Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200-400 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200-400 TL

 • Kapasite

  200-300

Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç Sıkça Sorulan Sorular

 • Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 150-200 TL aralığından başlamaktadır.Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 150-200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç Hakkında

Kına geceleri hem en hüzünlü hem de en coşkulu anları için de barındıran şüphesiz ki en anlamlı geleneklerimizden biridir. Biz Delta Hotels by Marriott İstanbul olarak bu çok özel gününüzde davetlilerinizle doyasıya eğleneceğiniz eşsiz bir davete imza atmanız için hizmetinizdeyiz.

Şıklığı ve konforu bir araya getirdiğimiz nezih mekanımızda, ağırlıklı olarak saflığı ve beraberliği temsil eden beyaz rengini kullanıyoruz. Mekanımızda güler yüzlü ve profesyonel personellerimizle her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyor, davetinizin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.


Yemekli bir davet tercih ederseniz Türk ve dünya mutfağından derlediğimiz seçkin lezzetlerimizle kına gecenizi bir ziyafete dönüştürebiliyoruz. Kına gecenizde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmamanız için, davetinizden önce gerçekleştirdiğimiz menü tadımları ile menülerimizde dilediğiniz gibi değişimler yapmanıza olanak sunuyoruz. Alanında uzman şeflerimizle hazırladığımız menülerimizi güler yüzlü personellerimizle beraber hızlı bir şekilde servis ediyoruz. Yemeklerimizin mideye olduğu kadar göze de hitap etmesine özen gösteriyor, şık sunumlarla servisinizi gerçekleştiriyoruz.

Siz de hayallerinizin ötesinde bir kına gecesi organizasyonuyla davetlilerinize unutulmaz bir gece yaşatmak isterseniz; sayfanın yanında yukarısında bulunan iletişim adresimizden bize ulaşabilir veya sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Delta Hotels by Marriott Haliç için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Ayazma Cd. Cuha Sk. No: 3 Kağıthane / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.