Wedding Palace Balo Salonu
5,0
(15 Yorum)
4. yıl
Bahçelievler
5 saatte cevap verir

Modern ve sadeEtkili havalandırmaCanlı müzikGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

200 - 500 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Violet Kına Davet Bahçelievler
5,0
(5 Yorum)
7. yıl
Bahçelievler

İhtişamlı süslemelerYüksek tavanEtkili havalandırmaGeniş dans pistiDJKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 700 Kişi
250 TL'den az
İncele
Ventana Davet Salonları
Bahçelievler
13 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerModern ve ihtişamlıYüksek tavanAsma katlı salonGeniş dans pistiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

200 - 850 Kişi
35.000
25.000 TL
İncele
Anisa Davet Salonu
Bahçelievler
1 saatte cevap verir

Modern ve sadeGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 500 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Erkullar Düğün Davet Salonu
1 Yorum
Bahçelievler
1 saatte cevap verir

Sade süslemelerEtkili havalandırmaGeniş dans pistiCanlı müzikKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 500 Kişi
28.000
25.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bahçelievler Royal Stay Palace Hotel

50 - 600 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Bahçelievler Qualia

Bahçelievler Olimpik Düğün Tesisleri

100 - 900 Kişi
250 - 500 TL

Bahçelievler Harem De Party Kına Evi ve Organizasyon

50 - 150 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Bahçelievler Yenibosna Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Bahçelievler Öğretmenevi

50 - 75 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Bahçelievler Şahinler Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Bihter Hürrem Sultan Cafe

50 - 150 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Bahçelievler Hilton Garden Inn Istanbul Airport

100 - 300 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Bahçelievler Milli Park Cafe Kına Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Çırağan Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Grand Güneş Düğün Davet Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Caprice Davet Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Yaren Cafe & Restaurant

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Panorama 212 Davet

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Bahçelievler Sevil Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bahçelievler Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Avrupa Yakası’nda, her detayıyla birebir ilgilenip keyifle organize edebileceğiniz bir kına gecesi mi yapmak istiyorsunuz? Bahçelievler’deki kına gecesi mekanları, tüm isteklerinizi karşılamaya hazır! İstanbul’un en güzel ilçeleri arasında yer alan Bahçelievler’de; yemyeşil alanlar, merkeze yakın konum, ulaşım kolaylığı ve daha nice avantajlı özellik bulunuyor. İlçedeki kına mekanları, unutulmaz organizasyonlara imza atıyor.

Bahçelievler’de kına gecesi mekanlarının, ortalama olarak 500-750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. İlçedeki kına organizasyon mekanlarının kapasiteleri 100 kişiden başlıyor. Butik kına gecesi mekanları, Şirinevler ve Haznedar’da yer alıyor. Yüksek kapasiteli organizasyon mekanlarında konuk sayısı 2.000’e kadar çıkabiliyor. Konuk ağırlama kapasitesinin bir hayli yüksek olduğu kına yerleri, Yenibosna Merkez Mahallesi’nde konumlandırılıyor.

İstanbul Bahçelievler kına mekanları, çiftlerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerden daha fazlasını sağlıyor. Bahçelievler organizasyon yerlerinde, trend kına aksesuarları ve malzemeler bulunuyor. İlçedeki kına organizasyon mekanlarının büyük bir kısmı, aksesuar temini de yapabiliyor. İstanbullu çiftler arzu ederlerse, ekstra hizmet ve olanaklardan yararlanabiliyor. Ekstra hizmetler için ayrıca bir ücret ödemek gerekebiliyor.

Bahçelievler'de kına gecesi yapılacak yerler arasında; balo salonu, kafe, otel ve hamam gibi çeşitli alternatifler bulunuyor. Kına organizasyon mekanlarının türleri doğrultusunda hizmet paketlerinin içeriği de değişiyor. İstanbullu çiftler; geleneksel kına töreni, eğlenceli gelin hamamı, bekarlığa veda partisi veya kutlama yemeği gibi pek çok opsiyon arasında kendilerine en uygun olan konsepti seçebiliyor.

Bahçelievler Kına Mekanlarında Hangi Hizmetler Sunuluyor?

Bahçelievler kına mekanlarının girişinde, konuklarınıza lokum ve şerbet ikramları yapılıyor. İlçedeki kına organizasyon yerlerinin birçoğunda, davetlilerin masalarına kadar eşlik eden karşılama hostesleri bulunuyor. Bahçelievler kına salonları, kına ekipleriyle ve nedimelerle birlikte çalışıyor. Gelin adayları ile nedimeler, dans gösterisi hazırlayabiliyor. Kına salonuna havalı bir giriş yaparak ortalığı kasıp kavurmak isteyen gelinler, mekana tahtla taşınabiliyor.

En güzel kına fotoğrafları için davet mekanlarında doğru ışığın kullanılması çok önemli. Bahçelievler kına mekanları; ışıklandırmalarıyla, kaliteli ses sistemleriyle ve teknolojik ekipmanlarıyla size muhteşem bir organizasyon yaşatıyor. Kah ağlayıp kah güldüğünüz duygu dolu anlar, profesyonel çekim ekibi tarafından kayıt altına alınıyor. Ayrıca ilçedeki kına mekanlarının anlaşmalı olduğu bir organizasyon sorumlusu da bulunuyor.

Tepsi, sepet, mum, bindallı, el gülü, kaftan, Hint kınası, hediyelikler... İhtiyacınız olan her şey Bahçelievler kına mekanlarında mevcut! İlçe mekanlarında ister geleneksel isterseniz de modern bir organizasyon yapabilirsiniz. Her iki opsiyon için de müziğe ihtiyaç duyduğunuzu tahmin edebiliyoruz. Bahçelievler kına mekanları, size özel çalma listeleri hazırlıyor. Kına salonları; DJ, orkestra ve müzisyenlerle de çalışılabiliyor.

Bahçelievler kına mekanları, kokteyl ve yemek hizmeti sağlayabiliyor. Kına mekanları, yemekli organizasyonlarda çiftlere birbirinden farklı içeriklere sahip menü seçenekleri sunuyor. Karşılama kokteyli ile ikramlık ve atıştırmalık çeşitleri, konuklardan tam not alıyor. Menü ve ikramlıklara, usta şeflerin hamarat elleri lezzet katıyor. Kapasitesi yüksek olan kına yerleri, genellikle yemek firmasıyla birlikte çalışıyor.

Bahçelievler Kına Yerleri Neden Tercih Edilmeli?

Bahçelievler Kına Mekanları Fiyatları Uygun Mu?

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarıyla kıyaslandığı zaman Bahçelievler’deki opsiyonların bir hayli uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. İlçede kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz mekanların büyük bir kısmı, hizmetlerini cep dostu fiyatlar karşılığında sunuyor. Bahçelievler’deki neredeyse bütün semtlerde, uygun fiyatlı kına organizasyon mekanları bulunuyor. Yenibosna kına mekanlarında, hesaplı organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Bahçelievler kına gecesi fiyatları, organizasyon mekanlarına göre değişiyor. Ortalama fiyatlı kına organizasyon mekanları, Şirinevler Mahallesi’nde yer alıyor. Fiyatların ortalamada olduğu Bahçelievler kına yerlerinde hafta içi gerçekleştirilen organizasyonlar, hafta sonu seçeneklerine nazaran daha ekonomik oluyor. Ortalama fiyatlı kına mekanları hem açık hem de kapalı davet alanlarında 100-200 konuğa hizmet verebiliyor.

Bahçelievler’deki lüks kına otellerinin fiyatları, ortalamanın bir tık üzerinde olabiliyor. En fazla 300 konuğa hizmet kapılarını açabilen otellerde, fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Ortalamanın üzerinde fiyatlarıyla dikkat çeken kına mekanları, yemekli organizasyonlar için hizmet sunuyor. Bu mekanlarda, hafta içi ve hafta sonu kına organizasyon ücretleri sabit kalıyor.

Başta kına olmak üzere birçok organizasyon için hizmet veren yüksek fiyatlı oteller, Merkez Mahallesi’nde yer alıyor. Buradaki kına mekanları; yemekli organizasyonlar için 500, kokteyl düzeninde ise 750 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyor. Yüksek fiyatlı Bahçelievler kına mekanlarının birlikte çalıştığı isimlerin tamamı, profesyonellerden oluşuyor. Kusursuz bir kına organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler, seçimini lüks mekanlardan yana yapıyor.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları