Suare İstanbul Holiday Inn Şişli
5,0
(8 Yorum)
3. yıl
Şişli
6 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeCanlı müzik / DJKolay ulaşım5 yıldızlı otelKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 220 Kişi
85.000
61.500 TL
İncele
Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe
4,8
(18 Yorum)
7. yıl
Şişli

Boğaz manzaralıButik düğüne uygunSade süslemelerFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 200 Kişi
300
180 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
Şişli
Samatyalı
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
750 - 1.000 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
750 - 1.000 TL
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
Şişli
Babylon
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
1.500 - 2.000 TL
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Şişli Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Yüksek hizmet kalitesiyle, benzersiz imkanlarıyla ve çeşitli manzaralarıyla dikkat çeken bir mekanda kına gecenizi organize etmek istiyorsanız, Şişli’deki seçeneklere mutlaka göz atmalısınız. Avrupa Yakası’nın en güzel ilçeleri arasında yer alan Şişli’de kına organizasyonunuzu düzenleyebileceğiniz alanlar; Eskişehir, Duatepe, Esentepe, Harbiye, Okmeydanı, Nişantaşı ve Feriköy’de bulunuyor. Buradaki mekanlar, hizmetlerini açık ve kapalı davet alanlarında sunuyor.

Şişli’de kına gecenizi ve bekarlığa veda partinizi gerçekleştirebileceğiniz yerler arasında; otel, kapalı davet salonu, öğretmenevi, restoran, meyhane ve tekne gibi pek çok mekan alternatifi bulunuyor. İçkili bir bekarlığa veda kutlaması yapmak isteyen çiftler, dostlarıyla birlikte meyhaneye gidebiliyor. Kına gecesi organizasyonunu deniz manzaralı mekanlarda gerçekleştirmeyi düşünen gelin adayları ise Şişli teknelerini tercih edebiliyor.

İstanbul Şişli kına mekanlarında ister kalabalık isterseniz de düşük kapasiteli bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. İlçedeki kına organizasyon mekanları, ortalama olarak 100-200 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Şişli’de butik kına organizasyon yerleri daha fazla sayıda olsa da yüksek kapasiteli mekan opsiyonları da bulunuyor. İlçede 2.000 konuğa yemek hizmeti sağlayabilen kına salonları, Mahmut Şevket Paşa’da yer alıyor.

Şişli’de kına gecesi mekanları, fiyatlarıyla çiftlerin cebini rahatlatıyor. İlçedeki kına organizasyon yerlerinin büyük bir kısmı, makul fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Geniş bir fiyat skalası bulunan Şişli kına mekanlarının bazıları, çiftlerden ortalama veya yüksek fiyatlar da talep edebiliyor. Çiftlerin özel istekleri ve ekstra talepleri, ödeyecekleri tutarlar üzerinde belirleyici oluyor.

Şişli Kına Salonlarının Hizmet İçeriği Zengin mi?

Birbirinden güzel menü opsiyonları, nefis ikramlıklar, profesyonel kına ekibi, dans, eğlence ve daha fazlası Şişli salonlarında sizi bekliyor! Şişli kına organizasyon mekanları; kuaför, makyöz, oryantal dansçı, kadın DJ, Hint kınacısı, karşılama hostesi ve nedimelerle birlikte çalışıyor. Davet alanının dekorasyonuyla ve konsepte uygun süslemelerle, organizasyon sorumlusu ilgileniyor. Çiftler arzularına göre dışarıdan da hizmet alabiliyor.

Şişli kına salonlarının kapsamlı hizmet paketlerinin içerisinde, fotoğraf ve video çekimi de yer alıyor. İlçedeki kına gecesi mekanları, profesyonel çekim ekibiyle birlikte çalışıyor. Osmanlı konseptli kına organizasyonlarının yapıldığı Şişli mekanları, damat adaylarına özel; yelek, fes, kaftan ya da padişah kostümü temin edebiliyor. İlçedeki kına salonlarında, gelinlerin ihtiyaç duyduğu aksesuar ve malzemeler de bulunuyor.

Müzik ve eğlence hizmetleriyle ön plana çıkan kına mekanları Şişli’de yer alıyor. İlçedeki kına organizasyon mekanlarının büyük bir kısmında, canlı müzik hizmeti bulunuyor. Davul ve tef eşliğinde yapılan şovlar, herkesi bir hayli eğlendiriyor. Hint ve Roman danslarının sergilendiği gösteriler, konuklara görsel bir şölen yaşatıyor. İlçedeki kına mekanlarının birçoğunda, after party alanı da oluyor.

Şişli’de kına gecesi yapılacak yerler, yemek veya kokteyl hizmeti sağlayabiliyor. Kına organizasyonunu yemekli bir ziyafete dönüştürmek isteyen çiftler, menü opsiyonları arasında seçim yapıyor. Çiftler tercih edecekleri menüye, ön tadım yaparak karar veriyor. Kokteyl menülerinin içerisinde, ikramlık ve atıştırmalıklar bulunuyor. Lokum, şerbet, asitli içecekler, kuru ve yaş pastalar; kına mekanlarının ikramlıkları arasında yer alıyor.

Şişli Kına Mekanlarının Ücretleri Makul mu?

Şişli Kına Yerleri Nasıl Seçilir?

Şişli’de kına gecesi yapılacak yerler arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunuyor. Kına organizasyon mekanı seçerken, davetli sayınızı ve bütçenizi dikkate almalısınız. Kına organizasyonunuz için bir bütçe aralığı belirleyip, araştırmalarınızı da bu doğrultuda yapmalısınız. Davetli sayınız fazlaysa, yüksek kapasiteli kına mekanlarını tercih etmelisiniz. Küçük bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız, butik mekanları seçebilirsiniz.

Şişli kına yerleri arasında tercih yaparken; mekanın hizmetlerini, olanaklarını, konumunu ve manzarasını mutlaka değerlendirmelisiniz. Seçiminizi, ekstra önem verdiğiniz hizmetleri karşılayabilecek kına yerlerinden yana yapmalısınız. Kına organizasyonunuzu kapalı bir alanda gerçekleştirecekseniz, mekanda havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin olmasına dikkat etmelisiniz. Yaz aylarında yapacağınız kına organizasyonunuz için açılır-kapanır tavanı olan açık hava mekanlarıyla anlaşabilirsiniz.

İçinize sinen kına organizasyonunu yapabilmek için birlikte çalışacağınız mekan ile her konuyu net bir şekilde görüşmeniz gerekiyor. Yalnızca kına mekanlarının sunmuş olduğu hizmetleri bilmek, sizin için yeterli olmayabilir. Taleplerinizi, kına gecenizden önce mutlaka organizasyon mekanıyla konuşmalısınız. Beğendiğiniz kına organizasyon yerleri arasında seçim yaparken, mekanı ziyaret ettikten sonra son kararınızı vermelisiniz.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları