Uygun Fiyatlı Anadolu Yakası Kına Mekanları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:31 dakika

04.10.2022

Kına gecesi için onca yol gitmeye, yorulmaya ne gerek var! Yaşadığınız yakadaki kına mekanlarını inceleyip, size en uygun olanını seçebilirsiniz. İşte uygun fiyatlı Anadolu yakası kına mekanları!

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

1- Gülbahar Sultan

Kına mekanları Anadolu yakasında, Kartal'da çok sayıda bulunuyor. Bunlardan biri de Gülbahar Sultan Salonu! Aynı zamanda Anadolu yakasının en sevilen kına mekanlarından olduğunu da belirtelim.

Gülbahar Sultan Salonu, organizasyonu da kendi bünyesinde yapıyor. Salonu kına konseptiyle süslemek isterseniz, tüller, balonlar ve çiçekler ile destekledikleri ve farklı renklerdeki kına konseptlerini beğeninize sunabiliyorlar.

Mekanın hafta sonu fiyatları ise kişi başı 100 - 200 TL.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

2- Latife Kına Salonu Ataşehir

İstanbul Anadolu yakası kına mekanlarından Latife, Ataşehir’de yer alıyor. Mekanın tarihi atmosferi sayesinde daha içerisine girmeden şık bir ambiyansa sahip olduğunu anlayabiliyorsunuz. Süsleme konusunda ise kesinlikle benim favori mekanlarımdan biri! Mor ağırlıklı konsepti çok hoş.

Mekanın kına paketinde; kına tahtı ve şark köşesi, 3 kişilik nedime ekibi, hoş geldin karşılaması, lüks çerez ikramları, kına tepsisi, hediyelik kuru kına, kaftan, gökkuşağı kemeri, müzik, ışık sistemi DJ hizmeti mevcut.

Latife Kına Salonu’nda hafta sonu fiyatları kişi başı 100-150 TL’den başlıyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

3- Bella Star Balo Davet Pendik

Pendik salonlarından Bella Star, gelinlerin kına gecesini unutulmaz kılmak için senelerdir hizmet veriyor. Yaklaşık 400 kişilik davetli kapasiteleri var. Mekan girişinden gelin odasına, kına salonundan lavabolara kadar her yeri büyük bir özenle dekore etmişler.

Bella Star’ın hafta sonu kına fiyatları ise kişi başı 100 - 200 TL

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

4- Güleryüz Davet ve Balo Salonu

Kına gecesi mekanları Anadolu yakası önerilerine Güleryüz Davet ve Balo Salonu ile devam edelim. Ataşehir’de yer alan kına salonu, merkezi bir noktada konumlanmış.

Altın rengi dekorasyon ögelerinin yer verildiği salon, ihtişamlı bir kına organizasyonu planlayanlar için ideal. 500 kişiye kadar da davetli ağırlama imkanı sunuyor.

Mekanın fiyatlarını merak edersen; kişi başı 100 TL'den az.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

5- Nakkaş Suare (Nakkaştepe)

LiLi Kına Organizasyon Anadolu yakasındaki Nakkaş Suare’de hizmet veriyor. Buranın dışında da ülkenin birçok noktasına yayılmış durumdalar. Hatta yılda 1.000 kına gecesi organizasyonu yaparak rekora imza atabiliyorlar.

Nakkaş Suare Beylerbeyi zaten popüler bir davet alanı. Buraya Lili Kına’nın dokunuşları değince daha güzel işler ortaya çıkıyor. Fotoğraflara baktığında daha da iyi anlayacaksın. Rengarenk peruklarla ve aksesuarlarla bezenmiş nedimeler bile kına gecelerine bir festival havası kazandırmaya yetiyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

6- Çamlıca Dilek Restaurant

Anadolu yakası kına organizasyon mekanlarından Çamlıca Dilek Restaurant, Üsküdar’da yer alıyor. Konumu sayesinde davetlilerin buraya kolaylıkla ulaşabilecek. Mekanın 750-1.000 kişilik salonu var. Yüksek tavanlı, masadaki lüks şamdanlardan çiçeklerle dolu zarif gelin yolu sütunlara kadar birçok detay özenle planlanıyor.

Çamlıca Dilek Restaurant’ın kına organizasyon fiyatları hafta sonu 350 - 500 TL.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

7- Artemis Davet & Balo Vip

Kına yerleri Anadolu yakasının gözde ilçelerinde yer alınca bir başka güzel oluyor tabii! Ümraniye'deki mekan, güzel konumu ve geniş kapasiteli salonuyla kına gecesi yapacak gelinleri bekliyor. Konuklar için ise 800 kişilik masa düzeni oluşturuyorlar. Aksesuarlar, süslemeler ve çiçeklerle zarif bir ambiyans yaratmayı da ihmal etmiyorlar.

Artemis Davet & Balo Vip de gelinlere her şey dahil bir paket sunuyor. Böylece mekan kirasını, süslemeleri ve organizasyonu ayrı firmalara yaptırmaya gerek kalmıyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

8- Secret Davet By Junto

Anadolu yakası kına gecesi mekanlarından biri de Secret Davet By Junto! Maltepe’de yer alan mekan, kına organizasyonlarının yanı sıra bekarlığa veda partileri de düzenliyor. Gösterişli bir şekilde dekore ettikleri salonlarını seveceğini düşünüyoruz.

Secret Davet By Junto’nun fiyatları da kişi başı 100 - 200 TL.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Junto Secret

Junto Secret

Firmayı İncele

9- Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Kına organizasyon İstanbul Anadolu yakası mekanlarından Bervaze Ortadağ’da çok keyifli geçiyor. Sancaktepe’de yer alan mekan, Aydos Ormanları’nın hemen yanında konumlanmış. Böylelikle hem orman hem de şehir manzarasını bir arada sunuyor.

Tiffany sandalyelerin ve yuvarlak masaların kullanıldığı salondaki süslemeleri de gayet yeterli. Taleplere göre farklı dekoratif objeler de kullanabiliyorlar.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri’nin kına organizasyon fiyatları ise 100 - 200 TL.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

10- Salon Sebla

Kına mekanı önerilerini Kartal’da yer alan Salon Sebla ile sonlandıralım. Mekan, uzun zamandan beri bu sektörde hizmet veriyor. Yani işin uzmanı olan bir yerden bahsediyoruz.

Salon Sebla’nın salonlarında 500’den 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yaptıkları lezzetler konusunda da çok iddialılar. Davetlilerinin midesi bayram edecek diyebiliriz.

Fiyatlara geçelim. Rakamlar kişi başı 100 - 200 TL’den başlıyor. Paketlere göre değişiyor.

uygun fiyatlı anadolu yakası kına mekanları

Salon Sebla

Salon Sebla

Firmayı İncele

Sana önereceğimiz kına mekanları İstanbul Anadolu yakasında bu şekilde. Ama dilersen İstanbul’daki tüm kına salonlarını inceleyip beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin. Şimdiden iyi eğlenceler, keyfini çıkarmaya bak!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Kına Tepsisi ve Sepeti Fiyatları – En Şık Modeller

İstanbul’da Öne Çıkan Kına Organizasyon Firmaları

Hamamda Kına Gecesi İsteyen Gelin Adaylarına Gelin Hamamı Önerileri

Kına Gecesi Şarkıları ve Kına Türküleri

Kına Davetiyesi Örnekleri

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap