Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Sahne Mahle Davet Organizasyon

Sahne Mahle Davet Organizasyon

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Süslemesi modern ve sade.
  • Büyük dans pistine sahip.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.
  • Kına ekibi var.
  • Gelin kaftanı veriyor.
  • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Sahne Mahle Davet Organizasyon Hakkında

Sahne Mahle Davet Organizasyon, 2015 yılından beri içerisinde bulunduğu restoran sektörünü 2 aydır düğün salonu hizmeti vererek taçlandırıyor. Yalnızca düğününüzü değil, bu güne yaklaşırken yakınlarınızla birlikte gerçekleştirmek istediğiniz bekarlığa veda partileri ve kültürümüzün nadide bir parçası olan kına gecelerini de gerçekleştiriyorlar. Bu etkinlikleri sayesinde İstanbul kına mekanları listelerini süsleyen mekan, benzersiz konseptler ve sınırsız hizmetleriyle unutulmaz bir geceyi garantiliyor.

Davet Alanları

2 farklı davet alanıyla hizmet veren işletme, üst katında 350 kişiye kadar ulaşan davetler düzenlerken, giriş katında 150 kişilik kapasiteyle daha ufak kına gecesi ve bekarlığa veda partilerini gerçekleştiriyor. Daima misafirlerinin memnuniyetini öncelikleri yapıyor, bu amaç doğrultusunda geniş dans pistlerinden oturma düzenlerine kadar rahatlığınızı düşünerek hareket ediyorlar. Işıklandırma sistemleri ve ferah davet alanları sayesinde havadar bir alanda vakit geçirebileceksiniz.

Dekorasyon

Estetik ve modern dokunuşlarıyla dekorasyon konusunun hakkını veriyor ve Tuzla kına gecesi mekanları arasında bu özellikleriyle de göze çarpıyorlar. Etkinliğinize yakışır şekilde dekorlarda kırmızı ve sarı renklerini kullanıyor, çiçek aranjmanlarıyla süsledikleri yuvarlak veya dikdörtgen davet masalarını tercih ediyorlar. Davet masalarının etrafında tiffany sandalyeler kullanılıyor. Konukların çok beğendiği romantik veya gösterişli konseptlerin yanında, gri ve beyaz tonları ağırlığını koruyor.

Hizmetler

Gecenizi hizmetleriyle güzelleştiriyor, hak ettiğiniz kaliteyi ayaklarınıza getiriyorlar. Gelin odasında hazırlanabilir, etkinliğiniz için son kontrollerinizi yapabilirsiniz. Yaşayacağınız keyifli anları canlı müzik performanslarıyla daha eğlenceli bir hale getiriyor ve profesyonel ses sistemi, ışık ve sahne hizmetleriyle kalitesini arttırıyorlar. Etkinliğiniz için temin ettiğimiz kına tahtınızda başrol olduğunuzu hissedecek, yakınlarınızla harika vakit geçireceksiniz.

Mekanın şahsi araçlarınız için kullanabileceğiniz 200 araçlık bir otoparkı da mevcut. Davetlileriniz rahatça giriş yaptıktan sonra etkinliğe başlayabilir ve fotoğraf ve video hizmetlerimizle ölümsüzleşen anılarınızın bir parçası olabilirler. Yemek servisi için özel menü seçeneklerinden faydalanabilir, dilerseniz menü tadımı da yapabilirsiniz. İşletme, restoran sektöründeki yoğun tecrübesini hissettirerek yemek sunumunu hızlıca gerçekleştiriyor.

Sahne Mahle Davet Organizasyon, Tuzla’da bulunan konumuyla bütün konuklarınıza ulaşım kolaylığı sağlarken, depreme dayanıklı binası sayesinde güvenilir bir ortam sunmayı ihmal etmiyor. Tam planladığınız şekilde etkinliğe başlayacak, erken rezervasyonlarda ve peşin ödemelerde sunulan özel fiyatlar sayesinde gece boyu rahat bir kafaya sahip olacaksınız. İstanbul Anadolu Yakası kına mekanları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formunu kullanabilirsiniz.

Sahne Mahle Davet Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sahne Mahle Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sahne Mahle Davet Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sahne Mahle Davet Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sahne Mahle Davet Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Tuğçe & Hızır

Düğün Tarihi: 10.05.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerçekten çok ilgililer her şeyden çok memnun kaldım nişan için karar verdiğim en uygun mekandı herkese tavsiye ederim tamamen istediğim gibiydi her şey

Meltem & Ömer

Düğün Tarihi: 20.04.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Nişanımı sahne mahle ekibi ile yaptım. Güler yüzlü ve ilgilerdi Hızır bey her konuda yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorummm

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.