Sultangazi Deniz Kızı 2 Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Sultangazi Nota 2 Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Sultangazi Dostlar Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Sultangazi Sultan Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Sultangazi Beyazgül 5 Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Sultangazi Mavi Yıldız Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Sultangazi Beş Kardeşler Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sultangazi Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Sultangazi, merkezi konumu ve kolay ulaşılabilir olmasıyla çiftlerin dikkatini çekiyor. İstanbul’daki diğer ilçelere kıyasla daha yüksek kapasiteye sahip salonlar bulunuyor. 400’den 1000 kişiye kadar olan salon seçenekleri mevcut. Butik davetlerde tercih edilen salonlar minimum 400 kişilik kapasiteden başlıyor. Mekanların çoğunun Sultançiftliği’nde bulunması sebebiyle kalabalık bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız buradaki mekanları inceleyebilirsiniz.

Sultangazi bekarlığa veda mekanları geniş salon seçenekleriyle konuklarınıza ve size konforlu bir davet alanı sunuyor. Salonun her noktasından görülebilen pist, bütün konuklarınızın dans edebileceği büyüklükte. Ayrıca mekanlardaki klima ve havalandırma sisteminin havadar bir ortam yaratmasının sayesinde davet boyunca durmadan dans edebilirsiniz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlar ise size ferah bir alan sağlıyor.

Sultangazi kına mekanlarını incelediğimizde kırmızının ağırlıklı olarak kullanıldığı geleneksel ve Osmanlı konseptli mekanların ağrılıkta olduğunu görüyoruz. Salonun süslemesinde altın renkte aksesuarların kullanılmasının yanında kırmızı kına tahtı ve minderler de ortamın ambiyansına uyum sağlıyor. Bazı mekanlarda ise siyah ve gümüş renk aksesuarların kullanıldığı modern ve gösterişli bir konsept görmeniz mümkün.

Açık hava bir davet alanı arıyorsanız, yaz ve bahar aylarında tercih edebileceğiniz mekanlar bulunuyor. Sultangazi’de açık hava davet alanına sahip mekanların çoğunda ek bir kapalı salon seçeneği de mevcut. Bu sayede dört mevsim boyunca davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Mekanlarda bulunan açılır-kapanır tavan sistemi; açık hava davetlerinde, olumsuz havaya karşı önlem almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında.

Sultangazi Kına Gecesi Mekanlarının Kaliteli Hizmetleri

Sultangazi Kına Mekanları Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Sultangazi’de kına gecesi mekanları fiyatlarını davetin yemekli ya da yemeksiz olmasına göre belirliyor. Yemeksiz kına gecelerinde sunulan hizmetler, menü seçimi ve davetli sayısı gibi etkenler mekanın size sunacağı toplam fiyatı etkiliyor. Bunun yanında yemeli davetlerde de mekanların sunduğu kişi başı fiyatı misafir sayınızla çarparak ödeyeceğiniz rakamı ortalama olarak öğrenebilirsiniz.

İstanbul Sultangazi kına mekanlarında fiyatlar davetinizin gerçekleşeceği zamana göre değişiyor. Hafta sonlarında konukların daha çok katılım sağlayabilmesi için en çok tercih edilen günler arasında. Bu yüzden hafta içine kıyasla daha yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Sonbahar ve kış aylarında ise diğer mevsimlere göre daha az davet gerçekleştiği için bütçe dostu fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Mekanları sunduğu fiyatlar her semtte farklılık gösteriyor. Uğur Mumcu ve Cebeci semtlerindeki davet alanlarını incelediğimizde pek çok mekana kıyasla bütçe dostu fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında Yunus Emre Mahallesi’ndeki kına mekanları ortalama fiyat skalasına sahip mekanların bulunduğu semtlerden biri. Kendi bütçenizi belirledikten sonra ona uygun bir mekanı pek çok semtte bulabilirsiniz.

Sultangazi’de Kına Gecesi Yapılacak Yerler Nasıl Seçilir?

Sultangazi’de gerçekleşecek olan kına geceniz için mekanların iç tasarımını dikkatle incelemelisiniz. Hayallerinizdeki konsepte uygun bir salon tercihi yapmak süslemelerle birlikte uyumlu bir ambiyans yaratmanızı sağlayacak. Ayrıca mekanların size sunmuş olduğu dekorları inceleyerek tarzınıza uygun olup olmadığına bakabilirsiniz. Farklı konsept fikirleriniz varsa bazı mekanlar anlaşmalı oldukları firmaların dışında başka bir organizatörle çalışmanıza imkan tanıyor.

Sultangazi kına yerlerinde size davet esnasında ve planlama sürecinde yardımcı olacak ekibin tecrübeli olması oldukça önemli. Bu sayede sizin davet esnasındaki taleplerinizde ya da yaşanılabilecek aksiliklere hazırlıklı olan bir ekiple çalışmış olursunuz. Ayrıca mekanların size sunduğu kına aksesuarlarını da inceleyerek davet boyunca ihtiyacınız olabilecek her türlü malzemeye sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Birbirinden farklı hizmetlere sahip kına mekanları Sultangazi’de yer alıyor. Kendinize en uygun davet alanını seçerken, mekanın size sunduğu hizmetlere göz atabilirsiniz. Mekanların çoğunda dekorasyon, yemek servisi, müzik ve organizasyon gibi hizmetler bulunuyor. Ancak aksesuar kiralama ve özel dans şovları gibi hizmetler hakkında bilgi alarak taleplerinize en çok hitap eden mekanı tercih edebilirsiniz.

Seçeceğiniz mekanın farklı yemek çeşitlerine sahip olması bütün konuklarınızın damak zevkine uygun bir menü servis etmenizi sağlayacak. Vegan, vejetaryen ve diyabet gibi menü seçenekleriyle özel beslenen misafirlerinize uygun bir lezzet sunabilirsiniz. Bu sayede mekan tercihi yaparken yemek çeşitlerine göz atarak konuklarınızın da taleplerine uyacak bir davet gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları