Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Florya Novi Event

Florya Novi Event

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Farklı konseptler uyguluyor.
  • Küçük gruplar için uygun.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Kına ekibi var.
  • Gelin kaftanı veriyor.
  • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Florya Novi Event Hakkında

Şahane deniz manzarasıyla ön plana çıkan Novi Event, 1990 yılından beri kaliteli hizmet veren Bakırköy kına mekanları arasında yer alıyor. Deneyimli kadrosu sayesinde şimdiye kadar sayısız başarılı davete imza atmış olan mekan, sizin kutlamalarınızı da bünyesinde gerçekleştirmekten mutluluk duyuyor. Çiftin isteklerini davetin kalbine yerleştiren Novi Event ekibi, bütün detaylarıyla unutulmaz bir kutlamaya imza atmak isteyenler için hizmet veriyor.

Davet Alanları

İşletme, kapalı alan ile hizmet veriyor. 200 kişiye kadar misafiri rahatlıkla ağırlayabilen davet alanları, özellikle butik davetler için son derece uygun. Pencereden bakıldığında adeta farklı bir evrene sürükleyen mükemmel deniz manzarası, davetinizin her noktasında size ve sevdiklerinize eşlik ediyor. İşletmenin davet alanı, manzarası ve dekorunun güzelliğiyle konukları kendine hayran bırakıyor.

Dekorasyon

Mekanın dekorasyonunda rustik bir tema izleniyor. Konuklarını tıpkı evinde gibi rahat hissettirmeye çalışan profesyonel ekip, ahşap masa ve sandalyeleri güzelce diziyor. Mekanın tamamı camlarla çevrili olduğu için masmavi deniz manzarası asla sizi terk etmiyor. VIP loca alanı hizmeti de sunan mekan, hem geleneksel hem de modern kına kutlamaları için ideal bir ortam oluşturuyor.

Hizmetler

Kına geceniz için gereken bütün detaylar, isteğinize göre temin ediliyor. Bindallılar, kaftanlar, kına tepsisi, hint kınası gibi gününüzü şenlendirecek ayrıntılarla ekip bizzat ilgileniyor. Davetinizden önce örnek masa hazırlayabiliyorlar. Ses ve ışık sistemleri davetiniz için hazır hale getirilerek kına müzikleri gününüzden eksik edilmiyor. Canlı müzik hizmeti de sunan mekan, araçlarınız için otopark hizmetiyle de ön plana çıkıyor.

Yiyecek / İçecek

Bakırköy kına gecesi mekanları içinde yiyecek ve içecek servisiyle de ön plana çıkan Novi Event, bütün zevklere hitap edecek menüler sunuyor. Kına gecenizde sunulacak olan yemekleri, profesyonel ekiple birlikte çalışarak siz planlıyorsunuz. Sizin tercihlerinize göre harikulade bir menü oluşturuluyor. İkram edilecek olan yemekler kaliteli malzemelerle üretiliyor ve hijyen standartlarına uygun şekilde servis ediliyor.

Senelerdir kalitesini hiç bozmadan hizmet veren, deneyimli bir Bakırköy kına davet salonu arıyorsanız Novi Event, sizin için en doğru yer oluyor. 1990 senesinden bu yana aynı çizgide ilerleyen mekan, kına ve bekarlığa veda kutlamalarınıza özenle ev sahipliği yapıyor. Erken rezervasyonda avantajlar sağlayan işletmenin ödeme seçenekleri konusunda fikir edinmek için sayfadaki iletişim adreslerini kullanabilir, ekiple iletişime geçebilirsiniz.

Florya Novi Event Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Florya Novi Event Sıkça Sorulan Sorular

Florya Novi Event kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Florya Novi Event kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Florya Novi Event kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.