İstanbul’un En Popüler Bekarlığa Veda Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:02 dakika

18.11.2019

Arkadaşlarınla doyasıya eğleneceğin bir parti seni bekliyor. Peki nerede yapacağına karar verdin mi? Senin için İstanbul’daki bekarlığa veda mekanlarını ve fiyatlarını yazdık!

İstanbul Bekarlığa Veda Mekanları

Bekarlığa veda İstanbul’un birçok ilçesinde organize edilebiliyor. Ama Beşiktaş, Kadıköy, Şişli gibi ilçelerde mekanların daha yoğun olduğunu görüyoruz.

Bekarlığa veda mekanına karar verirken, kendine “Burada rahat edebilir, dilediğimizce eğlenebilir miyiz” sorusunu yöneltmelisin. Olumlu bir cevap alıyorsan ve fiyatları da bütçene uygunsa bir dakika durma!

İstanbul’daki mekanlar genelde kişi başı fiyat üzerine çalışıyor. Kişi sayısını, istediğin menüyü, alkollü mü yoksa alkolsüz mü içecek talep ettiğini söylüyorsun. Onlar da sana fiyat çıkarıyorlar. İstanbul bekarlığa veda mekanlarının kişi başı fiyatları 50 TL’den başlıyor. Alkollü menülerde ise kişi başı 100 TL’den başlayan rakamlar ödemeniz gerekiyor.

Mekanlar, kadınların bekarlığa veda partisinde de dansöz / zenne çıkarabiliyor. Ayrıca bu partiler için karaoke sistemi, maskeler ve ekstra süslemeler de hazırlanabiliyor. Bunlar gibi taleplerin varsa ekstra ücret ödemen gerekiyor.

Peki bekarlığa veda nerede yapılır? İşte sana önereceğimiz mekanlar:

1- Radisson Blu Hotel İstanbul Asia

Ataşehir ve çevresinde bekarlığa veda partisi mekanı arayan gelin adaylarını buraya alalım! Radisson Blu Hotel’de kına gecesi, düğün gibi birçok organizasyon da düzenleniyor. 200-300 kişilik kapalı salonunun yanı sıra kokteyl için havuz başını da kullanabilirsin.

Dekorasyonuyla gönüllerde taht kuran mekanın kişi başı fiyatları da 80-100 TL’den başlıyor.

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia

2- Cityloft Hotel, Benjamin Terrace

Ataşehir’de yer alan bir diğer mekanda şimdi sıra. Cityloft Hotel; 6. katında bulunan şehir ve Adalar manzaralı, Ataşehir'in ilk ve tek Roof'u olan Benjamin Terrace'da organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Terastaki açılır kapanır tavan ve etrafındaki camlar sayesinde ister açık ister kapalı alanda partini düzenleyebilirsin.

Cityloft Hotel’de bekarlığa veda organizasyonu yapmak istersen, fiyatlar kişi başı 50-80 TL’den başlıyor.

Cityloft Hotel Benjamin Terrace

3- Mavi Düş Organizasyon

Yatta bekarlığa veda partisi yapmaya ne dersin? Mavi Düş Organizasyon, 2013 senesinden beri organizasyon alanında hizmet veriyor. 100 kişilik bir tekneleri var. Gelin bekarlığa veda partisinde, 4 saatlik bir Boğaz turu düzenliyorlar. Bu esnada müzik, ikramlar ve fotoğraf çekimi gibi hizmetler eksik olmuyor.

Mavi Düş Organizasyon’daki etkinlikler için ödemen gerek fiyat, kişi başı 50-80 TL’den başlıyor.

Mavi Düş Organizasyon

Pastasız bekarlığa veda partisi olmaz: İstanbul’da Bekarlığa Veda Pastası Fiyatları ve En Orijinal Modeller

4- Kaşıbeyaz Yeniköy

Bekarlığa veda partisi organizasyonu denince, akla gelen bir diğer mekan da Kaşıbeyaz Yeniköy! Sarıyer’de Boğaz’ın tam yanında yer alan mekan, davetlilerine eşsiz bir manzara sunuyor. Kaşıbeyaz Yeniköy’ün kapalı ve açık alanı bulunuyor. Ama biz tabii yaz döneminde parti yapacak gelin adaylarının, açık alanı değerlendirmelerini öneriyoruz.

Böyle güzel manzara eşliğinde parti yapmak istersen, rakamlar kişi başı 150-200 TL aralığında.

Kaşıbeyaz Yeniköy

5- Junto Davet & Wedding

Bekarlığa veda mekanları İstanbul Maltepe'de de çok sayıda mevcut. Junto Davet & Wedding da o mekanlardan biri. Gelin adaylarına birbirinden farklı konseptlerde partiler hazırlıyorlar. Onun dışında da birçok menü ve şov seçenekleri de mevcut.

Junto Davet & Wedding'in fiyatları da gayet uygun: Kişi başı minimum 30-50 TL arasında değişiyor.

Junto Davet Wedding

Bekarlığa veda partin bu listeyle şenlenecek: En Güzel Bekarlığa Veda Şarkıları

6- Skalion Hotel & SPA

İstanbul bekarlığa veda mekanlarından Skalion Hotel, Fatih’te yer alıyor. Kapalıçarşı’ya çok yakın bir mesafede yer alıyor. Mekanın 60-100 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca Marmara Denizi manzarası da sunuyor. Bir tarafı boydan boya cam olduğu için davetliler gayet ferah bir alanda vakit geçiriyorlar.

Otelde organizasyon yapan gelin adayları, SPA’dan da uygun fiyatlarla yararlanabiliyor. Mekandaki bekarlığa veda partileri ise minimum 100-150 TL arasında değişiyor.

Skalion Hotel SPA

Bu mekanlara da göz at: Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

7- Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa

Bekarlığa veda için mekanlara baktığımızda, çoğunun kapalı alanda olduğunu görüyoruz. Şimdi bahsedeceğimiz Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa, kapalı salonlar arasında en gösterişli olanlardan biri. Mekan, Bayrampaşa'da yer alıyor.

Oldukça geniş bir alanı olan ve 350 kişiye kadar davetli ağırlanabilen mekanda, fiyatlar kişi başı 80-100 TL’den başlıyor.

Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa

8- Bidaha

En iyi bekarlığa veda mekanları önerilerimizde bir de Beyoğlu mekanı var! Bidaha, konum olarak çok güzel bir noktada yer alıyor. Mekanın sunduğu Boğaz manzarası sayesinde, hafızalara kazınan bir parti yapacağını söyleyebiliriz. Teras katında, bistro havasında bir alan oluşturmuşlar.

Bidaha'da bekarlığa veda organize edeceksen, kişi başı fiyatlar 150-200 TL’den başlıyor.

Bidaha

9- Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

Bekarlığa veda partileri için tercih edilen mekanlardan bir diğeri Asia Royal Suite! Maltepe’de yer alan mekan, rahatlıkla ulaşılabilecek bir noktada konumlanmış. Mekanın kapalı alanının yanı sıra havuz başında da organizasyon yapma imkanı bulunuyor. Ayrıca burada gelin hamamı da yapabilirsin.

Asia Royal Suite’te menü fiyatları kişi başı minimum 50-80 TL civarında.

Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

10- Romantika

Bekarlığa veda partisi için önerileri Üsküdar’da yer alan Kadıköy ile sonlandıralım. Mekan, açık alanında partilere ev sahipliği yapıyor. Firma sayfasından süslemelerine mutlaka bakmanı öneriyoruz. Alkollü ve alkolsüz menü seçenekleri mevcut. Otopark hizmeti sunması da büyük avantaj!

Romantika’daki organizasyonlarda fiyatlar kişi başı 80-100 TL’den başlıyor. Taleplere göre artabiliyor. Tabii seçeceğin menünün de fiyatlarda etkisi büyük.

Romantika

Mekanların zaman zaman Düğün.com çiftlerine yaptığı indirimler oluyor. Bunları takip etmek için bekarlığa veda mekanları kampanya sayfasını takip edebilirsin. Görselliğini, süslemelerini beğendiğin firmalarla iletişime geçip, bütçene en uygun olanını seç!

Kına Mekanları

Şehrindeki en iyi Kına ve Bekarlığa Veda Mekan firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına Mekanları

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum