Nefes Orman
5,0
(1 Yorum)
Çekmeköy
8 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıGelin yolu süslemesiÖzel nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikGelin hamamıKına ekibi

100 - 5000 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Çekmeköy Mutluluk Düğün ve Kına Salonu 1

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Çekmeköy Sophia Çekmeköy

100 - 1500 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor

Çekmeköy İspinoz Restaurant & Cafe

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Çekmeköy Artemis Garden

200 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Çekmeköy Nar Ağacı

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Çekmeköy Yeşilyurt Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Çekmeköy Salon Beyaz Saray

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Çekmeköy Gönül Bahçesi

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Çekmeköy Kokoş Kına Evi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Çekmeköy Salon Grand

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çekmeköy’deki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Anadolu Yakası’nda, yemyeşil ormanları ve barajları ile ferah bir hava sunan ilçe Çekmeköy! Gerek köyleri gerekse doğası ile hayranlık uyandıran bu ilçe aynı zamanda oldukça gelişmiş. Çok fazla mekana sahip Çekmeköy’de muhteşem manzaralar eşliğinde her organizasyon gerçekleştirilebiliyor. İlçe çiftler arasında; düğün, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda gibi birçok organizasyon için oldukça popüler.

İlçede kına organizasyonu gerçekleştirmeyi düşünen çiftler için çok sayıda mekan mevcut. Çekmeköy kına gecesi mekanları arasında kına salonları, kafeler, restoranlar, sosyal tesisler, kır bahçeleri, düğün ve davet salonları bulunuyor. İlçede çok sayıda mekan açık alana da sahip. Özellikle kır bahçelerinde ilçenin yemyeşil alanlarında muhteşem manzaralar eşliğinde organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor.

İlçeye ulaşım ise İstanbul’un pek çok noktasından oldukça kolay. Çekmeköy’e birçok konumdan metro, dolmuş ve otobüs hatları ile rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. İlçedeki kına gecesi mekanları da büyük çoğunlukla ilçe merkezine yakın konumlarda yer alıyor. Çekmeköy kına yerleri en yoğun Merkez, Mehmet Akif Ersoy ve Taşdelen semtlerinde bulunuyor.

Çekmeköy’de kına yapılacak yerler arasında Aydınlar, Ömerli ve Hüseyinli mahalleleri de bulunuyor. Çekmeköy’de kına gecesi mekanları her çifte uygun kapasitede. İlçedeki kına mekanlarının büyük kısmı 750-1000 kişi civarında konuk ağırlayabiliyor. Ancak Çekmeköy’de 200-300 kişilik butik kına salonlarından 1000-2000 kişilik büyük salonlara kadar her kapasiteye uygun mekan bulunabiliyor.

Kına Mekanları Çekmeköy’de Çiftlere Nasıl Hizmetler Sunuyor?

İstanbul Çekmeköy kına mekanlarının büyük çoğunluğu kendi organizasyon ekiplerine sahip. Bu sayede ilçedeki mekanlarda oldukça kaliteli organizasyon hizmetleri sunuluyor. Mekanların kına paketleri de aynı nedenden ötürü organizasyon için gerekli hizmetlerin çok büyük bir kısmını içeriyor. İlçedeki mekanların hepsi oturma düzeni, program akışı ve konsept seçimi gibi ayrıntılarla ilgilenecek organizasyon sorumlularına sahip.

Çekmeköy kına salonları hem modern hem geleneksel birbirinden farklı tarzlarda çok farklı konsept ve renk seçenekleri sunabiliyorlar. Yine de aklında farklı konsept bulunan çiftler, bazı mekanlara dışarıdan anlaştıkları organizasyon firmalarını da getirebiliyorlar. Mekanların neredeyse hepsine konseptinize ve seçtiğiniz renge uygun pek çok farklı modelde kına tahtı da yerleştirilebiliyor.

Çekmeköy kına mekanlarında, organizasyon için gerekli aksesuarlar da sizin için temin ediliyor. İlçedeki mekanlarda; kına mumu, kına tepsisi, Hint kınası, tef, el gülü, kına takımı gibi pek çok aksesuar bulunabiliyor. Mekanlar size ve nedimelerinize özel bindallı ve kaftanlar da ayarlayabiliyor. Girişte ise misafirleriniz lokum ve gül suyu gibi ikramlar ile karşılanıyor.

Çekmeköy kına gecesi mekanlarında ister kokteylli isterseniz de yemekli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. İlçedeki pek çok mekanda yemekli menüler için fiks menü bulunurken restoranlarda kendi menünüzü oluşturma imkanı tanınıyor. İlçedeki mekanların hepsi menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanları da sunuyor. Kına gecesi mekanlarının bir kısmı dışarıdan catering firmalarına da izin verebiliyor.

İlçedeki mekanlarda farklı beslenme alışkanlıklarına sahip konuklarınız için özel menüler hazırlanabiliyor. Mekanlarda usta şefler bulunuyor. Konuklarınıza sunumu ise güler yüzlü servis ekipleri gerçekleştiriyor. Yemeksiz menülerde; kuru pasta, yaş pasta ve çerez gibi aperatifler bulunurken yemekli menülerde pek çok kırmızı veya beyaz etli ana yemek arasından tercihiniz ile salatalar ve ara sıcaklar servis ediliyor.

Çekmeköy kına salonları konuklarınızın eğlencesi için de pek çok hizmet sağlıyor. Müzik hizmeti ilçedeki her mekan tarafından sağlanıyor. Bu hizmet için mekana DJ veya sanatçılar getirilebiliyor. Müziğe ise davul şovları, testi kırma, dans gösterileri ve oryantal danslar eşlik ediyor. Çekmeköy kına mekanlarında en kaliteli ışık, ses ve sahne cihazları kuruluyor.

Bazı mekanlar ise profesyonel Hint kınacısı gibi ekstra hizmetler sağlayabiliyor. Ayrıca damat için fes ve yelek temin eden kına gecesi mekanları da Çekmeköy’de mevcut. İlçedeki mekanlarda ayrıca gelin hamamı veya sauna gibi hizmetler hediye edilebiliyor. Mekanlarda gelin hazırlık odası da bulunuyor. Çekmeköy kına salonlarının hemen hepsinde otopark yer alıyor. Bazı salonlar vale hizmeti de sunabiliyor.

Çekmeköy Kına Mekanları Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Çekmeköy’de kına mekanlarının hepsi uygun fiyatlara sahip. En uygun fiyatlı İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarına sahip ilçede fiyatlar çiftleri fazlasıyla mutlu ediyor. Mekanlarda kına için ödenmesi gereken tutar kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Bu kişi başı tutar mekanlarda çoğunlukla tercih edeceğiniz kına paketine göre değişiklik gösteriyor.

İlçedeki mekanlarda benzer fiyatlar hakim. Kına paketlerinin fiyatları ise çoğunlukla yemekli veya kokteylli olmalarına göre değişiyor. Yemekli kına paketlerinin fiyatları daha yüksekken kokteylli organizasyon düzenlemek çiftler için daha ekonomik bir seçenek. Menülerin maliyetine veya çeşidine göre fiyatlar belirleniyor. Örneğin; kırmızı etli yemek menüleri daha yüksek fiyatlıyken, beyaz etli menüler daha uygun fiyatlı oluyor.

Çekmeköy’de Merkez ve Mehmet Akif Ersoy mahallelerinde çok uygun fiyatlı kına salonları ev sahipliği yaptığı gibi biraz daha yüksek fiyatlı mekanlar da bulunabiliyor. Özellikle her bütçeye uygun, merkezi konumlarda mekan arayan çiftler bu mahalleleri sıklıkla tercih ediyorlar. Aydınlar, Hüseyinli, Taşdelen ve Ömerli mahallelerinde ise çok uygun fiyatlı kına gecesi mekanları yer alıyor.

Ayrıca mekanların kına paketlerinde bulunan hizmetler arttıkça da fiyat artış gösterebiliyor. Paketlerde bulunmayan hizmetler ise ekstra fiyatlandırılıyor. Mekanlarda kişi başı ücret verildiği için davetli sayınız ile orantılı bir tutar ödüyorsunuz. Çekmeköy kına gecesi mekanlarının neredeyse hepsinde hafta içi yapılacak organizasyonlar, hafta sonu yapılacak organizasyonlardan daha uygun fiyatlara sahipler.

Çekmeköy’de Kına Gecesi Organize Etmenin Avantajları

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları