• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Paket
  100.000
  79.000 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Deniz kenarında yer alıyor.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Açılır-kapanır tavanı var.
 • DJ seçeneği sunuyor.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Lina Davet Florya Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Lina Davet Florya Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kampanyalar

%21
Son gün 31/08/2024

Hafta İçi Kına Organizasyonu Paketimiz Sadece 79.000₺!

100 kişilik hafta içi kına organizasyonu paketimiz için gelinlerimizi... devam 

Lina Davet Florya Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lina Davet Florya Sıkça Sorulan Sorular

Lina Davet Florya kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lina Davet Florya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Lina Davet Florya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Lina Davet Florya Hakkında

Bakırköy kına mekanlarından olan Lina Davet Florya, 2024 yılında oluşturulan mekan olmasına rağmen 2017 senesinden bu yana davet sektörünün içinde bulunan ve Lina Davet olarak elde ettiği birikimlerle hizmetini sürdüren bir işletme. Denizin maviliğine karşı konumlanan mekan, huzuru ve sakinliği hissettirecek manzarasıyla etkinliğinize katkı sağlıyor. Yüzünüzü güldürecek, içinize sinecek bir etkinlikle hayallerinizi gerçeğe çeviren Lina Davet Florya, kına geceleriniz için kapılarını sizlere açıyor.

Davet Alanları

İstanbul Avrupa Yakası kına mekanlarından olan ve yılın 365 günü hizmetini sunan mekan, huzur verici deniz görüntüsüyle romantik anlarınızı yaşamanız için sizlere fırsat tanıyor. Açılır kapanır tavan yapısı ile salon ilkbahar ve yaz mevsiminde açık, sonbahar ve kış mevsiminde kapalı hale gelebiliyor. 300 kişinin rahatlıkla yer aldığı salonun merkezi konumu da dikkat çekiyor.

Dekorasyon

Uzun ve dikdörtgen masalar beyaz masa örtüleriyle donatılıyor. Masaların üzerine rengarenk çiçekler yerleştiriliyor. Beyaz napolyon sandalyeler masaların etrafını çevreliyor. Zarif ve narin dekor düzenlemesiyle şıklık elde ediliyor. Farklı konseptlerde düzenleme isteyen çiftlerimizi kırmıyoruz ve onların farklı bir organizasyon şirketiyle çalışmalarını destekliyoruz. Odak noktamızı onların memnuniyetine çeviriyoruz.

Hizmetler

Gelinin kına merasimi sırasında giymesi için geleneksel yapısıyla öne çıkan bindallı ya da kaftanı hizmet içeriğimize ekliyoruz. Sadece bununla da kalmıyor keyifli anlar yaşatmak için davul şov, Hint kınası, kına tepsisi, kına mumu, kına ekibi gibi hizmetlerini de veriyoruz. DJ performansı ve müzik ile keyifli anlar yaşatıyoruz. Ses, ışık, sahne sistemini sizler için hazır hale getiriyoruz.

Lütfen Cevap Veriniz ( LCV ) hizmetini devreye sokuyoruz. Hazırlık odasında çiftimize dinlenecek ya da günün heyecanını yatıştıracak imkan veriyoruz. Anılarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimi gerçekleştiriyoruz. Lezzetine ve kalitesine güvendiğimiz catering şirketi vasıtasıyla yemeklerinizi hazırlıyoruz. İstediğiniz menüyü hayata geçirebiliyor ve onları masalara servis ediyoruz.

Sevdiklerinizle birlikte sizleri zaman zaman duygulandıracak zaman zaman oynatacağız. Hizmet kalitemize güveniyor, mutluluğunuzu daim kılacak dileklerle organizasyonunuzu kutlamanıza vesile oluyoruz. Bakırköy kına yerlerinden olan mekanımıza, Lina Davet Florya iletişim numarası üzerinden bizimle bağlantıya geçebilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” iletişim formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Eda Talay
  Satış Yetkilisi

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 13 65

 • Adres:

  Atatürk Köşkü Cd. No:35 Basınköy Florya

 • Haritadaki Konumu

  Lina Davet Florya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.