Triya Davet Balo
5,0
(2 Yorum)
2. yıl
Kartal
6 saatte cevap verir

İhtişamlı süslemelerYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

450 - 450 Kişi
89.000
80.000 TL
İncele
Meydan Davet Salonu
9 Yorum
Kartal
1 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 300 Kişi
50.000
28.000 TL
İncele
Forest Garden
3. yıl
Kartal
7 saatte cevap verir

Orman içindeSade süslemelerGeniş dans pistiSahne ışık sistemiKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 450 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor
İncele
Titanic Business Kartal Hotel
1 Yorum
6. yıl
Kartal
2 saatte cevap verir

Havuz başındaModern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanKolonsuz5 yıldızlı otelKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 400 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Gülbahar Sultan
5,0
(10 Yorum)
4. yıl
Kartal
4 saatte cevap verir

Farklı konseptlerModern ve sadeAçılır-kapanır tavanMenü tadımıCanlı müzik / DJKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 1500 Kişi
55.000
45.000 TL
İncele

Modern ve sadeYüksek tavanGeniş dans pistiSahne ışık sistemiKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 300 Kişi
30.000
23.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kartal Beyzade Düğün ve Kına Salonları

50 - 200 Kişi
250 TL'den az

Kartal Hera Davet Organizasyon

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Kartal Park156 Hotel

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Kartal Salon Sebla

10 - 550 Kişi
250 - 500 TL

Kartal Fatih Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Kartal Ömrüm Kına Evi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Kartal Beyrut Performance

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Kartal Esinti Kır Evi

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Kartal Düşler Sokağı

100 - 250 Kişi
750 - 1.000 TL

Kartal Salon Manolya

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Kartal Hello Bakery

20 - 75 Kişi
750 - 1.000 TL

Kartal Besa Albatros Düğün Davet

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Kartal Tuncay Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Kartal Çınar Düğün Salonu

30 - 500 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kartal Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Kartal kına salonları geniş ve ferah alanlarıyla davetlere ev sahipliği yapıyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlar her sayıda misafirinizi ağırlamaya uygun. 50’den 2000 kişiye kadar misafirinizi bu mekanlarda ağırlayabilirsiniz. Rahmanlar, Cevizli ve Cumhuriyet mahalleleri az davetliyle gerçekleşecek davetlere oldukça uygun. Soğanlık ve Yakacık kına mekanlarını ise kalabalık bir davet düzenlemek istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Kartal’da kına gecesi yapılacak yerler konuklarınıza ve size davet boyunca havadar bir ortam sağlıyor. Son teknoloji havalandırma, klima ve iklimlendirme sistemi bütün davet alanını sizin için en konforlu hale getiriyor. Bunun yanında bazı mekanlarda açılır-kapanır cam tavan sistemi bulunması sayesinde açık hava mekan konforunda bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal’da yaz ve bahar aylarında tercih edebileceğiniz farklı bir mekan alternatifi arıyorsanız açık hava davet alanlarını inceleyebilirsiniz. Gerçek çim zemine sahip kır bahçeleri hem yemekli hem de yemeksiz bir kına gecesi düzenlemenize uygun bir alana sahip. Yakacık Çarşı, Uğur Mumcu ve Yakacık Yeni mahallelerinde açık alanda kına gecesi düzenleyebileceğiniz mekanları bulabilirsiniz.

Kartal bekarlığa veda mekanları her tarza uygun konsept seçenekleri sunuyor. Rengarenk ve Hint konseptli salonlar, farklı bir davet düzenlemek isteyenler için oldukça ideal. Kartal’daki salonlarda; kına tahtı, minderler ve kırmızı aksesuarlar gibi pek çok süsleme opsiyonunuz bulunuyor. Beyaz, siyah ve kırmızı rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı salonlardan tarzınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Kartal Kına Mekanları Fiyatları Nasıl?

Kartal’da her semtte bütçenize uygun bir kına mekanı bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir davet düzenlemek istiyorsanız Soğanlık ve Rahmanlar semtlerinde bulunan mekanları inceleyebilirsiniz. Yakacık, Atalar, Kordonboyu ve Uğur Mumcu semtlerini incelediğinizde ise ortalama fiyatlara sahip mekanlar bulabilirsiniz. Mekanların her bütçeye uygun olmasının yanında kaliteli hizmetlere sahip olması tercihi yapmanızı kolaylaştıracak.

Bütçenize uygun hem yemekli hem de yemeksiz davet düzenleyebileceğiniz kına mekanları Kartal ilçesinde bulunuyor. Mekanlar yemekli davetler için kişi başı üzerinden fiyat belirliyor. Çağıracağınız davetli sayınız ile bu rakamı çarparak ödeyeceğiniz ortalama fiyatı hesaplayabilirsiniz. Yemeksiz bir kına gecesi düzenleyecekseniz, seçtiğiniz menü ve davetli sayınıza göre mekanlar size kokteyl paket fiyatı sunuyor.

İstanbul Kartal kına mekanlarında ödeyeceğiniz fiyat organizasyonu gerçekleştirmek istediğiniz zamana göre değişiyor. Özellikle yaz ve bahar aylarında Kartal’daki açık hava mekanlarına talep oldukça fazla olduğundan diğer aylara kıyasla daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta içinde bir davet düzenlemek istiyorsanız hafta sonuna kıyasla daha az talep olduğu için uygun fiyatlı bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Kına Yerlerinin Kaliteli Hizmetleri

Kartal’da kına mekanları bu özel gününüzde kusursuz bir davet gerçekleştirmeniz için oldukça tecrübeli organizasyon sorumlularıyla çalışıyorlar. Hayallerinizdeki dekorasyonu ve davet akışını organizatörlerle paylaşarak unutulmaz bir davet planlayabilirsiniz. Mekanların size sunduğu aksesuar seçenekleriyle salonu süsleyebilirsiniz. Eğer farklı konsept fikirleriniz ve talepleriniz var ise dışarıdan anlaşacağınız bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz.

Kartal kına mekanları, profesyonel şeflerin hazırlamış olduğu menülerle konuklarınıza unutulmaz lezzetler sunmanızı sağlıyor. Dilerseniz standart menülerden birini tercih edebilir ya da kendi menünüzü oluşturabilirsiniz. Ayrıca mekanların menü tadımı hizmetinden yararlanarak damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan bir menü yaratabilirsiniz. Tecrübeli servis ekipleri ise konuklarınıza en iyi şekilde hizmet edecek ve yemek servisini gerçekleştirecekler.

Kartal kına gecesi mekanları doyasıya eğlenebilmeniz için son teknoloji sahne, ses ve ışıklandırma sistemlerini sunuyor. Dans pistinde keyifle dans ederken bir yandan da salon içindeki ışıklandırmayla büyülü bir ortama sahip olabilirsiniz. Bunun yanında mekanlar orkestra, ses sanatçıları ya da DJ seçeneklerinden birini tercih ederek en sevdiğiniz şarkılar eşliğinde konuklarınızla eğlenebilirsiniz.

Kına gecenizi unutulmaz kılmak istiyorsanız mekanların anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışabilirsiniz. Davet boyunca çekilen video ve fotoğrafları kına gecenizden kısa bir süre teslim alabiliyorsunuz. Bunun yanında kına gecenizden önce rahatça hazırlanabilmeniz ve dinlenebilmeniz için size özel bir oda tahsis ediliyor. Ayrıca bu odaya özel olarak yapılan ikramların da keyfini çıkarabilirsiniz.

Kartal’da Kına Mekanı Nasıl Seçilir?

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları