Violet Keyf-i
5,0
(10 Yorum)
3. yıl
Avcılar
1 saatte cevap verir

Orman içindeGöl kenarındaYüksek tavanKolonsuzGeniş otoparkKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

55.000
40.000 TL
İncele
Henna
5,0
(3 Yorum)
2. yıl
Avcılar
1 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzik / DJKına ekibiKına takımı ve aksesuarı

50 - 150 Kişi
50.000
32.500 TL
İncele
Çamlıca Köşk Avcılar
5,0
(3 Yorum)
Avcılar
13 saatte cevap verir

Modern ve sadeCam salonMenü tadımıEtkili havalandırmaCanlı müzikKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 450 Kişi
54.800
40.000 TL
İncele
Violet Kına Davet Harem Avcılar
5,0
(28 Yorum)
6. yıl
Avcılar
2 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunİhtişamlı süslemelerKolonsuzCanlı müzik / DJKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 150 Kişi
45.000
35.000 TL
İncele
Violet Kına Davet Rose
5,0
(4 Yorum)
4. yıl
Avcılar
1 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanGeniş dans pistiSahne ışık sistemiKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

200 - 250 Kişi
50.000
40.000 TL
İncele
Salon La'vita Düğün & Davet
Salon La'vita Düğün & Davet
5,0
(14 Yorum)
Avcılar
5 saatte cevap verir

Sade süslemelerAsma katlı salonKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzik / DJGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 600 Kişi
45.000
35.000 TL
İncele

Kır düğünü ışıklarıModern ve sadeCam salonMenü tadımıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 400 Kişi
38.000
28.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Avcılar Avcılar Öğretmenevi

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Avcılar Dilmen Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Avcılar Gold Henna

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Avcılar DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL

Avcılar Salon Seramoni

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Avcılar Safran Elite Restaurant

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Avcılar Koç Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Avcılar Grand Life Garden

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Avcılar Abbara Davet Sarayı

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Avcılar Lima Davet & Balo

50 - 500 Kişi
250 TL'den az

Avcılar Brooklyn Cafe & Bistro

50 - 50 Kişi
250 - 500 TL

Avcılar Çınar Düğün Sarayı Avcılar

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Avcılar Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul Avcılar kına mekanları, metrobüsle ulaşım imkanı ve denize yakın olmasıyla ön plana çıkıyor. Birbirinden güzel kına gecesi mekanları Avcılar’da yoğun olarak Merkez, Denizköşkler, Tahtakale ve Firuzköy’de yer alıyor. Kına gecenizde lazım olacak her türlü aksesuarı bu mekanlarda bulabilirsiniz. Ayrıca Avcılar’daki mekanlar yemekli ve yemeksiz davetler için uygun hizmetlere ve davet alanlarına sahip.

Avcılar’da kına gecesi yapılacak yerlerde her kapasiteye uygun bir salon bulmanız mümkün. 50’den 1000 kişiye kadar davetlinizi bu mekanlarda ağırlayabilirsiniz. Butik bir davet gerçekleştirmek istiyorsanız Cihangir Mahallesi’ndeki mekanlar sizin için en uygun alanlardan biri olabilir. Merkez ve Ambarlı mahalleleri ise kalabalık bir kına gecesi gerçekleştirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Avcılar kına gecesi salonları, hem açık hem de kapalı alanlarıyla ön plana çıkıyor. Ambarlı ve Firuzköy semtlerinde her kapasiteye uygun geniş çim alanlar bulunuyor. Özellikle yaz ve bahar aylarında farklı bir konsept arıyorsanız bu mekanları tercih edebilirsiniz. Bu alanların ek bir kapalı salonu bulunması sayesinde de olumsuz hava koşullarına hazırlıklı olabilirsiniz.

Avcılar bekarlığa veda mekanları, özel gününüzde farklı aksesuarlar ve konseptler sunmasının yanında salon özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Yüksek tavanlı, kolonsuz ve geniş salonlar sayesinde davet anında konuklarınızla eğlenebileceğiniz rahat alanlar sunuyor. Ayrıca salonların ortasında bulunan geniş dans pistinde gönlünüzce dans edebilirsin. Mekanların havalandırma sistemi sayesinde de havadar bir ortamda eğlencenizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Avcılar Kına Gecesi Fiyatları Uygun mu?

Avcılar kına mekanlarının fiyatları her semtte farklılık gösteriyor. Farklı semtlerde her bütçeye uygun bir kına mekanı bulabilirsiniz. Özellikle Cihangir, Denizköşkler, Merkez ve Firuzköy mahalleleri bütçe dostu bir kına gecesi düzenlemek isteyenler için oldukça ideal. Semtlerdeki mekanların uygun fiyatlı olmasının yanında kaliteli hizmetlere sahip olması da bu kına salonlarına olan talebi arttırıyor.

Avcılar kına salonu fiyatları, davetin gerçekleşeceği zamana göre değişiklik gösteriyor. Hafta içi düzenlenen davetler hafta sonuna kıyasla çok daha uygun fiyatlı olarak karşınıza çıkabiliyor. Eğer kış ve sonbahar aylarında bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız mekanların sunacağı fiyatlar diğer mevsimlere kıyasla daha uygun olabiliyor. Bu yüzden kendi bütçenize en uygun günü ve mevsimi tercih edebilirsiniz.

Bütçenize en uygun daveti ayarlayabileceğiniz kına mekanları Avcılar’da bulunuyor. Düzenleyeceğiniz kına gecesinin fiyatı davetin yemekli ya da yemeksiz olmasına göre değişiyor. Yemekli davetlerde ödeyeceğiniz ücret, kişi başı üzerinden belirleniyor. Bu durumda çağıracağınız davetlilerin sayısı arttıkça fiyat da bir o kadar artıyor. Yemeksiz bir kına gecesi düzenleyecekseniz mekanlar size toplam paket fiyatı sunuyor.

Avcılar Kına Salonlarının Kaliteli Hizmetleri

Avcılar’da Kına Gecesi Mekanlarının Avantajları

Avcılar kına yerleri her bütçeye uygun ve çok sayıda mekan seçeneği sunuyor. Bu sayede kendi tarzınıza ve taleplerinize uygun bir mekan bulabilirsiniz. Bunun yanında mekanlar merkezi konumları sayesinde pek çok ulaşım seçeneğine sahip. Misafirleriniz mekanlara şahsi araçların yanında metrobüs, otobüs ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabilirler.

Diğer İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarında da görebileceğiniz menü çeşitliliğini Avcılar’daki pek çok işletmede bulabilirsiniz. Kokteyl ve yemekli kına gecelerine özel farklı menü seçeneklerinden konuklarınızın ve sizin damak zevkinize en uygun olanını seçebiliyorsunuz. Ayrıca özel beslenen misafirleriniz için vegan, vejetaryen ve diyabet menü seçeneklerini de kına paketinize dahil edebiliyorlar.

Avcılar kına gecesi mekanları, birbirinden güzel dekorasyon seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Hem geleneksel hem de modern konsept seçenekleri herkese hitap ediyor. Bunun yanında mekanlarda bulunan aksesuarları, süslemelerde dilediğinizce kullanabiliyorsunuz. Mekanların anlaşmalı olduğu organizasyon sorumlularıyla birlikte salon dekorasyonuna karar verebilirsiniz. Kına tahtı, minderler, çiçekler ve mumlar salonun dekorasyonunda kullanılan en trend ve popüler aksesuarlar arasında.

Avcılar’daki mekanlar profesyonel kadrosuyla size kusursuz bir davet süreci sunuyor. Davetin akışını planlama, oturma düzeni, dekorasyon ve yemek servisi gibi her konuda mekanlardaki tecrübeli bir ekiple çalışıyorsunuz. Bu sayede yaşanılabilecek her türlü aksiliğin önüne geçebiliyorsunuz. Ayrıca özel talepleriniz için farklı firmalarla çalışarak hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonunu düzenleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları