Elegance Davet Sarayları
5,0
(4 Yorum)
5. yıl
Başakşehir
5 saatte cevap verir

İhtişamlı süslemelerSaray konseptiYüksek tavanDJSahne ışık sistemiKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanı

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Salon Olimpia
5,0
(11 Yorum)
2. yıl
Başakşehir
8 saatte cevap verir

Modern ve sadeGün ışığı alanYüksek tavanGeniş dans pistiSahne ışık sistemiKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanı

200 - 1000 Kişi
55.000
38.000 TL
İncele
Banquet Deluxe Bahçeşehir
5,0
(33 Yorum)
5. yıl
Başakşehir

Teras salonModern ve sadeAçılır-kapanır tavanBalkon / Teras alanıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 500 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
4,6
(16 Yorum)
10. yıl
Başakşehir
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanGelin yolu süslemesiKolonsuzGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 450 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Poolside Bahçeşehir
13 Yorum
2. yıl
Başakşehir
17 saatte cevap verir

Havuz başındaFarklı konseptlerModern ve ihtişamlıCam salonDJKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 250 Kişi
70.000
48.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Başakşehir İnci Royal Kına Salonu

100 - 250 Kişi
750 - 1.000 TL

Başakşehir Salon Olimpiyat

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Başakşehir Salon Altınpınar

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Başakşehir Tulipa SPA

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Başakşehir Najva Cafe Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Başakşehir Başak Salon Sular Vadisi

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Başakşehir Karagöz Düğün Salonları

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Başakşehir Salon Saray

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Başakşehir Kuzey Garden

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Başakşehir Fehmi Efendi Çikolata Ve Kahve

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Başakşehir’deki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul’un gün geçtikçe daha da gelişen ve yeni bir cazibe merkezi olmuş ilçelerinden biri Başakşehir. Sular Vadisi, parkları ve pek çok güzelliği ile muhteşem manzaralar sunan ilçede organizasyonlar yapmak çiftler tarafından oldukça popüler. Başakşehir ayrıca yeni bir yerleşim merkezi olduğundan ilçede bulunan mekanlar trend tasarımlara sahipler.

Çok sayıda mekana sahip ilçede; düğün, kına gecesi, nişan gibi her türlü organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Başakşehir kına mekanları arayışındaki çiftler için ise çok sayıda seçenek mevcut. İlçede kına geceleri için düğün salonları, restoranlar, tesisler, davet alanları ve kına salonları bulunuyor. Ayrıca açık alanda organizasyon yapabileceğiniz çok sayıda mekan da mevcut.

Merkeze uzak gibi görünse de Başakşehir’e ulaşım İstanbul’un pek çok noktasından oldukça kolay. Toplu taşıma sayesinde ilçeye metro ve otobüs hatları ile ulaşım sağlanabiliyor. Başakşehir’de kına gecesi mekanlarının büyük bir kısmı 750-1000 kişilik kapasiteye sahipler. Ayrıca Başakşehir küçük mekanlardan 500-750 kişilik daha büyük salonlara kadar her kapasitede seçeneğe ev saipliği yapıyor.

Başakşehir’de kına gecesi yapılacak yerler en fazla Başak semtinde bulunuyor. Bu semt dışında Bahçeşehir, Şahintepe ve Şamlar’da da çok sayıda kına gecesi mekanı yer alıyor. İlçede mekan bulabileceğiniz diğer semtler ise 5. Etap, Tahtakale, İkitelli Osb., Altınşehir, Kayaşehir ve Kayabaşı. İlçedeki mekanların nerdeyse hepsi merkezi ve kolay ulaşılabilir konumlarda yer alıyor.

Başakşehir Kına Salonları Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

İstanbul Başakşehir kına mekanları, çiftlere farklı kına gecesi paketleri sunuyorlar. Paketler genellikle içerdikleri hizmetlerin sayısına ve organizasyonun yemekli veya kokteylli olmasına göre değişiyor. Mekanların kına gecesi paketlerinde organizasyon hizmeti sağlanıyor. Bu hizmet mekanlarda bulunan profesyonel organizasyon sorumluları tarafından veriliyor. Hizmet dahilinde organizasyon akışından oturma düzenine kadar birçok ayrıntı ile ilgileniliyor.

Başakşehir kına gecesi salonları, isteğinize göre pek çok farklı konseptte kına gecesi yapabiliyor. Aklınızda mekanın size sunduklarından farklı konseptler varsa bazı işletmeler dışarıdan organizasyon firmalarıyla da çalışmanıza izin verebiliyor. Salonlara sizin isteğinize ve konseptinize uygun farklı kına tahtları yerleştiriliyor. Mekanlar tarafından size ve arkadaşlarınıza bindallı ve kaftanlar sunuluyor.

Kına gecesi için gerekli kına mumu, el gülü, kına tepsisi, halay mendilleri ve tef gibi pek çok aksesuar da temin ediliyor. Mekanların sundukları eğlenceler arasında testi kırma gibi seçenekler bulunuyor. Çok sayıda Başakşehir kına mekanı, girişte konuklarınızı lokum ve gül suyu gibi ikramlarla karşılıyor. Minik misafirleriniz içinse çoğu mekanda palyaço veya oyun alanı mevcut.

İlçedeki mekanlarda gece boyunca lazerli ışık şovları, davul şovu, dans ve oryantal gösterileri, konfeti ve volkan şovları ile konuklarınız eğlendiriliyor. Ayrıca mekanların büyük çoğunluğunda sinevizyon ve slayt gösterimleri de gerçekleştirilebiliyor. İlçedeki mekanların bazılarında anı defteri bulunuyor. Müzik için mekana DJ veya sanatçılar getiriliyor. Ayrıca ışık, ses ve sahne cihazları da kuruluyor.

Başakşehir kına mekanlarının neredeyse hepsinde fotoğraf ve video ekipleri de bulunuyor. Organizasyon boyunca videonuzu çekecek bu ekibin yanı sıra isterseniz dışarıdan anlaşacağınız fotoğrafçılarla çalışmanıza da pek çok mekan izin veriyor. İlçedeki kına mekanlarında gelin odası bulunuyor. Mekanların hepsinde otopark da mevcut. Ayrıca çoğu kına mekanı misafirlerinize özel vale hizmeti de sağlayabiliyor.

Başakşehir Kına Mekanları Fiyatları

Başakşehir kına gecesi mekanları, her çiftin bütçesine hitap ediyor. Mekanların fiyatları büyük bir çoğunlukla çok uygun rakamlardan başlıyor. İlçede biraz daha yüksek fiyatlı mekanlar da bulunabiliyor. Fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplanıyor ve her çift davetli sayısı ile orantılı bir ücret ödüyor. Mekan fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterebiliyor.

Başakşehir’de genellikle balo ve düğün salonları, kına geceleri için daha yüksek fiyatlar istiyorlar. Ayrıca daha şık dekorasyona sahip mekanların da fiyatları biraz daha yüksek olabiliyor. İlçede havuz başı veya açık havada organizasyon imkanı sunan mekanlarda da fiyatlar artabiliyor. Bahçeşehir’de daha yüksek fiyatlar görülürken Tahtakale’de bulunan mekanlarda daha ortalama fiyatlar isteniyor.

Başak Mahallesi ise her bütçeye uygun mekanlara sahip. Başakşehir’in diğer bütün mahallelerinde ise uygun fiyatlı kına mekanları yer alıyor. İlçede kına gecesi fiyatlarını belirleyen en büyük faktörlerden biri ise seçeceğiniz kına paketi. Yemekli kına paketleri kokteylli paketlerden daha yüksek fiyatlara sahip. Yemek menüsünde bulunan çeşit ve menünün maliyetinin artması da fiyatı yükseltebiliyor.

Pakette bulunan hizmet sayısı arttıkça da fiyatta artış yaşanabiliyor. Pakette bulunmayan hizmetler ise mekanlar tarafından ekstra ücretlendirilebiliyorlar. Başakşehir kına mekanlarında hafta içi yapılacak organizasyonlar, hafta sonu yapılacaklardan genellikle daha uygun fiyatlara düzenleniyor. Başakşehir’de, İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının çoğu gibi çiftlere özel kampanyalı paketler ve erken rezervasyon indirimleri de sunulabiliyor.

Başakşehir Kına Mekanlarının Kokteyl ve Yemek Menüleri

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları