Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç
1 Yorum
Kağıthane
6 saatte cevap verir

Teras salonModern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıEtkili havalandırmaKolay ulaşımKına ekibi

40 - 300 Kişi
120.000
90.000 TL
İncele
Muson Davet
5,0
(22 Yorum)
2. yıl
Kağıthane

Modern ve sadeAçılır-kapanır tavanCam salonYüksek tavanKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

60 - 300 Kişi
87.000
65.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kağıthane Urfadan Palace & Maq Organizasyon

50 - 150 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor

Kağıthane Salon Gonca Teras

100 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Kağıthane Sultan Sarayı Kına Kafe

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Mi Bella Garden

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Salon Levent

250 - 500 TL

Kağıthane Figaro Rose

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Kağıthane Gül Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Salon Yıldırım

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Elita Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Nis Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Kağıthane Salon Cemsu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Kağıthane Salon Afrodit

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL

Kağıthane Nurtepe Sosyal Tesisi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kağıthane’deki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olan Kağıthane, çok şık mekanlara ev sahipliği yapıyor. Özellikle çiftler hem uygun fiyatlı olması hem de muhteşem organizasyonlara ev sahipliği yapması nedeniyle Kağıthane’deki mekanları sıklıkla tercih ediyor. İlçedeki mekanlarda kına geceleri, düğünler, nişanlar ve pek çok organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Kağıthane kına gecesi mekanları, şıklıkları ve dekorasyonları ile göz alıyorlar.

İlçede kına organizasyonları için; kına salonları, restoranlar, sosyal tesisler ve düğün salonları bulunuyor. Kağıthane’de bulunan mekanlar açılır kapanır tavanları, bahçeleri ve teraslarıyla açık alanda kına düzenleme imkanı da sunuyorlar. İlçede büyük veya küçük her kapasitede mekan bulunabiliyor. Mekanların kapasiteleri 100-200 ile 750-1.000 kişi arasında değişiyor. Buradaki çoğu mekan ise 500-750 arası davetli ağırlayabiliyor.

Kağıthane’de kına gecesi yapılacak yerler en fazla Çağlayan semtinde bulunuyor. Ayrıca Hamidiye, Hürriyet, Merkez ve Sanayi mahallelerinde de çok sayıda kına mekanına ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz; Yeşilce, Mahmut Şevket Paşa, Okmeydanı ve Nurtepe’ye de bakabilirsiniz. Kına mekanları kolaylıkla ulaşabileceğiniz merkezi konumlarda yer alıyor. İlçeye metro ve çok sayıda otobüs hattıyla da ulaşım sağlanabiliyor.

Merkezi bir ilçe olan Kağıthane’ye İstanbul’un her noktasından ulaşım oldukça rahat. Kına mekanları Kâğıthane’de hem geleneksel hem de modern konseptlere sahip davet alanlarıyla hizmet veriyor.. İlçedeki mekanlarda organizasyonlar gecenin geç saatlerine kadar sürüyor. Kağıthane bekarlığa veda mekanları arayışındaki çiftler ise sıklıkla Kağıthane’deki restoranları, gece kulüplerini, barları ve meyhaneleri tercih ediyor.

Kağıthane Kına Yerleri Tarafından Sunulan Hizmetler

Kağıthane kına mekanları, organizasyon yapacak çiftlere özel gerekli hizmetlerin pek çoğunu karşılıyor. İlçedeki mekanlarda farklı hizmetleri içeren kına paketleri bulunuyor. Paketler, yemekli veya kokteylli olarak ayrılabiliyor. Kokteylli paketlerde konuklarınıza kuru pasta, çerez ve meşrubat çeşitleri servis ediliyor. Bazı salonlar mini poğaçalar, börek çeşitleri ve ekler pasta da ikram edebiliyor.

Kağıthane kına salonları yemekli organizasyonlar için pek çok çeşit sunuyor. Ana yemekte genellikle kırmızı veya beyaz etli yemek seçenekleri bulunuyor. Yemekler mekanların profesyonel mutfak ekipleri tarafından özenle hazırlanıyor. Salonların hemen hepsi menüleri organizasyondan önce tadarak değişikliğe gitmenize de müsaade ediyor. İş birliklerine açık olan salonlara kendi anlaştığınız catering firmalarını da getirebilirsiniz.

İstanbul Kağıthane kına mekanları, organizasyon hizmeti de veriyor. Bu hizmet kapsamında mekanlardaki profesyonel organizasyon sorumluları ile kına gecenizin her bir ayrıntısı sizin yerinize hallediliyor. Oturma düzeni ve program akışı da ayarlanıyor. Kağıthane kına gecesi mekanları, organizasyonunuz için gerekli olan; kına mumu, kına tepsisi, kına takımı, el gülü, Hint kınası gibi detayları da sağlıyor.

Konuklarınız salona giriş esnasında çikolata, lokum ve gülsuyu gibi ikramlar ile karşılanıyor. Eğlenceniz için davul şovlar da gece boyu kına salonlarında devam ediyor. İsteğinize göre sizin de dahil olacağınız dans koreografileri hazırlanıyor. Misafirlerinize Türk kahvesi ikramı ve hatıralık dağıtımı da gerçekleştiriliyor. Ayrıca mekanların çoğu siz ve arkadaşlarınız için bindallı ve kaftanlar temin ediyor.

Kağıthane kına gecesi mekanlarında kadın DJ veya sanatçılarla müzik hizmeti veriliyor. Ayrıca mekanlar ışık, ses ve sahne cihazlarının da kurulumunu gerçekleştiriyor. Bazı mekanlar fotoğraf ve video çekim hizmeti de veriyor. Ayrıca kına salonların birçoğunda dışarıdan fotoğrafçı getirmenize de izin veriliyor. Kağıthane’deki kına gecesi mekanlarının pek çoğu kendi park alanları ile hizmet veriyor.

Kağıthane Kına Mekanları Fiyatları

Kağıthane’de kına gecesi mekanları, talep ettikleri makul fiyatlarla cep yakmayan organizasyonlara imkan tanıyor. Burada daha çok fiyatları ortalamada seyreden salonları bulabilirsiniz. İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları arasında merkezi konumda ve uygun fiyatlı yer arayan çiftler tarafından da Kağıthane sıklıkla tercih ediliyor. Mekanlarda fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Davetli sayınıza göre bir tutar ödüyorsunuz.

Yeşilce Mahallesi’ndeki mekanlarda fiyatlar biraz daha yüksek. Ayrıca Merkez, Çağlayan ve Gürsel semtlerinde de fiyatlar bir tık daha artıyor. Kağıthane’nin geri kalan tüm mekanlarında ise oldukça uygun fiyatlarla karşılaşıyoruz. İlçede daha şık ve daha ünlü mekanlarda fiyatlar biraz daha yüksek olabiliyor. Kağıthane’de yapılacak kına gecelerinin fiyatı çoğunlukla seçilecen kına paketine göre belirleniyor.

Kağıthane kına salonlarında kokteylli kına paketleri için yemekli paketlerden daha uygun fiyatlar talep ediliyor. Ayrıca ilçedeki salonlarda hafta içi organizasyonlarında, hafta sonuna göre makul bir ücret söz konusu oluyor. Kına paketlerinde bulunan hizmet arttıkça, net rakamda artış yaşanıyor. Pakete dahil olmayan hizmetler de mekan tarafından ekstra ücretlendiriliyor. Erken rezervasyon yaptığınızda indirim uygulayabiliyorlar.

Kağıthane Kına Mekanlarının Konseptleri

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları