Uygun Fiyatlı Anadolu Yakası Kına Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:24 dakika

15.01.2021

Kına gecesi için onca yol gitmeye, yorulmaya ne gerek var! Yaşadığınız yakadaki kına mekanlarını inceleyip, size en uygun olanını seçebilirsiniz. İşte uygun fiyatlı Anadolu yakası kına mekanları!

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

1- Laila Davet Balo Salonları

Kına mekanları Anadolu yakasının Çekmeköy ilçesinde çok sayıda bulunuyor. Bunlardan biri de Laila Davet Balo Salonları! Aynı zamanda Anadolu yakasının en sevilen kına mekanlarından olduğunu da belirteyim.

Laila Davet Balo Salonları, organizasyonu da kendi bünyesinde yapıyor. Salonu kına konseptiyle süslemek isterseniz, tüller, balonlar ve çiçekler ile destekledikleri ve farklı renklerdeki kına konseptlerini beğeninize sunabiliyorlar.

Mekanın fiyatları ise kişi başı 10-30 TL’den başlıyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Buradaki mekanlara da göz at: Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

2- Latife Kına Salonu Ataşehir

İstanbul Anadolu yakası kına mekanlarından Latife, Ataşehir’de yer alıyor. Mekanın tarihi atmosferi sayesinde daha içerisine girmeden şık bir ambiyansa sahip olduğunu anlayabiliyorsunuz. Süsleme konusunda ise kesinlikle benim favori mekanlarımdan biri! Mor ağırlıklı konsepti çok hoş.

Mekanın kına paketinde; kına tahtı ve şark köşesi, 3 kişilik nedime ekibi, hoş geldin karşılaması, lüks çerez ikramları, kına tepsisi, hediyelik kuru kına, kaftan, gökkuşağı kemeri, müzik, ışık sistemi DJ hizmeti mevcut.

Latife Kına Salonu’nda fiyatlar kişi başı 30-50 TL’den başlıyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Kına tepsisi modellerine göz at: Kına Tepsisi ve Sepeti Fiyatları – En Şık Modeller

3- Bella Star Balo Davet Pendik

Pendik salonlarından Bella Star, gelinlerin kına gecesini unutulmaz kılmak için senelerdir hizmet veriyor. Yaklaşık 400 kişilik davetli kapasiteleri var. Mekan girişinden gelin odasına, kına salonundan lavabolara kadar her yeri büyük bir özenle dekore etmişler.

Diğer kına mekanlarında da olduğu gibi Bella Star’ın da Düğün.com çiftlerine özel indirimleri var. Mesela 2019'a özel pazartesi ve perşembe yapılan kına organizasyonlarında %25 indirim yapıyorlar!

Bella Star’ın kına fiyatları ise kişi başı 30-50 TL’den başlıyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Nişan mekanını hala seçmemiş çiftler buraya: İstanbul Anadolu Yakasındaki Kapalı Alan Nişan Mekanları

4- Asmina Kına Salonu

Kına gecesi mekanları Anadolu yakası önerilerine Asmina ile devam edelim. Ümraniye’de yer alan kına salonu, merkezi bir noktada konumlanmış. Mekanın 3 farklı salonu bulunuyor. Bu salonlarda 100 kişiden 500 kişiye kadar davetli ağırlayacağın organizasyonları yapabilirsin. Şimdi fikir vermesi açısından firma sayfasına yapılan yorumlardan birini paylaşıyorum:

Hilal: "Kına gecemi muhteşem bir şova dönüştüren Asmina ekibine sonsuz teşekkür ederim. Güzel olacağına emindim. Ama sandığımdan çok daha güzel oldu. Herkes "Biz böyle kına görmedik" dedi sayenizde. Yanımdan hiç ayrılmayan yetkililer hepiniz iyi ki vardınız. Sonsuz teşekkürler. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum."

Mekanın fiyatlarını merak edersen; kişi başı 10-30 TL’den başlıyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Organizasyon firmalarını listeledik: İstanbul’da Öne Çıkan Kına Organizasyon Firmaları

5- Nakkaş Suare (LiLi Kına Organizasyon) Beylerbeyi

LiLi Kına Organizasyon Anadolu yakasındaki Nakkaş Suare’de hizmet veriyor. Buranın dışında da ülkenin birçok noktasına yayılmış durumdalar. Hatta yılda 1.000 kına gecesi organizasyonu yaparak rekora imza atabiliyorlar.

Nakkaş Suare Beylerbeyi zaten popüler bir davet alanı. Buraya Lili Kına’nın dokunuşları değince daha güzel işler ortaya çıkıyor. Fotoğraflara baktığında daha da iyi anlayacaksın. Rengarenk peruklarla ve aksesuarlarla bezenmiş nedimeler bile kına gecelerine bir festival havası kazandırmaya yetiyor.

Minimum fiyatları ise 30-50 TL aralığında değişiyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Gelin hamamının keyfi bambaşka: Hamamda Kına Gecesi İsteyen Gelin Adaylarına Gelin Hamamı Önerileri

6- Ivory Wedding Venue

Anadolu yakası kına organizasyon mekanlarından Ivory Wedding Venue, Beykoz’da yer alıyor. Konumu sayesinde davetlilerin buraya kolaylıkla ulaşabilecek. Mekanın 400 kişilik salonu var. Yüksek tavanlı, dev otantik pencerelerle çevrili davet alanlarında; masadaki lüks şamdanlardan çiçeklerle dolu zarif gelin yolu sütunlara kadar birçok detay özenle planlanıyor.

Ivory Wedding Venue’nin kına organizasyon fiyatları da hafta içi 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL civarında.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Hem ağlatan hem oynatan kına gecesi şarkılarından enfes bir liste oluşturduk: Kına Gecesi Şarkıları ve Kına Türküleri

7- Artemis Davet & Balo Vip

Kına yerleri Anadolu yakasının gözde ilçelerinde yer alınca bir başka güzel oluyor tabii! Ümraniye'deki mekan, güzel konumu ve geniş kapasiteli salonuyla kına gecesi yapacak gelinleri bekliyor. Konuklar için ise 800 kişilik masa düzeni oluşturuyorlar. Aksesuarlar, süslemeler ve çiçeklerle zarif bir ambiyans yaratmayı da ihmal etmiyorlar.

Artemis Davet & Balo Vip de gelinlere her şey dahil bir paket sunuyor. Böylece mekan kirasını, süslemeleri ve organizasyonu ayrı firmalara yaptırmaya gerek kalmıyor.

Mekanın fiyatları da kişi başı 30-50 TL’den başlıyor. Tabii taleplere göre rakamlar değişebiliyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Düğün mekanını da kendi bölgenden seç: Anadolu Yakası Düğün Mekanları

8- Elmira Davet ve Balo Salonu

Anadolu yakası kına gecesi mekanlarından biri de Elmira Davet ve Balo Salonu! Ümraniye’de yer alan mekan, kına organizasyonlarının yanı sıra bekarlığa veda partileri de düzenliyor. Otel konseptinde dekore ettikleri salonlarını seveceğini düşünüyoruz.

Elmira Davet ve Balo Salonu’nun fiyatları da kişi başı 10-30 TL’den başlıyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Şu yazımız da ilgini çekebilir: İstanbul Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

9- Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Kına organizasyon İstanbul Anadolu yakası mekanlarından Bervaze Ortadağ’da çok keyifli geçiyor. Sancaktepe’de yer alan mekan, Aydos Ormanları’nın hemen yanında konumlanmış. Böylelikle hem orman hem de şehir manzarasını bir arada sunuyor.

Tiffany sandalyelerin ve yuvarlak masaların kullanıldığı salondaki süslemeleri de gayet yeterli. Taleplere göre farklı dekoratif objeler de kullanabiliyorlar.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri’nin kına organizasyon fiyatları ise 30-50 TL’den başlıyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Kına gecen için birbirinden şık davetiye modellerini incelemek istersen şu yazımıza bakabilirsin: Kına Davetiyesi Örnekleri

10- Salon Sebla

Kına mekanı önerilerini Kartal’da yer alan Salon Sebla ile sonlandıralım. Mekan, uzun zamandan beri bu sektörde hizmet veriyor. Yani işin uzmanı olan bir yerden bahsediyoruz.

Salon Sebla’nın salonlarında 500’den 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yaptıkları lezzetler konusunda da çok iddialılar. Davetlilerinin midesi bayram edecek diyebiliriz.

Fiyatlara geçelim. Rakamlar kişi başı 10-30 TL’den başlıyor ve paketlere göre değişiyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Salon Sebla

Salon Sebla

Firmayı İncele

Sana önereceğim kına mekanları İstanbul Anadolu yakasında bu şekilde. Ama dilersen İstanbul’daki tüm kına salonlarını inceleyip beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin. Şimdiden iyi eğlenceler, keyfini çıkarmaya bak!

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum