İstanbul’un En Popüler Bekarlığa Veda Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:40 dakika

01.04.2022

Arkadaşlarınla doyasıya eğleneceğin bir parti seni bekliyor. Peki nerede yapacağına karar verdin mi? Senin için İstanbul’daki bekarlığa veda mekanlarını ve fiyatlarını yazdık!

İstanbul Bekarlığa Veda Mekanları

Bekarlığa veda İstanbul’un birçok ilçesinde organize edilebiliyor. Ama Beşiktaş, Kadıköy, Şişli gibi ilçelerde mekanların daha yoğun olduğunu görüyoruz.

Bekarlığa veda mekanına karar verirken, kendine “Burada rahat edebilir, dilediğimizce eğlenebilir miyiz” sorusunu yöneltmelisin. Olumlu bir cevap alıyorsan ve fiyatları da bütçene uygunsa bir dakika durma!

İstanbul’daki mekanlar genelde kişi başı fiyat üzerine çalışıyor. Kişi sayısını, istediğin menüyü, alkollü mü yoksa alkolsüz mü içecek talep ettiğini söylüyorsun. Onlar da sana fiyat çıkarıyorlar. İstanbul bekarlığa veda mekanlarının kişi başı fiyatları 50 TL’den başlıyor. Alkollü menülerde ise kişi başı 100 TL’den başlayan rakamlar ödemeniz gerekiyor.

Mekanlar, kadınların bekarlığa veda partisinde de dansöz / zenne çıkarabiliyor. Ayrıca bu partiler için karaoke sistemi, maskeler ve ekstra süslemeler de hazırlanabiliyor. Bunlar gibi taleplerin varsa ekstra ücret ödemen gerekiyor.

Peki bekarlığa veda nerede yapılır? İşte sana önereceğimiz mekanlar:

1- Radisson Blu Hotel İstanbul Asia

Ataşehir ve çevresinde bekarlığa veda partisi mekanı arayan gelin adaylarını buraya alalım! Radisson Blu Hotel’de kına gecesi, düğün gibi birçok organizasyon da düzenleniyor. 200-300 kişilik kapalı salonunun yanı sıra kokteyl için havuz başını da kullanabilirsin.

Dekorasyonuyla gönüllerde taht kuran mekanın kişi başı fiyatları da 80-100 TL’den başlıyor.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

2- Bistro Cabana

Ataşehir’de yer alan bir diğer mekanda şimdi sıra. Bistro Cabana; 6. katında bulunan şehir ve Adalar manzaralı, Ataşehir'in ilk ve tek Roof'u olan Benjamin Terrace'da organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Terastaki açılır kapanır tavan ve etrafındaki camlar sayesinde ister açık ister kapalı alanda partini düzenleyebilirsin.

Bistro Cabana’da bekarlığa veda organizasyonu yapmak istersen, fiyatlar kişi başı 50-80 TL’den başlıyor.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

3- Manzara Restaurant

Deniz kenarında, ayrıcalıklı bir konumda bulunan Manzara Restaurant şık tasarımlı salonunda hizmet veriyor. Mekanın konuk kapasitesi 100 ila 200 kişi arasında. Firma birçok dekorasyon seçeceği sunuyor.

TManzara Restaurant’daki etkinlikler için ödemen gerek fiyat, kişi başı 200-400 TL’den başlıyor.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

4- Ahali 279

Bekarlığa veda partisi organizasyonu denince, akla gelen bir diğer mekan da Ahali 279! Sarıyer’de yer alan mekan, davetlilerine çok şık bir ortam sunuyor. Ahali 279’un doğa manzaralı açık alanında 250, kapalı salonunda ise 160 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Böyle güzel bir atmosferde parti yapmak istersen, rakamlar kişi başı 100-150 TL aralığında.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

Ahali 279

Ahali 279

Firmayı İncele

5- Radisson İstanbul Sultanahmet

Bekarlığa veda mekanları İstanbul Maltepe'de de çok sayıda mevcut. JRadisson İstanbul Sultanahmet de o mekanlardan biri. Gelin adaylarına birbirinden farklı konseptlerde partiler hazırlıyorlar. Onun dışında da birçok menü ve şov seçenekleri de mevcut.

Radisson İstanbul Sultanahmet'in fiyatları da gayet uygun: Kişi başı minimum 30-50 TL arasında değişiyor.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

6- Waha By Suare İstanbul

İstanbul bekarlığa veda mekanlarından Waha By Suare İstanbul, Kadıköy’de yer alıyor. Hem Dj hem canlı müzik hizmeti sunan mekanda her mevsim eğlence düzenlenebiliyor. Kına ve bekarlığa veda geceleri için özel dans gösterileri sergileniyor.

Mekandaki bekarlığa veda partileri ise minimum 100-200 TL arasında değişiyor.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

Nomads

Nomads

Firmayı İncele

7- Pınar'la İlk Adım Organizasyon

Pınar'la İlk Adım Organizasyon, 4 yıldır organizasyon sektöründe olan deneyimli çalışanlarıyla hizmet veriyor. Kalabalık bir ekiple her şeyin aklınızdaki gibi ilerlediğinden emin oluyorlar. Ayrıca sabit bir konsept veya paket seçmek zorunda değilsiniz. Talepleriniz doğrusunda her konuda esneklik sağlıyorlar.

Pınar'la İlk Adım Organizasyon'un paket fiyatları 3000-4000 TL’den başlıyor.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

8- Bidaha

En iyi bekarlığa veda mekanları önerilerimizde bir de Beyoğlu mekanı var! Bidaha, konum olarak çok güzel bir noktada yer alıyor. Mekanın sunduğu Boğaz manzarası sayesinde, hafızalara kazınan bir parti yapacağını söyleyebiliriz. Teras katında, bistro havasında bir alan oluşturmuşlar.

Bidaha'da bekarlığa veda organize edeceksen, kişi başı fiyatlar 150-200 TL’den başlıyor.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

9- Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

Bekarlığa veda partileri için tercih edilen mekanlardan bir diğeri Asia Royal Suite! Maltepe’de yer alan mekan, rahatlıkla ulaşılabilecek bir noktada konumlanmış. Mekanın kapalı alanının yanı sıra havuz başında da organizasyon yapma imkanı bulunuyor. Ayrıca burada gelin hamamı da yapabilirsin.

Asia Royal Suite’te menü fiyatları kişi başı minimum 50-80 TL civarında.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

10- No 1903 Davet Etkinlik

Bekarlığa veda partisi için önerileri Beşiktaş'ta yer alan No 1903 Davet Etkinlik ile sonlandıralım. Mekan, partilere ev sahipliği yapıyor. Firma sayfasından süslemelerine mutlaka bakmanı öneriyoruz. Herkesin eğlenmek için yeterli alana sahip olmasına özen gösteren mekan, ferah bir ortam sunuyor.

No 1903 Davet Etkinlik’teki organizasyonlarda fiyatlar kişi başı 100-150 TL’den başlıyor. Taleplere göre artabiliyor. Tabii seçeceğin menünün de fiyatlarda etkisi büyük.

i̇stanbul’un en popüler bekarlığa veda mekanları

Senin için en gözde bekarlığa veda mekanlarını sıraladık. Ancak elbette seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Şehrinizdeki bütün bekarlığa veda mekanlarını inceleyerek beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul’da Bekarlığa Veda Pastası Fiyatları ve En Orijinal Modeller

En Güzel Bekarlığa Veda Şarkıları

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum