Mersin Bekarlığa Veda Partisi ve Kına Gecesi Mekanları

Mersin kına mekanları Düğün.com'da! Kına gecesi düzenlemek için ideal mekanları incele ve beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi al!

128 firma

Yenişehir

Carnaval Henna House

Carnaval Henna House Mersin’in ilk kına Salonu olup Carnaval eçs organizasyon farkı ile hizmete girmiştir salonumuzda mekan ve organizasyon dahil olup her türlü ayrıntı düşünülerek hazırlanmış...

Hayır

Aksesuar Kiralama

200-300

Kapasite

45 4 3

Yenişehir

Henna Marin

150 kişilik net oturumu, kolonsuz ve şık tasarımı ile Mersin in yeni gözdesi Henna Marin . Mutluluğunuzu paylaşmak dileğiyle...

Evet

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

9 1

Mezitli

Liva Hotel

Hayallerinizi süsleyen düğün; Liva Hotel balo salonlarının eşsiz ihtişamının, konfor ve kaliteyle birleştiği, görkemli bir gecede sizleri bekliyor.

Hayır

Aksesuar Kiralama

50-100

Kapasite

%25 12 2

Mezitli

Eva Palace

Eva Palace Davet ve Balo Salonu

Evet

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

24 1

Toroslar

Hasret Kına Evi

Hasret Düğün Salonu 1987'de Hasan Kerinç tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren "Kaliteli Hizmet" anlayışını ilke olarak benimseyen Hasret Düğün Salonu Mersin halkına hizmet vermeye devam..

Evet

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

16

Yenişehir

Petek Consept

Petek Consept 150 kişilik kapasitesiyle kına nişan düğün sünnet mezuniyet ve şirket yemekleri gibi tüm organizasyonlarınız için siz değerli misafirlerimizin hizmetine girmiştir. Masa sandalyeden...

Evet

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

33 7

Akdeniz

Sahil Martı Hotel

Sahil Martı Otel 10-200 kişilik çok amaçlı toplantı salonları, 600 kişilik Kır Restaurant, 200 kişilik Grand Restoran, 220 kişilik Roof Balo Salonu ve 500 kişilik Deniz Balo Salonu ile sizlere hizmet.

Hayır

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

%30 29

Yenişehir

Forum Suite Otel

Forum Suite özel hizmet anlayışı ile düşlerinizdeki organizasyonları gerçekleştiriyor. Sunduğu kusursuz hizmeti, merkezi konumu, görkemli balo salonu, yenilikçi yiyecek, içecek alternatifli menüleri,.

Evet

Aksesuar Kiralama

200-300

Kapasite

43

Merkez

Henna Palace

Henna Palace

Evet

Aksesuar Kiralama

200-300

Kapasite

8

Mezitli

Vista Boutique Hotel

Vista Boutique Hotel

Hayır

Aksesuar Kiralama

50-100

Kapasite

21

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Kına Gecesi Nasıl Organize Edilir?

Kına gecesi bir geleneğin devamlılığından çok artık düğün stresinden kurtulmak için düzenlenen bir eğlenceye dönüştü diyebiliriz. Bu yüzden de kına organizasyonları artık çok daha gösterişli ve çok daha hareketli oluyor. Bu konuda gelin adayları genellikle organizasyon şirketlerinden yardım alıyorlar. Eğer siz de herkesin bolca eğlendiği, gösterişli ve hareketli bir kına organizasyonu istiyorsanız, profesyonel bir ekiple çalışabilirsiniz. Kına ve bekarlığa veda firmaları sizin için kına gecesi mekanları, kına kıyafetleri, kına malzemeleri, kına ikramlıkları ve ses sistemine kadar her şeyi ayarlayarak planlayabiliyorlar. Eğer kına mekanını kendiniz seçmek isterseniz de mekan haricindeki tüm detaylar için profesyonel bir ekiple çalışabilirsiniz. Peki, kına organizasyonu nasıl olmalı? Öncelikle bir kına akışı belirlemelisiniz. Her şeyin planlı olması çok daha kontrollü ve sorunsuz bir eğlence ile doğru orantılıdır. Kına akışı ile gecenin nasıl başlayıp, nasıl biteceğini ön görebilirsiniz. İşte bu akışa bir örnek: İlk olarak konuklarınızın kapıda karşılanması ve ardından da şerbet ve atıştırmalıkların ikramı. Konuklarınız geldikten sonra kına öncesi müzikli eğlence. Ardından gelin adayının ve ona eşlik edecek arkadaşlarının kına alayıyla mekana girişi. Kına merasimi ve geleneksel türkülerin söylenmesi. Eğer bir dans ekibi ayarlandıysa kına töreninin ardından sahneyi dans ekibine bırakabilirsiniz. Konuklarınızla tekrar eğlenip ardından kına hediyeleri dağıtarak geceyi sonlandırabilirsiniz. Mersin’de kına gecesi planlaması için firma ararken, profesyonel bir ekiple çalışmanın bütçe, zaman ve planlı organizasyon açısından çok daha avantajlı olacağını unutmamalısınız. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın!