Tryp By Wyndham Sancaktepe
5,0
(2 Yorum)
Sancaktepe

Modern ve sadeGelin yolu süslemesiGeniş dans pistiGelin hamamı5 yıldızlı otelKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 350 Kişi
140.000
90.000 TL
İncele
Grand Merin Airport Hotel
10 Yorum
Sancaktepe
12 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeAçılır-kapanır tavanYüksek tavanCanlı müzik / DJBalkon / Teras alanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Sancaktepe Doğanlar Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Sancaktepe Aksoylar 1-2 Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Sancaktepe Cihanbey Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Sancaktepe Uğurum Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Sancaktepe Salon Ataoğlu

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Sancaktepe Çınarım Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Sancaktepe Fatih Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Sancaktepe Salon Arya Davet

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Sancaktepe Motta

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Sancaktepe Nefes Cafe Garden

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Sancaktepe Külliye Hamamı

50 - 150 Kişi
500 - 750 TL

Sancaktepe Kızılay Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sancaktepe Kına Gecesi Mekanları

Anadolu Yakası’nda hem bütçenize hem de davetli sayınıza uygun olan şık bir mekanda kına gecesi organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz! İstanbul Sancaktepe kına mekanlarında sunulan birbirinden güzel hizmetler sayesinde, gecenizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Sancaktepe’de kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz mekanlar yoğun olarak; Sarıgazi, Yenidoğan ve Abdurrahmangazi’de yer alıyor. Kına mekanı seçimi yaparken, bu semtleri değerlendirebilirsiniz.

Sancaktepe kına salonlarının büyük bir kısmı, geleneksel törenler için hizmet veriyor. Kırmızı rengin hakim olduğu kına organizasyon mekanlarının birçoğunda, aksesuar kiralama olanağı bulunuyor. İlçedeki kına gecesi mekanlarında, bekarlığa veda partisi ve gelin hamamı gibi pek çok organizasyon yapılabiliyor. Birçok organizasyona ev sahipliği yapan kına mekanları, avantajlı hizmetleriyle ve çeşitli imkanlarıyla ön plana çıkıyor.

Sancaktepe’de kına gecesi yapılacak yerler; davet salonunda, kafede, restoranda, kır bahçesinde, sosyal tesiste ve otelde hizmet verebiliyor. İlçedeki davet salonlarının kapasiteleri, mekanın büyüklüğüne göre değişiyor. Fakat Sancaktepe kına organizasyon yerlerinin birçoğunun 750-1.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. İstanbullu çiftler, butik ve yüksek kapasiteli kına mekanları arasında özgürce seçim yapabiliyor.

Kına gecesi organizasyonunuz için ne kadar bütçe ayırdığınızın bir önemi yok. Sancaktepe kına gecesi mekanlarının fiyatları, her bütçeye hitap ediyor. İlçedeki kına organizasyon yerlerinin büyük bir kısmı, makul fiyatlı olmasıyla dikkat çekiyor. Kına hizmetlerini, ortalama ve ortalamanın üzerinde fiyatlar karşılığında sunan mekanlar da Sancaktepe’de yer alıyor. İlçedeki mekanların bazılarında, kampanya olanakları da bulunuyor.

Sancaktepe Kına Yerlerinin Kapasiteleri

Sancaktepe’de kına organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz mekanların geniş bir kapasite aralığı bulunuyor. Yakın çevreyle birlikte yapılan küçük kutlamalar ve kına gecesi organizasyonları için genellikle butik mekanlar tercih ediliyor. “Tüm sevdiklerimi yanımda görmek istiyorum” diyen çiftler, seçimini yüksek kapasiteli mekanlardan yana yapıyor. Sancaktepe’de hem butik hem de yüksek kapasiteli kına organizasyon mekanları yer alıyor.

Sancaktepe kına yerlerinin, ortalama olarak 750-1.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. İlçedeki kına organizasyon mekanlarının birçoğu, yüksek kapasiteli olmasıyla ön plana çıkıyor. Kına salonlarının bazıları, yemeksiz ve kokteylli organizasyonlar için davetli ağırlama kapasitesinin de üzerine çıkabiliyor. Kadınlara özel yapılan eğlenceler, bekarlığa veda partileri ve gelin hamamı gibi organizasyonlar için butik konseptli yerler ideal oluyor.

Sancaktepe’deki butik konseptli kına mekanları, maksimum 200 konuğa hizmet veriyor. Butik mekanlar, muhteşem hizmetlerini; hamamda, kır bahçesinde ve havuz başında konumlandırılan davet alanlarında sunuyor. Sarıgazi, Emek ve Fatih Mahallesi’ndeki kına mekanlarında, oldukça samimi organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Makul fiyatlı olmasıyla çiftlerin yüzünü güldüren butik mekanlarda, yemekli ya da ikramlı kına gecesi organizasyonları düzenlenebiliyor.

Yüksek kapasiteli kategorisine dahil edebileceğimiz kına organizasyon mekanları 500’den fazla sayıda konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Sancaktepe’deki yüksek kapasiteli yerlerin birçoğu, hizmetlerini kapalı davet salonunda sunuyor. Fatih Mahallesi’ndeki sosyal tesisler 750-1.000 konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Kalabalık ailelerin gönül rahatlığıyla tercih ettiği kına mekanlarının bir kısmı, Merve Mahallesi’nde bulunuyor. Burada konumlandırılan mekanlar 2.000 konuğa hizmet verebiliyor.

Sancaktepe Kına Mekanlarındaki Hizmet ve Olanaklar

Sancaktepe’de Kına Gecesi Mekanlarının Ücretleri

Sancaktepe’de kına mekanlarının büyük bir kısmı, çok uygun fiyatlı! Bütçe dostu kına mekanlarının birçoğu Sarıgazi’de yer alıyor. Yenidoğan ve Abdurrahmangazi’deki kına yerlerinin fiyatları cep yakmıyor. Uygun fiyatlı Sancaktepe kına mekanları, çoğunlukla kapalı davet salonunda hizmet veriyor. Hesaplı bir kına organize etmek isteyen çiftlerin; restoran, bahçe, otel ve sosyal tesis gibi birçok opsiyonu bulunuyor.

Düğün öncesinde stresini atmak isteyen gelinler, Osmanlı hamam konseptini yansıtan mekanları çok seviyor. Sancaktepe’de eğlenceli gelin hamamınızı organize edebileceğiniz mekanlar, ortalama fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Ortalama fiyatlı kına organizasyon mekanları, Emek Mahallesi’nde yer alıyor. Buradaki kına yerlerinde hafta içi yapılan organizasyonlar, hafta sonu seçeneklerine göre daha uygun oluyor.

Sancaktepe kına mekanları fiyatları 5 yıldızlı otellerde ortalamanın bir tık üzerinde olabiliyor. Lüks hizmetleriyle İstanbullu çiftlerden tam puan alan organizasyon otelleri, Eyüp Sultan’da bulunuyor. Buradaki kına gecesi yerleri, hafta içi organizasyonları için çiftlerden indirimli fiyatlar talep ediyor. Fiyatları ortalamanın üzerinde seyreden kına mekanları 300-400 konuğu en güzel şekilde ağırlayabiliyor.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları