Kadıköşk
1 Yorum
Kadıköy

Tarihi atmosferModern ve ihtişamlıCanlı müzikBalkon / Teras alanıKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 250 Kişi
500 - 750 TL
İncele
DoubleTree by Hilton Istanbul - Moda
Kadıköy
2 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanKolay ulaşım5 yıldızlı otelKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 200 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Margaret Event Hall By Aslı
5 Yorum
Maltepe

Farklı konseptlerCam salonKolay ulaşımGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 400 Kişi
250 TL'den az
İncele
Umay'ın Bahçesi
4,3
(2 Yorum)
4. yıl
Kadıköy
1 saatte cevap verir

Rustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminCanlı müzik / DJKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 450 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kadıköy
Ayı Pub
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
Kadıköy
Rise Disco
50 - 50 Kişi
250 TL'den az
50 - 50 Kişi
1.000 - 1.500 TL
100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL
50 - 50 Kişi
250 TL'den az
Kadıköy
Bardan Adam
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
Kadıköy
Zeplin Pub
50 - 75 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
500 - 750 TL
10 - 3000 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL
Kadıköy
Dila Hotel
50 - 75 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
1.500 - 2.000 TL
50 - 150 Kişi
1.000 - 1.500 TL
Kadıköy
Kadife Club
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 50 Kişi
250 TL'den az
Kadıköy
Mevsim Cafe
50 - 50 Kişi
250 TL'den az
50 - 75 Kişi
750 - 1.000 TL
Kadıköy
Miramar
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 50 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
1.500 - 2.000 TL
Kadıköy
Nispet
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
Kadıköy
Adı Şahane
100 - 250 Kişi
750 - 1.000 TL
25 - 100 Kişi
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kadıköy Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Kadıköy, İstanbul’un tarihi dokusunu ve kültürel zenginliğini en iyi yansıtan ilçelerinden biri. Birçok farklı yaşam tarzından insanın bir araya geldiği ilçe, şehirde sosyal hayatın en hareketli olduğu yerler arasında da dikkatimizi çekiyor. Durum böyle olunca Kadıköy’de kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, İstanbul’un diğer ilçelerine göre daha fazla seçenek sunuyor.

Kadıköy kına gecesi mekanları en yoğun şekilde Caddebostan’da bulunuyor. İlçenin organizasyon merkezlerinden biri olan Caddebostan, 1000 kişiye kadar olan törenleri ağırlayan davet alanları sunuyor. Aynı zamanda birbirinden güzel deniz manzaraları da buradaki mekanlarda davetlilerinle buluşturuluyor. Uzun bir sahil şeridi bulunan ilçe; Bostancı, Fenerbahçe, Moda ve Suadiye gibi semtlerindeki mekanlarda da bu manzarayı sunabiliyor.

Kadıköy kına salonları, diğer ilçelerdeki davet alanlarına göre daha popüler olduğu için geniş bir kapasite aralığında hizmet veriyor. Davet alanları kına gecelerini ağırlamaya 50 kişinin de altında kapasitelerle başlıyor. Böylelikle samimi atmosferlerde kına törenlerinizi yapma imkanınız oluyor. Bu mekanlar; Bostancı, Caferağa ve Koşuyolu gibi semtlerde daha çok karşınıza çıkıyor.

Kadıköy, renkli sosyal hayatı ve ev sahipliği yaptığı çeşitli eğlence mekanları sayesinde bekarlığa veda organizasyonları düzenlemek isteyen çiftlere de birçok seçenek sunuyor. İlçenin özellikle Caddebostan semti; bulundurduğu kafeler, restoranlar ve gece kulüpleri ile eğlenceli organizasyonları ağırlayabiliyor. Moda’da bulunan bar ve publar da Kadıköy bekarlığa veda mekanları arasında yer alıyor.

Kadıköy Kına Mekanlarının Size Özel Hizmetleri

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kapsamlı paketler hazırlıyor. Kadıköy’de kına evleri dışında da pek çok mekan, törenlerinizi ağırlayabiliyor. Bunun için kına süslemesi ve gerekli aksesuarların temin edilmesi, mekanların çoğu tarafından paketlere dahil ediliyor. Böylelikle ister geleneksel ister modern bir tören düzenleme şansınız oluyor.

Kına aksesuarlarını kiralama hizmeti sunan mekanlar, uzun bir liste oluşturarak gerekli ekipmanları senin için hazır bulunduruyor. Bunların arasında genelde; özel tasarım kına tepsileri, kına malzemelerinin konulması için sepetler ve davetlilerininiz için el gülleri bulunuyor. Aynı zamanda Kadıköy’de kına gecesi yapılacak yerler, kuru kına ve çiçek taçlar gibi hediyelikleri de isteğinize göre temin ediyor.

Kadıköy’de kına gecesi mekanlarından birini seçtiğiniz an, törende giyeceğiniz kostümleri de ayarlamış oluyorsunuz. Çoğu mekanda gelin için bindallı, duvak ve kına gülü bulunuyor. Bununla birlikte damat için de özel kına kostümleri hazırlanıyor. Süslenen tefler, davullar ve rengarenk halay mendilleri de kullanımınıza sunularak töreniniz en ince ayrıntıya kadar organize ediliyor.

İstanbul Kadıköy kına mekanları, güçlü ses sistemleri ve geniş sahneleriyle göz önüne çıkıyor. Mekanlar kına müziği için genelde profesyonel orkestralar ile anlaşıyor. Bununla birlikte kına gecenizi daha özel kılacak geleneksel ve oryantal dans gösterileri de paketlerde bulunabiliyor. Mekanların çoğunda özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekim ekipleri yer alıyor.

Kadıköy Kına Yerlerinde Fiyatlar Nasıl?

  • Kadıköy kına mekanları fiyatlarını incelediğimizde, İstanbul ortalamasının altında hizmet veren birçok davet alanı görüyoruz. Bu da kına gecenizi cebinizi zorlamadan düzenleyebilmenizi sağlıyor.

  • Kadıköy, kına mekanları açısından İstanbul’un en popüler ilçelerinden biri. Bu yüzden burada bulunan mekanlar çok geniş bir fiyat aralığında hizmet veriyor. Böylelikle her bütçeye göre bir davet alanı bulunabiliyor.

  • Kına mekanları Kadıköy’de yemekli davetleri ağırlayabiliyor. Yemekli törenlerde menü içeriklerine göre fiyatlarda değişiklik görebiliyoruz. Mesela; ana yemeği kırmızı et seçeneklerinden oluşan menüler daha maliyetli oluyor.

  • Dilerseniz kına gecenizde kokteyl menülerden birini tercih edebilirsiniz. Kokteyl menüler, uzun soluklu bir yemek servisi yerine atıştırmalıklardan oluşuyor. Bu sebeple kokteyl menüler, yemekli seçeneklere göre her zaman daha hesaplı oluyor.

  • Kadıköy’deki mekanlarda kapasite seçenekleri arttıkça genel maliyet de artabiliyor. Bununla birlikte aklınızda görkemli davetler varsa kişi başı fiyatlara indirim yapan mekanlardan birini seçerek daha uygun rakamlara ulaşabilirsiniz.

  • Mekanların dekorasyonu ve kına süslemesi, fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin; masalarda inci detaylı büyük vazolar, altın kenarlıklı suplalar ve gösterişli şamdanlar olmasını isterseniz kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekebiliyor.

  • Kadıköy mekanları, hafta sonlarında en yoğun olarak talep edildiği zamanları yaşıyor. Bu nedenle töreniniz için hafta içi günlerinden birini seçerseniz büyük indirimler sizi bekliyor.

Kadıköy’de Bekarlığa Veda Organizasyonu Nerede Yapılır?

İstanbul’da buluşmaların ve davetlerin odak noktası olan Kadıköy, bekarlığa veda organizasyonlarında sınır tanımıyor. Kendilerine has avantajları olan mekan türleri arasından kişisel zevkinize ve aklınızdaki törene en uyumlu olan davet alanını seçerek harika bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Örneğin; Kadıköy’de bulunan çeşitli kulüpler, lüks dekorasyonları ve üst düzey hizmetleri ile sizi bekliyor.

Kadıköy’ün Moda semti, gece hayatının en eğlenceli geçtiği bölgelerden biri olarak biliniyor. Bu sebeple parti tadında bekarlığa veda organizasyonları düzenlemek isteyen çiftler genelde Moda barlarını tercih ediyor. Barlar, sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet verdiği için gönlünüzce eğlenebilmenizi sağlıyor. Genelde DJ hizmetleri sunulan mekanlarda haftanın belirli günleri canlı müzik performansları da olabiliyor.

Aklınızda yakın arkadaşlarınızla oturup güzel bir yemek şöleni çekmek varsa, Kadıköy’deki restoranlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Restoranlar, yemekli bekarlığa veda organizasyonları için en çok menü çeşitliliği sunan seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. Moda, Bostancı, Kalamış, Suadiye, Göztepe ve Caddebostan gibi birçok semt, bekarlığa veda organizasyonları düzenleyebileceğiniz restoranlara ev sahipliği yapıyor.

Kadıköy’de farklı konseptlerde birçok kafe hizmet veriyor. Bu kafeler, 50 kişinin altında samimi bekarlığa veda organizasyonları düzenlemek isteyen çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Organizasyon gününde sizin için kapatılan kafeler, istediğiniz gibi süsleyebilmeniz için dışarıdan organizasyon firmalarını kabul ediyor. Kadıköy’ün pek çok semtinde kafeler bulunabiliyor. Fenerbahçe Mahallesi ise bekarlığa veda yapılabilen kafeleriyle dikkat çekiyor.

Diğer Kına Mekanları