebilirsiniz. Hatta dilerseniz tamamen size özel bir menü oluşturmalarını bile isteyebilirsiniz.

Sivas bekarlığa veda mekanları, DJ ve canlı müzik hizmeti de sunuyor. Sizin istediğiniz şarkıları çalan bir ekip eşliğinde eğlenme fikri kulağınıza hoş geliyor, değil mi?

Size en uygun kına ve bekarlığa veda mekanını bulmak için firma sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sayfalarda yer alan fotoğraflar, fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Sivas Kına Ve Bekarlığa Veda Mekan - Sıkça Sorulan Sorular