Armonia Mimaroba

0212 963 10 72

E-posta Gönder

 • Büyükçekmece, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Armonia Mimaroba - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Armonia Mimaroba Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000-30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000-30.000 TL

Armonia Mimaroba Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Armonia Mimaroba Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına töreni

Armonia Mimaroba Hakkında

Armonia ailesi, sektöre giriş yaptığı andan itibaren İstanbul’un en sevilen davet mekanları arasında yerini aldı. Biz de misafirlerimizin istekleri doğrultusunda hizmet kapsamımızı genişletmeye karar verdik. Böylece Armonia Mimaroba şubemizi açarak Mimaroba kına mekanları arasına girdik. Size her türlü hizmet ve aksesuar desteğini sunduğumuz lüks bir salonda hizmet veriyor, nezih ortamımızla takdir topluyoruz.

Davet Alanları

Armonia Mimaroba, Büyükçekmece Mimaroba Atatürk Parkı içerisinde yer almasıyla huzurlu bir ortam ve yeşil bir manzara sunuyor. Göl kenarında konumlanıyoruz. Kına geceleriniz ve bekarlığa veda davetleriniz için 1 adet kapalı salona sahibiz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısıyla dikkat çeken bu salonda aynı anda 500 ila 750 misafir ağırlayabiliyoruz. Geniş dans pistimiz sayesinde eğlenceye herkesin katılabilmesini mümkün kılıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda hem yuvarlak hem de S biçimli masalarla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Ayna yüzeyli olmaları sayesinde ışıl ışıl bir görünüme kavuşan masalarımıza yuvarlak sırtlı şeffaf ve sedef sandalyeler eşlik ediyor. Kendinden desenli antrasit örtüler örttüğümüz masalarımızı cam vazolarla, çubuk şamdanlarla, zarif çiçek aranjmanlarıyla, pampaslarla ve cam suplalarla dekore ediyoruz. Kına köşenizde konseptinize uygun şekilde siyah, kırmızı, altın rengi gibi farklı tonlarda perdelerle fon çalışması yapıyoruz. Altın rengi oymalı krem rengi kına tahtımıza altın varaklı sehpalar eşlik ediyor.

Hizmetler

Armonia kına gecesi çiftlerine sunduğumuz hizmetler oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Öncelikle kına süslemelerinizi ve kına tahtınızın kurulumunu üstleniyoruz. Kına tepsisi ve mumları, bindallı ve kaftanlar, davul gibi her türlü aksesuar bizim tarafımızdan temin ediliyor. Pistimize isminiz ve davet tarihinizle özel zemin kaplaması yapıyoruz. Nedime ekibimiz koreografilerine uygun, hepsi birbirinden göz alıcı kostümlerle profesyonel dans gösterilerini kutlamanıza taşıyor. Özellikle yelpaze dansımız çok beğeniliyor.

Davet sektöründeki engin deneyimlerimizle her geçen gün daha da büyüyen bir aile haline geliyoruz. Çiftlerimizin mutluluğu için her şeyi yaparak misafir memnuniyetinde çıtayı yükseklere çıkarıyoruz. En ileri teknolojiyle donattığımız yeni salonumuzda bizimle birlikte çalışmak istediğinize karar verdiyseniz hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz ya da yandaki fiyat teklifi formumuz aracılığıyla bize ulaşabilir, Armonia Mimaroba kına fiyatlarımızı ve diğer merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 10 72
 • Adres:

  Mimaroba Mahallesi Şenay Sokak No:4 BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Armonia Mimaroba Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.