İstanbul’da Bekarlığa Veda Pastası Fiyatları ve En Orijinal Modeller

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 4:16 DK

27.06.2019

Bekarlığa veda gecesi, pastasız olmaz! Peki en uygun fiyatlı pastaları nereden bulacağını biliyor musun? Senin için birbirinden başarılı pastacıları ve yaptıkları bekarlığa veda pastası modellerini derledik. Buyursunlar!

istanbul’da bekarlığa veda pastası fiyatları ve en orijinal modeller

Bekarlığa veda geceleri, gelin adaylarının en eğlenceli etkinliklerinden biri. Yakın kadın arkadaşlarıyla toplanarak, diledikleri gibi eğlendikleri bu gecede çekilen fotoğrafların yıldızlarından biri de pastalar oluyor!

İstanbul’daki bekarlığa veda pastalarının fiyatları dilim başına 10-30 TL’den başlıyor. Talep edilen süslemeye, tasarıma ve kullanılan malzemeye göre rakamlar yükselebiliyor.

Şimdi İstanbul’daki pastacılara ve yaptıkları modellere bakalım:

1- Cutie Cake Co

Cutie Cake Co, Beşiktaş’ta yer alıyor. Yaptıkları pastalarda günlük meyveler kullanıyorlar. Ayrıca süt ürünlerinin de 1. sınıf kalitede olmasına dikkat ediyorlar. Pastacının özellikle gerçek çiçeklerle süslediği modellerine bakmanı öneriyoruz.

Aşağıdaki bekarlığa veda partisi pastası da Cutie Cake Co’ya ait. Bunun gibi daha birçok modelleri var. Sen de pastacıyla görüşüp kendine özel tasarım yaptırabilirsin.

Cutie Cake Co

2- Divan Pastaneleri

Divan Pastaneleri, pastacılık sektöründe popüler markalardan biri. Sana önereceğimiz şube, Çekmeköy’de yer alıyor. Pastanenin, 50’nin üzerinde modeli mevcut. Pandispanya ve türlü aromalarla şekillendirilen özel gün pastalarının frambuaz, kara orman, tutti furitti, antep fıstıklı, çikolatalı, vanilyalı ve krokanlı çeşitleri bulunuyor.

Divan Pastaneleri'nin makaronlarla süslenmiş bu modeli, bekarlığa veda partisi organizasyonu için ideal. Eğlenceli bir gece hedefleyen gelin adayları, pastalarında rengarenk süslemelere yer verebilir.

Divan Pastaneleri

3- Ella Butik Pasta

İstanbul pasta siparişi verebileceğin bir diğer firma da Ella Butik Pasta! Bekarlığa veda pastasında standartların dışına çıkmak isteyen gelin adayları burayı tercih edebilir.

Bekarlığa veda partin için bir konsept rengi belirlediysen, seçeceğin pasta modelinde de aynı tonları kullanılmasını isteyebilirsin. Ayrıca pastalarını meyvelerle, çiçeklerle, şeker hamuruyla ve çikolatayla da süsletme imkanın var.

Ella Butik Pasta

Nerede parti yapacağına hala karar veremediysen: Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

4- Miss Delicious Bakery

Miss Delicious Bakery de Beşiktaş bölgesinde konumlanmış. Pastacıda, kişiye özel tasarımlar yapılabiliyor. Ayrıca ücretsiz tadım imkanı da mevcut. Suluboya tekniğiyle süslenen, çiçeklerle donatılan pastalarına hayran kalacaksın, şimdiden söyleyelim.

Miss Delicious Bakery’den senin için seçtiğimiz bekarlığa veda pastası, sade ve aynı zamanda farklı. Tek katlı pastada, bir tuvalin üzerine resim yapar gibi çalışılmış. Sen de sevdiğin bir manzarayı veya seni anlattığını düşündüğün bir çizimi yaptırabilirsin.

Miss Delicious Bakery

5- Tatlı Kaçamak Pastahanesi

İstanbul butik pastacılarından Tatlı Kaçamak ile devam edelim. Sancaktepe’de yer alan pastacı, kendi alanında birçok madalya ve ödül almış. İşinde uzman olduğunu söyleyebiliriz. İsteyen gelin adaylarına glutensiz, diyabet, laktozsuz, yumurtasız pastalar da yapabiliyorlar.

Tatlı Kaçamak Pastahanesi’nin, bekarlığa veda partilerinde değerlendirilebilecek birçok pasta modeli var. Ama özellikle üzerinde flamingo, kuş gibi figürlerin yapıldığı pastalara bakmanı öneriyoruz. Hatta belki istersen senin figürünü de yapabilirler, kim bilir?

Tatlı Kaçamak Pastahanesi

Bekarlığa veda partin bu listeyle şenlenecek: En Güzel Bekarlığa Veda Şarkıları

6- Le Fırın

Kişiye özel bekarlığa veda pasta modelleri denince akla Le Fırın geliyor! Eyüp’te yer alan pastacı, krema ve şeker hamuruyla harikalar yaratıyor. Gelin adaylarının istediği temaya göre farklı modeller ortaya çıkarıyorlar. Ayrıca cupcakelerini de değerlendirebilirsin.

Bekarlığa veda partisi, belki de düğün evresindeki en keyifli gecelerden biri. Tamamen sana adanmış bir etkinlik ve yanında en yakın arkadaşların olacağı için özgürce hareket edebilirsin! E böyle sana özel bir gecede de adının baş harfinden pasta yaptırmak müthiş bir fikir olabilir!

Bu pastayı servis edeceğin mekanların fiyatlarına da şimdiden bak: Şehir Şehir Bekarlığa Veda Mekanı Fiyatları

Le Fırın

7- Jean Pierre Patisserie

Eyüp’te yer alan bir diğer pastacı da Jean Pierre Patisserie! Bu firma, gelin adaylarının bekarlığa veda konseptine uygun olacak şekilde pasta tasarımlarını yapıyor. Mesela açık bir alanda kutlama yapacaksan kır çiçekleriyle süslenmiş, sade bir model hazırlıyorlar. Ama gece kulübü veya otel gibi kapalı bir mekan içinse altın, siyah ve fuşyanın hakim olduğu pastalar ortaya çıkıyor.

Bazı gelin adayları, bekarlığa veda gecesinde kendini bir prenses olarak hissetmek isteyebiliyor. Işıltılı taçlar, ihtişamlı elbiseler… Sen de bu düşüncedeysen; pastanda taçlara, yaldızlı figürlere yer verebilirsin.

Jean Pierre Patisserie

8- Beyaz Fırın

Beyaz Fırın, Kadıköy’de yer alıyor. Özel tasarım pastalar, makaronlar yapıp butik davetlerde 150 kişilik catering hizmeti ve 700 kişilik de kokteyl servisi verebiliyorlar. Yani dilersen bekarlığa veda partin için hazırladıkları pastaları kendileri servis ediyor. Pastalarında katkı maddesi kullanmamaları da önemli bir detay. Her şeyin doğal olmasına büyük önem veriyorlar.

Çikolata bağımlısı gelin adayları, bekarlığa veda gecesi pastası olarak aşağıdaki gibi bir model tercih edebilirler. Üzerinde yer alan meyveler de pastayı daha da lezzetli kılacak!

Beyaz Fırın

Birbirinden güzel bekarlığa veda mekanlarını derledik: İstanbul’un En Popüler Bekarlığa Veda Mekanları

9- CakesbyNesli Butik Pasta

Üsküdar’da yer alan CakesbyNesli Butik Pasta, 2013 yılından beri yaptıkları işlerle gelin adaylarının ve çiftlerin yüzünü güldürüyor. Kendileri yemedikleri hiçbir ürünü mutfaklarından içeriye sokmadıklarını söylüyorlar. Kullandıkları malzemelerin de kaliteli olduğunu belirtelim.

Beyaz konseptli bekarlığa veda partilerini de sıklıkla görüyoruz. CakesbyNesli’nin yaptığı bu model de sade partiler için gayet uygun. Ayrıca üzerinde de bekarlığa veda pasta yazısı yazdırmak için birçok boş alan bulunuyor.

CakesbyNesli Butik Pasta

10- Dilim Pastaneleri

”Bekarlığa veda pastası İstanbul’da nereden alınır” sorusunun bir diğer cevabı da Dilim Pastaneleri! Beykoz’da yer alan pastanenin başka ilçelerde de şubeleri bulunuyor. Pastaların yanı sıra cupcake, makaron kulesi gibi ürünleri de buradan tedarik edebilirsin.

Tek katlı pastalar, bekarlığa veda partileri için çoğunlukla yeterli oluyor. Dilim Pastaneleri’nin yaptığı bu pasta da tercih edebileceğin modeller arasında yer alıyor. Sen istersen pastanın üstünü güller yerine papatya gibi farklı çiçeklerle de süsletebilirsin.

Dilim Pastaneleri

Listedeki pastacılardan hoşuna giden yerler olursa mutlaka ücretsiz fiyat teklifi al. Firma sayfalarındaki hazır modellerden birini seçebileceğin gibi hayalindeki pastayı da anlatabilirsin. Şimdiden bol danslı bir gece diliyoruz!

Şehrindeki En İyi Düğün Pastası Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN PASTASI FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Pastası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Pastası Firmaları

Düğün Pastası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum