• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Paket
  75.000
  40.000 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Süslemesi modern ve sade.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Salon tasarımında kolon yok.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Armonia Mimaroba Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Armonia Mimaroba Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kampanyalar

%47
Son gün 31/08/2024

Armonia Mimaroba Salonu'na Özel Kına Organizasyonları 40.000₺ Başlayan Fiyatlarla!

Armonia Mimaroba Salonu'na Özel Kına Organizasyonları 40.000₺... devam 

Armonia Mimaroba Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Armonia Mimaroba Sıkça Sorulan Sorular

Armonia Mimaroba kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Armonia Mimaroba kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Armonia Mimaroba kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Armonia Mimaroba Hakkında

Armonia ailesi, sektöre giriş yaptığı andan itibaren İstanbul’un en sevilen davet mekanları arasında yerini aldı. Biz de misafirlerimizin istekleri doğrultusunda hizmet kapsamımızı genişletmeye karar verdik. Böylece Armonia Mimaroba şubemizi açarak Mimaroba kına mekanları arasına girdik. Size her türlü hizmet ve aksesuar desteğini sunduğumuz lüks bir salonda hizmet veriyor, nezih ortamımızla takdir topluyoruz.

Davet Alanları

Armonia Mimaroba, Büyükçekmece Mimaroba Atatürk Parkı içerisinde yer almasıyla huzurlu bir ortam ve yeşil bir manzara sunuyor. Göl kenarında konumlanıyoruz. Kına geceleriniz ve bekarlığa veda davetleriniz için 1 adet kapalı salona sahibiz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısıyla dikkat çeken bu salonda aynı anda 500 ila 750 misafir ağırlayabiliyoruz. Geniş dans pistimiz sayesinde eğlenceye herkesin katılabilmesini mümkün kılıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda hem yuvarlak hem de S biçimli masalarla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Ayna yüzeyli olmaları sayesinde ışıl ışıl bir görünüme kavuşan masalarımıza yuvarlak sırtlı şeffaf ve sedef sandalyeler eşlik ediyor. Kendinden desenli antrasit örtüler örttüğümüz masalarımızı cam vazolarla, çubuk şamdanlarla, zarif çiçek aranjmanlarıyla, pampaslarla ve cam suplalarla dekore ediyoruz. Kına köşenizde konseptinize uygun şekilde siyah, kırmızı, altın rengi gibi farklı tonlarda perdelerle fon çalışması yapıyoruz. Altın rengi oymalı krem rengi kına tahtımıza altın varaklı sehpalar eşlik ediyor.

Hizmetler

Armonia kına gecesi çiftlerine sunduğumuz hizmetler oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Öncelikle kına süslemelerinizi ve kına tahtınızın kurulumunu üstleniyoruz. Kına tepsisi ve mumları, bindallı ve kaftanlar, davul gibi her türlü aksesuar bizim tarafımızdan temin ediliyor. Pistimize isminiz ve davet tarihinizle özel zemin kaplaması yapıyoruz. Nedime ekibimiz koreografilerine uygun, hepsi birbirinden göz alıcı kostümlerle profesyonel dans gösterilerini kutlamanıza taşıyor. Özellikle yelpaze dansımız çok beğeniliyor.

Davet sektöründeki engin deneyimlerimizle her geçen gün daha da büyüyen bir aile haline geliyoruz. Çiftlerimizin mutluluğu için her şeyi yaparak misafir memnuniyetinde çıtayı yükseklere çıkarıyoruz. En ileri teknolojiyle donattığımız yeni salonumuzda bizimle birlikte çalışmak istediğinize karar verdiyseniz hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimiz ya da yandaki fiyat teklifi formumuz aracılığıyla bize ulaşabilir, Armonia Mimaroba kına fiyatlarımızı ve diğer merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür Yardımcısı

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 10 72

 • Adres::

  Mimaroba Mahallesi Şenay Sokak No:4 BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL

 • Haritadaki Konumu

  Armonia Mimaroba Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.