Kayseri Bekarlığa Veda Partisi ve Kına Gecesi Mekanları

Kayseri kına mekanları Düğün.com'da! Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi organize edebileceğin yerleri incele ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

48 Firma Listeleniyor

Melikgazi

Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu

Düğün, sünnet, kına, nşan ve benzeri tüm özel gün ve gecelerinizde yenilenen salonumuz ile 2019 sezonunda hizmetinizdeyiz. Siz de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın, geç kalmayın. Kaliteli...

Evet

Aksesuar Kiralama

500-750

Kapasite

24 2 1

Melikgazi

Poyraz Balo Ve Düğün Salonları

Yeni hizmete giren salonumuzda teknolojinin en yeni sistemiyle donatılmış güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli misafirlerimizin düğün, kına ,sünnet, nişan ,balo gibi özel..

Evet

Aksesuar Kiralama

500-750

Kapasite

%40 İNDİRİM 16 3

Kocasinan

Turkuaz Kına Salonu

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmak.

Hayır

Aksesuar Kiralama

500-750

Kapasite

HEDİYE 17 2

Kocasinan

Butik Davet Salonu

"Kına organizasyonu, Geline özel yapılmalı" mantığıyla birbirinden özel, her biri birbirinden farklı Kına ve benzeri organizasyonları tasarlayıp, uygulamasını hayata geçirmek için kuruldu.Butik Davet.

Evet

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

70 6 2

Talas

Masal Kına Ve Nişan Salonu

kına salonumuzda organizasyon tecrübemizle siz hayal edin biz gercekleştirelim.Özel günleriniz, davet ve toplantılarınızda; profesyonel hizmet ekibi ve misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan...

Evet

Aksesuar Kiralama

300-400

Kapasite

%42 İNDİRİM 23 4

Kocasinan

Alice Deluxe Kına ve Nişan Salonları

Hayallerinizdeki en güzel güne saatler kala, sevdiklerinizle geçireceğiniz muhteşem saatlerin sizin için problemsiz geçmesi için Alice Deluxe Balo ve Ziyafet Salonları sizleri...

Evet

Aksesuar Kiralama

500-750

Kapasite

HEDİYE 21 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Kına Gecesinde Neler Yapılır?

Kına gecesi, gelin adaylarının düğünden önce düzenledikleri bir eğlencedir ve geleneklere göre kına gecesinde yakılan kınanın gelin ve damat adaylarını nazardan koruduğuna inanılır. Peki, kına organizasyonu nasıl olur, neler yapılır? Öncelikle eğlencenin nerede düzenleneceğine karar vermelisiniz. Kına mekanları araştırarak, sizin için en uygun olan kına yerine karar verebilirsiniz. Hamam, tarihi mekan, kafe, restoran ya da balo salonu tercihleriniz arasında bulunabilir. Konsepte göre süslemeler yapıldıktan sonra hazırlıklar başlar ve konuklar beklenir. Gelin adayı kına merasimi öncesinde geleneksel bir elbise ya da kına için abiye elbise giymeyi tercih edebilir. Bu arada gelen konuklar kapıda karşılanır ve şerbet ya da atıştırmalık bir şeyler ikram edilir. Müzik, dans ve eğlence bir süre devam eder. Ardından gelin adayı kına yakma töreni için geleneksel kına kıyafetleri olan bindallı ya da kaftan giyerek arkadaşlarıyla birlikte salona girer. Bu esnada evliliği mutlu bir şekilde devam eden kadınlardan biri kınayı tepsi içinde karıştırmaya başlamıştır. Ardından kına tepsisi etrafı mumlarla donatılarak dolaştırılır ve mumlar genç kızlara dağıtılır. Kızlar gelinin toplanır ve yanan mumlar ellerinde gelinin etrafında dönerek geleneksel kına türküleri söylemeye başlar. Artık kına yakma merasimi başlamıştır. Kınayı karan kişi gelinin avuç içlerine kına sürer bu esnada da gelini ağlatmak için kına ağıtı yakılır. Damadın annesi gelinin avuçlarının içine altın bırakır ve kına kesesi ile gelinin elleri kapatılır. Sonra da eğlenceye kalındığı yerden devam edilir. Kına sonunda gelen misafirlere kına hediyeleri dağıtılır ve gece sona erer. Kayseri’de kına organizasyonu düzenlemeleri için profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfa üzerinde inceleyebileceğiniz birbirinden iddialı firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri talep edebileceğinizi unutmayın!