Meydan Davet By Gümüş Salon
9 Yorum
Kartal
Çınar ağaçlarıyla çevrelenmiş doğayla iç içe Meydan Davet By Gümüş Organizasyon’da 2017 yılından beri coşku ve eğlence dolu kına ve bekarlığa veda gecelerinize ev sahipliği yapıyoruz. Kartal kına...
50 - 300 Kişi
25.000 13.000 TL
İncele
Forest Garden
3. yıl
Kartal
Şehir merkezinde fakat gürültüden uzak, ağaçların içinde olup modern dokunuşlara sahip bir mekanda kına gecesi yapmak isterseniz tam size göreyiz! Forest Garden Aydos Kartal’da bulunuyor ve...
100 - 450 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor
İncele
Triya Davet Balo
5,0
(2 Yorum)
2. yıl
Kartal
İstanbul Anadolu Yakası kına mekanları arasında şık tasarımlı salonuyla ön plana çıkan Triya Davet ve Balo Salonu, birbirinden görkemli kına davetlerine ev sahipliği yapıyor. Modern bir ambiyansa...
450 - 450 Kişi
550 440 TL
İncele
Gülbahar Sultan
5,0
(10 Yorum)
3. yıl
Kartal
İstanbul’da yemyeşil bir doğa ve harikulade bir çam ormanı içinde yer alan Gülbahar Sultan Kartal kına ve bekarlığa veda davetleriniz için biçilmiş kaftan. Geniş , ferah açık alanları ve kapalı...
50 - 1500 Kişi
39.000 32.500 TL
İncele
Titanic Business Kartal Hotel
1 Yorum
5. yıl
Kartal
Kına gecesi ve bekarlığa veda davetleri için beş yıldızlı otel olanaklarından faydalanmak isteyen çiftlerimizi Titanic Business Kartal Hotel’e bekliyoruz. 2003 yılından beri konaklama ve turizm...
100 - 400 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Salon Sebla
4 Yorum
3. yıl
Kartal
Kartal kına gecesi mekanları arasında yer alan Salon Sebla, 9 senedir İstanbul, Anadolu Yakası’nda eğlenceye doyacağınız kına gecesi ve bekarlığa veda etkinliklerini düzenliyor. Ulaşımı oldukça...
10 - 550 Kişi
29.000 21.750 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 250 Kişi
750 - 1.000 TL
50 - 200 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
20 - 75 Kişi
750 - 1.000 TL
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kartal Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Kartal kına salonları geniş ve ferah alanlarıyla davetlere ev sahipliği yapıyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlar her sayıda misafirinizi ağırlamaya uygun. 50’den 2000 kişiye kadar misafirinizi bu mekanlarda ağırlayabilirsiniz. Rahmanlar, Cevizli ve Cumhuriyet mahalleleri az davetliyle gerçekleşecek davetlere oldukça uygun. Soğanlık ve Yakacık kına mekanlarını ise kalabalık bir davet düzenlemek istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Kartal’da kına gecesi yapılacak yerler konuklarınıza ve size davet boyunca havadar bir ortam sağlıyor. Son teknoloji havalandırma, klima ve iklimlendirme sistemi bütün davet alanını sizin için en konforlu hale getiriyor. Bunun yanında bazı mekanlarda açılır-kapanır cam tavan sistemi bulunması sayesinde açık hava mekan konforunda bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal’da yaz ve bahar aylarında tercih edebileceğiniz farklı bir mekan alternatifi arıyorsanız açık hava davet alanlarını inceleyebilirsiniz. Gerçek çim zemine sahip kır bahçeleri hem yemekli hem de yemeksiz bir kına gecesi düzenlemenize uygun bir alana sahip. Yakacık Çarşı, Uğur Mumcu ve Yakacık Yeni mahallelerinde açık alanda kına gecesi düzenleyebileceğiniz mekanları bulabilirsiniz.

Kartal bekarlığa veda mekanları her tarza uygun konsept seçenekleri sunuyor. Rengarenk ve Hint konseptli salonlar, farklı bir davet düzenlemek isteyenler için oldukça ideal. Kartal’daki salonlarda; kına tahtı, minderler ve kırmızı aksesuarlar gibi pek çok süsleme opsiyonunuz bulunuyor. Beyaz, siyah ve kırmızı rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı salonlardan tarzınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Kartal Kına Mekanları Fiyatları Nasıl?

Kartal’da her semtte bütçenize uygun bir kına mekanı bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir davet düzenlemek istiyorsanız Soğanlık ve Rahmanlar semtlerinde bulunan mekanları inceleyebilirsiniz. Yakacık, Atalar, Kordonboyu ve Uğur Mumcu semtlerini incelediğinizde ise ortalama fiyatlara sahip mekanlar bulabilirsiniz. Mekanların her bütçeye uygun olmasının yanında kaliteli hizmetlere sahip olması tercihi yapmanızı kolaylaştıracak.

Bütçenize uygun hem yemekli hem de yemeksiz davet düzenleyebileceğiniz kına mekanları Kartal ilçesinde bulunuyor. Mekanlar yemekli davetler için kişi başı üzerinden fiyat belirliyor. Çağıracağınız davetli sayınız ile bu rakamı çarparak ödeyeceğiniz ortalama fiyatı hesaplayabilirsiniz. Yemeksiz bir kına gecesi düzenleyecekseniz, seçtiğiniz menü ve davetli sayınıza göre mekanlar size kokteyl paket fiyatı sunuyor.

İstanbul Kartal kına mekanlarında ödeyeceğiniz fiyat organizasyonu gerçekleştirmek istediğiniz zamana göre değişiyor. Özellikle yaz ve bahar aylarında Kartal’daki açık hava mekanlarına talep oldukça fazla olduğundan diğer aylara kıyasla daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta içinde bir davet düzenlemek istiyorsanız hafta sonuna kıyasla daha az talep olduğu için uygun fiyatlı bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Kına Yerlerinin Kaliteli Hizmetleri

Kartal’da kına mekanları bu özel gününüzde kusursuz bir davet gerçekleştirmeniz için oldukça tecrübeli organizasyon sorumlularıyla çalışıyorlar. Hayallerinizdeki dekorasyonu ve davet akışını organizatörlerle paylaşarak unutulmaz bir davet planlayabilirsiniz. Mekanların size sunduğu aksesuar seçenekleriyle salonu süsleyebilirsiniz. Eğer farklı konsept fikirleriniz ve talepleriniz var ise dışarıdan anlaşacağınız bir organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz.

Kartal kına mekanları, profesyonel şeflerin hazırlamış olduğu menülerle konuklarınıza unutulmaz lezzetler sunmanızı sağlıyor. Dilerseniz standart menülerden birini tercih edebilir ya da kendi menünüzü oluşturabilirsiniz. Ayrıca mekanların menü tadımı hizmetinden yararlanarak damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan bir menü yaratabilirsiniz. Tecrübeli servis ekipleri ise konuklarınıza en iyi şekilde hizmet edecek ve yemek servisini gerçekleştirecekler.

Kartal kına gecesi mekanları doyasıya eğlenebilmeniz için son teknoloji sahne, ses ve ışıklandırma sistemlerini sunuyor. Dans pistinde keyifle dans ederken bir yandan da salon içindeki ışıklandırmayla büyülü bir ortama sahip olabilirsiniz. Bunun yanında mekanlar orkestra, ses sanatçıları ya da DJ seçeneklerinden birini tercih ederek en sevdiğiniz şarkılar eşliğinde konuklarınızla eğlenebilirsiniz.

Kına gecenizi unutulmaz kılmak istiyorsanız mekanların anlaşmalı olduğu fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışabilirsiniz. Davet boyunca çekilen video ve fotoğrafları kına gecenizden kısa bir süre teslim alabiliyorsunuz. Bunun yanında kına gecenizden önce rahatça hazırlanabilmeniz ve dinlenebilmeniz için size özel bir oda tahsis ediliyor. Ayrıca bu odaya özel olarak yapılan ikramların da keyfini çıkarabilirsiniz.

Kartal’da Kına Mekanı Nasıl Seçilir?

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları