Sahne Mahle Davet Organizasyon
5,0
(2 Yorum)
Tuzla
1 saatte cevap verir

Sahne Mahle Davet Organizasyon, 2015 yılından beri içerisinde bulunduğu restoran sektörünü 2 aydır düğün salonu hizmeti vererek taçlandırıyor. Yalnızca düğününüzü değil, bu güne yaklaşırken...

10 - 450 Kişi
35.000
24.000 TL
İncele
Svadba Tuzla Marina
Tuzla
1 saatte cevap verir
200 - 500 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Hayal Davet Kına Organizasyon
5,0
(3 Yorum)
Tuzla
5 saatte cevap verir

Kına gecenizi havuz manzaralı bir mekanda gerçekleştirmek ister misiniz? Öyleyse sizi Hayal Davet Kına Organizasyon’a bekliyoruz. Tuzla kına mekanları arasında yer alan Hayal Kına Evi’nde butik...

50 - 150 Kişi
25.000
19.000 TL
İncele
Margaret Davet & Wedding House
5,0
(7 Yorum)
2. yıl
Tuzla
2 saatte cevap verir

Margaret Davet & Wedding House İstanbul, Tuzla kına mekanları içinde hizmet veriyor. Kapalı alanıyla kınalara ev sahipliği yapan mekanımız ferah görünümüyle ön plana çıkmayı başarıyor. Anadolu...

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
200 - 300 Kişi
500 - 750 TL
200 - 875 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
750 - 1.000 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
200 - 750 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tuzla’daki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Tuzla; İstanbul Anadolu Yakası’nda, Marmara Denizi’ne olan uzun kıyıları ve Adalar manzaraları ile ünlü bir ilçe. İstanbul’un biraz dışında kalması nedeniyle özellikle sakin ve şehrin stresinden uzakta organizasyon gerçekleştirmek isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sahili ile ünlü bu ilçede deniz manzarasına karşı organizasyonlar için çok sayıda deniz kenarında mekan mevcut.

Oldukça gelişmiş bir ilçe olan Tuzla’da düğün, nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon için uygun mekanlar bulunabiliyor. Geleneksel bir organizasyon olan kına geceleri için de her çifte uygun çok sayıda mekan Tuzla’da yer alıyor. İlçede kına gecesi yapabileceğiniz oteller, düğün salonları, restoranlar, kına salonları ve kültür merkezleri mevcut.

Tuzla’da kına yapılacak yerler arasından açık alana da sahip olan pek çok mekan bulunuyor. Bu sayede çiftler isterlerse organizasyonlarını ferah bir alanda gerçekleştirebiliyorlar. Tuzla kına salonları modern veya geleneksel dizaynlarıyla da çiftlere çok fazla seçenek sağlıyor. İlçeye ulaşım ise İstanbul’un pek çok noktasından Marmaray ve otobüs hatlarıyla oldukça kolay.

İlçede en çok Aydıntepe Mahallesi’nde kına gecesi mekanı yer alıyor. Diğer kına mekanları Tuzla’nın Evliya Çelebi, Aydınlı, İstasyon, Tepeören ve Cami mahallelerinde bulunuyor. İlçedeki mekanlar çoğunlukla kolay ulaşılabilir ve merkezi konumlarda yer alıyorlar. Tepeören Mahallesi ise çiftlere daha sessiz ve şehirden uzakta organizasyon gerçekleştirme imkanı sağlıyor.

Tuzla’da kına gecesi mekanları her davetli sayısına uygun. İlçedeki mekanların büyük bir kısmı 300-400 kişi arasında davetli ağırlayabiliyor. Bunun yanı sıra ilçede 100-200 kişilik alanlardan 750-1000 kişilik kına gecesi mekanlarına kadar her kapasitede seçenek mevcut. Tuzla bekarlığa veda mekanları arayışındaki çiftler ise ilçedeki restoranları, barları ve meyhaneleri sıklıkla tercih ediyor.

Tuzla Kına Gecesi Mekanlarının Sundukları Hizmetler

Tuzla’daki mekanlar tarafından, çiftlerin organizasyon boyunca ihtiyaç duyabilecekleri birçok hizmet sağlanıyor. Tuzla kına mekanları, farklı ihtiyaçlara yönelik kına paketleri seçeneklerine sahip. Bu paketler içerdikleri hizmet sayısına veya organizasyonun yemekli mi yoksa kokteylli mi olacağına göre değişiklik gösterebiliyor. İlçedeki tüm mekanlarda organizasyon hizmeti veriliyor. Oturma düzeninden program akışına kadar tüm detaylar sorumlular tarafından ayarlanıyor.

Tuzla kına yerlerinde bulunan organizasyon sorumluları tarafından hayalinizdeki gece dinlenilerek size en uygun konsept seçiliyor. Bu konsepte uygun renklerde giydirmeler ve süslemeler gerçekleştiriliyor. Mekanlarda prenses, Hint, Osmanlı gibi geleneksel konseptler veya sade ve klasik konseptler gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok mekan farklı konseptler için de dışarıdan organizasyon firmalarıyla çalışma olanağı sunuyor.

İlçedeki mekanlar aksesuar kiralama imkanı da sağlıyor. Bu sayede kına tepsisi, kına mumu, el gülü, tef, kına takımı, Hint kınası gibi gerekli aksesuarları mekan sizin için temin edebiliyor. Ayrıca salonlara konseptinize uygun renklerde kına tahtı da yerleştirilebiliyor. İlçedeki kına mekanlarında sizin ve arkadaşlarınız için bindallı ve kaftan modelleri de mevcut olabiliyor.

Bazı Tuzla kına mekanları damat için fes ve yelek de temin edebiliyor. İlçedeki mekanlarda kına gecenize özel farklı eğleneler hazırlanıyor. Mekanlarda davul şovu sergilenebiliyor. İsterseniz dans ekipleri, nedimeler veya oryantal dansçılar getirilebiliyor. İlçede Hint kınacısı getiren mekanlar da mevcut. Tuzla kına gecesi mekanlarında konfeti ve volkan şovları da gerçekleştirilebiliyor.

Tuzla kına mekanlarında müzik hizmeti de sağlanıyor. Bu hizmet için sizin belirlediğiniz şarkıları çalacak DJ’ler veya orkestra getirilebiliyor. Mekanda gerekli ışık, ses ve sahne cihazlarının da kurulumu sağlanıyor. İlçedeki kına mekanlarında fotoğraf ve video çeken ekipler de bulunabiliyor. Ayrıca çoğu mekan dışarıdan fotoğrafçı getirmenize de izin veriyor.

Tuzla Kına Mekanları Fiyatları

Tuzla kına salonlarının fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Tuzla’da fiyatlar çoğunlukla İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının ortalamasından daha uygun. İlçede hem çok uygun fiyatlı hem de biraz daha yüksek fiyatlı kına mekanları bulunabiliyor. Kına mekanlarının fiyatları ise ilçede kişi başı fiyat üzerinden hesaplanıyor ve davetli sayınız ne kadarsa o kadar tutar ödüyorsunuz.

İlçede mekan fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterebiliyor. Daha şık dekorasyona sahip ve daha lüks mekanlar daha yüksek fiyatlı oluyorlar. Ayrıca ilçedeki açık alana sahip mekanlar da daha yüksek fiyatlar talep edebiliyor. İlçede bulunan lüks oteller de büyük bir çoğunlukla ortalamadan daha yüksek fiyatlara sahip oluyorlar.

Tuzla’da bunların dışında mekanların konumları da fiyatları fazlasıyla etkileyebiliyor. İlçede daha merkezi konumlarda bulunan mekanlar daha yüksek fiyatlara sahipler. En uygun Tuzla kına mekanları Aydıntepe, Cami, İçmeler, Orhanlı ve Tepeören mahallelerinde bulunuyor. Postane Mahallesi’nde ise biraz daha yüksek fiyatlı mekanlar bulunabiliyor. Aydıntepe ise her bütçeye uygun mekanlara ev sahipliği yapıyor.

Fiyatlar seçeceğiniz kına paketine göre de değişebiliyor. Mekanlardaki yemekli kına paketleri, kokteylli paketlerden daha yüksek fiyatlara sahip oluyorlar. Ayrıca kına paketinde yer alan hizmet sayısı arttıkça fiyatta da artış gözlemlenebiliyor. Pakete dahil olmaya hizmetler ekstra ücretlendiriliyor. Tuzla’daki pek çok kına mekanında hafta içi hafta sonundan daha ekonomik fiyatlarla organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor.

Tuzla Kına Gecesi Mekanlarının Menüleri

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları