Nevşehir Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Nevşehir kına mekanları Düğün.com'da! Bekarlığa veda partisi ve kına gecesi düzenleyebileceğin mekanları keşfet ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Saltanat & Gold Düğün Salonu

Merkez

Saltanat & Gold Düğün Salonu

Sizin için özenle hazırlayacağımız modern salonumuzda uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir kına gecesi organizasyonu yapmak ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz! O halde Saltanat...

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

18 2
İncele
Esnek sözleşme Alyans Düğün Salonu

Merkez

Alyans Düğün Salonu

Özgün ve etkileyici tarza sahip bir salonda kına gecenizi yapmak istiyorsanız size hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek Alyans Balo Salonu’nu öneriyoruz. Nevşehir’de hizmet veren Alyans Düğün...

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

1 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kına Mekanları

Kına Gecesinde Müzik Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kına gecesi denildiği zaman akla elbette ilk olarak geleneksel kına türküleri geliyor. Peki, kına müzikleri seçiminde dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir. Öncelikle kına konseptinizin bu konuda önemli bir rol oynadığını bilmelisiniz. Eğer Osmanlı konseptli bir kına organize ediyorsanız, davul ve oryantal müziğin ağırlıkta olduğu bir kına müzik listesi oluşturabilirsiniz. Size tavsiyemiz kına müzikleri konusunda müzik firması ile anlaşmanız. Böylece konseptinize en uygun müziklerin olduğu listeye kısa sürede erişebilirsiniz. Hareketli ve enerjinin hiç eksilmedi müzik listeleri oluşturmak konusunda anlaşacağınız DJ’den yardım alabileceğinizi unutmayın. İsterseniz onların size sunduğu müzikleri kabul edebilir ya da üzerine eklemeler yaparak biraz daha özelleştirebilirsiniz.

Bekarlığa veda partisi tarzında bir organizasyon düşünüyorsanız, kulüp müzikleri yani tekno ve remix şarkılar sizin için uygun olabilir. DJ hizmeti veren mekanlara yönelerek de onların repertuarını bekarlığa veda müzik listeniz yapabilirsiniz.

Kına organizasyonu ve bekarlığa veda eğlencesi için müzik seçimi hareketli ve temposu hiç düşmeyen müziklerden oluşmalıdır. Nevşehir’de anlaşacağınız mekana göre DJ ya da orkestra getirebilir ya da davul şov sunacak bir organizasyon firması ile de anlaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı kına organizasyonu yapabilmek için indirim sayfasındaki kampanyaları takip etmeyi ihmal etmeyin ve beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!