İstanbul’da Bekarlığa Veda Pastası Fiyatları ve En Orijinal Modeller

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:32 dakika

05.10.2022

Bekarlığa veda gecesi, pastasız olmaz! Peki en uygun fiyatlı pastaları nereden bulacağını biliyor musun? Senin için birbirinden başarılı pastacıları ve yaptıkları bekarlığa veda pastası modellerini derledik. Buyursunlar!

i̇stanbul’da bekarlığa veda pastası fiyatları ve en orijinal modeller

Bekarlığa veda geceleri, gelin adaylarının en eğlenceli etkinliklerinden biri. Yakın kadın arkadaşlarıyla toplanarak, diledikleri gibi eğlendikleri bu gecede çekilen fotoğrafların yıldızlarından biri de pastalar oluyor!

İstanbul’daki bekarlığa veda pastalarının fiyatları dilim başına 30 TL civarında. Talep edilen süslemeye, tasarıma ve kullanılan malzemeye göre rakamlar yükselebiliyor.

Şimdi İstanbul’daki pastacılara ve yaptıkları modellere bakalım:

1- Khalkedon Patisserie

Khalkedon Patisserie, Kadıköy'de yer alıyor. Yaptıkları pastaları en kaliteli malzemelerden özenle ve zevkle seçerek yapıyorlar. Ayrıca süt, süt kreması, yumurta, şeker ve tereyağı en iyi markalardan seçilip; en kaliteli fındık, fıstık ile direkt olarak buğday üreticisinden alınmış saf buğday unu kullanılıyor.

Aşağıdaki bekarlığa veda partisi pastası da Khalkedon Patisserie firmasına ait. Bunun gibi daha birçok modelleri var. Sen de pastacıyla görüşüp kendine özel tasarım yaptırabilirsin.

Khalkedon Patisserie

2- Yirmidört Pasta

Yirmidört Pasta, pastacılık sektöründe başarılı markalardan biri. Yarı kaplamalı kekler, şeker hamurlu pastalar, cupcakeler, kurabiyeler ve kavanozda pastalar başta olmak üzere bekarlığa veda partinize lezzet katacak farklı tat alternatifleriyle hizmet veriyorlar.

Yirmidört Pasta'nın cupcakelerle süslenmiş bu modeli, bekarlığa veda partisi organizasyonu için ideal. Trendleri takip eden gelin adayları, naked pastaları tercih edebilirler.

Yirmidört Pasta

3- Rococo Cakes

İstanbul pasta siparişi verebileceğin bir diğer firma da Rococo Cakes! Bekarlığa veda pastasında standartların dışına çıkmak isteyen gelin adayları burayı tercih edebilir.

Bekarlığa veda partin için bir konsept rengi belirlediysen, seçeceğin pasta modelinde de aynı tonları kullanılmasını isteyebilirsin. Ayrıca cupcakelerini meyvelerle, çiçeklerle, hatta da disko topuyla süsletme imkanın var.

rococo cakes

Rococo Cakes

Rococo Cakes

Firmayı İncele

4- Kubcakes Bakery

Kubcakes Bakery, Kadıköy'de konumlanmış. Pastacıda, kişiye özel tasarımlar yapılabiliyor. Ayrıca ücretsiz tadım imkanı da mevcut. Özenle modern bir şekilde süslenen pastalarına hayran kalacaksın, şimdiden söyleyelim.

Kubcakes Bakery’den senin için seçtiğimiz bekarlığa veda pastası, sade ve aynı zamanda farklı. Tek katlı pastada, çiçekler ağırlıklı olarak kullanılmış.

Kubcakes Bakery

5- Tatlı Dünyalar

İstanbul butik pastacılarından Tatlı Dünyalar ile devam edelim. Ataşehir'de yer alan pastacı "Sevgiyle dolu özel anlarınızda yanınızda olmak, mutluluklarınıza eşsiz renk ve tatlarla eşlik etmek en büyük arzumuz" diyor ve bu doğrultuda hareket ediyor. İşinde uzman olduğunu söyleyebiliriz.

Tatlı Dünyalar’ın, bekarlığa veda partilerinde değerlendirilebilecek birçok pasta modeli var. Ama özellikle üzerinde figürler olduğu pastalara bakmanı öneriyoruz. Hatta belki istersen senin figürünü de yapabilirler, kim bilir?

Tatlı Dünyalar

6- Muskat Butik Pasta

Kişiye özel bekarlığa veda pasta modelleri denince akla Muskat Butik Pasta geliyor! Beşiktaş'ta yer alan pastacı, krema ve şeker hamuruyla harikalar yaratıyor. Gelin adaylarının istediği temaya göre farklı modeller ortaya çıkarıyorlar.

Bekarlığa veda partisi, belki de düğün evresindeki en keyifli gecelerden biri. Tamamen sana adanmış bir etkinlik ve yanında en yakın arkadaşların olacağı için özgürce hareket edebilirsin! E böyle sana özel bir gecede de istediğin renklerin pastada kullanılmasını talep etmelisin!

Muskat Butik
Pasta

7- Yud'un Atölyesi

Kadıköy'de yer alan bir diğer pastacı da Yud'un Atölyesi! Bu firma, gelin adaylarının bekarlığa veda konseptine uygun olacak şekilde pasta tasarımlarını yapıyor. Mesela açık bir alanda kutlama yapacaksan kır çiçekleriyle süslenmiş, sade bir model hazırlıyorlar.

Son zamanlarda direkt olarak bir pasta sunumu yapmak yerine çoklu cupcakeler kullanılabiliyor. Yud'un Atölyesi de trendleri takip edip, bunu gerçekleştiren pastacılardan! Modellerine bakmanda fayda var.

Yudun Atölyesi

8- Begümce Pasta

Begümce Pasta, Beşiktaş'ta yer alıyor. Özel tasarım pastalar ve kurabiyeler yapıyorlar. Pastaların üzerine koymak için figürler de yapıyorlar. Yani dilersen kendi figürünü yaptırabilir ve pastanda fark yaratabilirsin.

Şıklığına özen gösteren gelin adayları, bekarlığa veda gecesi pastası olarak aşağıdaki gibi bir model tercih edebilirler.

Begümce Pasta

9- CakesbyNesli Butik Pasta

Üsküdar’da yer alan CakesbyNesli Butik Pasta, 2013 yılından beri yaptıkları işlerle gelin adaylarının ve çiftlerin yüzünü güldürüyor. Kendileri yemedikleri hiçbir ürünü mutfaklarından içeriye sokmadıklarını söylüyorlar. Kullandıkları malzemelerin de kaliteli olduğunu belirtelim.

Beyaz konseptli bekarlığa veda partilerini de sıklıkla görüyoruz. CakesbyNesli’nin yaptığı bu model de sade partiler için gayet uygun. Ayrıca üzerinde de bekarlığa veda pasta yazısı yazdırmak için birçok boş alan bulunuyor.

CakesbyNesli Butik
Pasta

10- Dilim Pastaneleri

”Bekarlığa veda pastası İstanbul’da nereden alınır” sorusunun bir diğer cevabı da Dilim Pastaneleri! Beykoz’da yer alan pastanenin başka ilçelerde de şubeleri bulunuyor. Pastaların yanı sıra cupcake, makaron kulesi gibi ürünleri de buradan tedarik edebilirsin.

Tek katlı pastalar, bekarlığa veda partileri için çoğunlukla yeterli oluyor. Dilim Pastaneleri’nin yaptığı bu pasta da tercih edebileceğin modeller arasında yer alıyor. Sen istersen pastanın üstünü güller yerine papatya gibi farklı çiçeklerle de süsletebilirsin.

Dilim
Pastaneleri


Listedeki pastacılardan hoşuna giden yerler olursa mutlaka ücretsiz fiyat teklifi al. Firma sayfalarındaki hazır modellerden birini seçebileceğin gibi hayalindeki pastayı da anlatabilirsin. Şimdiden bol danslı bir gece diliyoruz!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

En Güzel Bekarlığa Veda Şarkıları

Şehir Şehir Bekarlığa Veda Mekanı Fiyatları

İstanbul’un En Popüler Bekarlığa Veda Mekanları

Düğün Pastası Firmaları

En şık ve lezzetli düğün pastaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün pastanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Pastası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Pastası Firmaları

Düğün Pastası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum