Vaye Kına Evi
5,0
(22 Yorum)
7. yıl
Bağcılar
17 saatte cevap verir

İhtişamlı süslemelerYüksek tavanGeniş dans pistiDJKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

80 - 250 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Zeno Kına Evi
3 Yorum
6. yıl
Bağcılar
8 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerAçılır-kapanır tavanCanlı müzik / DJGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 500 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor
İncele
Işıldak Düğün Evi
Bağcılar
7 saatte cevap verir

Sade süslemelerYüksek tavanAsma katlı salonEtkili havalandırmaKolay ulaşımKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 700 Kişi
250 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

Bağcılar Özgür Düğün Sarayı

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Bağcılar Asya Düğün Davet Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Bağcılar Nova Plaza Prime Hotel

200 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Bağcılar Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz K. M.

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Bağcılar Yuvam Kına Evi

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Bağcılar Hanoğlu Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Bağcılar Kent Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Bağcılar Dilek Pasta Cafe & Restaurant

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Bağcılar İmse Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Bağcılar Gold Düğün ve Davet Sarayı

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bağcılar’daki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesi merkezi konumu nedeniyle kına ve bekarlığa veda partileri için oldukça sık tercih ediliyor. Bağcılar’da kına gecesi yapılacak yerlerin çoğu; Güneşli, Mahmutbey ve Fatih mahallelerinde yer alıyor. Otoyollara olan yakınlığı ve İstanbul’un gelişmiş toplu taşıma sistemi sayesinde siz ve misafirleriniz rahatlıkla etkinlik mekanına ulaşabilirsiniz.

Bağcılar kına salonları genellikle kapalı alanlardan oluşuyor. Ancak birçok mekanda isteğe göre açılıp kapanabilen tavanlar, balkon ve teraslar mevcut. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlar, ortamın ferah ve havadar olmasını sağlıyor. Çoğu mekanda beklenmedik aksaklıklara karşı jeneratörler ve mevsime uygun ısıtma için klimalar yer alıyor. Klimalar; yazın terlemeden dans edebilmenizi, kışın üşümeden istediğinizi giyebilmenizi sağlıyor.

İstanbul Bağcılar kına mekanları çoğunlukla 500 ila 700 kişilik maksimum misafir kapasitesine sahip. Butik ve samimi bir kına gecesi için daha düşük kapasiteli mekanlar da mevcut. Eğer aklınızda büyük bir organizasyon varsa Göztepe Mahallesi’ne yönelebilirsiniz ancak Bağcılar’ın diğer bölgelerinde de büyük salonlar bulunabiliyor. Yemeksiz kınalarda genellikle daha çok sayıda misafir ağırlama şansınız oluyor.

Bağcılar Kına Gecesi Mekanlarının Çeşitli Hizmetleri

Bağcılar kına yerleri size birçok yemek opsiyonu sunuyor. Yemekli veya kokteyl menü arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Yemekli menüler işinin uzmanı şefler tarafından hazırlanıp size servis ediliyor. Kokteyl menüleri ise kuru ve yaş pasta, börek, kurabiye ve meşrubat gibi ikramlar içeriyor. İsterseniz mekan ile anlaşarak menüye ordövr tabağı da ekletebilirsiniz.

Mekanlar eğlence konusunda sizi asla yalnız bırakmıyor. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan müzik ve dans şovları Bağcılar kına gecesi salonlarında da sizin zevkinize göre hazırlanıyor. Çoğu mekan, hizmet paketlerinde DJ veya müzisyen bulunduruyor. DJ’ler sizin zevkinize göre şarkılar çalıyor, kına gecesi klasiklerini de eksik etmiyor. Mekanlarda özellikle kadın DJ seçme opsiyonu da bulunuyor.

Kına gecelerinde bulunması gereken kına gereçleri de mekanlar tarafından unutulmuyor. Kına tepsisi, kına mumları, gereken araç gereçler ve kuru/yaş kına genellikle mekanlar tarafından tedarik ediliyor. Halay mendilleri, tefler ve dilek fenerleri de birçok paketten eksik olmuyor. Büyük paketlerde gelin ve damat için hazırlanan hediye paketleri ve misafirlerinize dağıtabileceğiniz kına sepetleri de bulunuyor.

Işıklandırma çok önemli olduğundan, güçlü ışıklar ve romantik bir hava yaratabilen küçük dekorasyon ışıkları da Bağcılar kına mekanlarının sunduğu hizmetlerden biri. Bu özel gününüzü kaydetmek için profesyonel fotoğrafçılar da genelde mekanlar ile çalışıyor. Çoğu mekan sınırsız fotoğraf ve video hizmeti sunuyor. Dışarıdan istediğiniz bir fotoğrafçıyı getirmeniz de mümkün olabiliyor.

Kına gecesi ve bekarlığa veda partileri oldukça hazırlık gerektirebiliyor. Bağcılar bekarlığa veda mekanları bu süreçte yardımınıza koşuyor. Tecrübeli organizasyon ekipleri süreçte sizi yönlendiriyor, etkinlik sonuna kadar yanınızda bulunuyor. Kına günündeki hazırlık için gelin ve damat odaları da cabası. Bu odalarda rahatça hazırlanıp son dokunuşlara odaklanabilir, etkinlik süresince ihtiyacınız oldukça burayı kullanabilirsiniz.

Bağcılar Kına Mekanlarında Konsept Nasıl Oluşturuluyor?

Bağcılar Kına Gecesi Fiyatları Nelere Göre Değişiyor?

Bağcılar kına mekanları farklı bütçelere hitap ediyor. İlçe fiyat ortalaması İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının altında olduğu için birçok mekan cebinizi rahatlatıyor. Uygun bütçeli birçok mekan Fatih Mahallesi’nde bulunuyor. Bağcılar Güneşli kına mekanları ise uygun fiyatlardan başlayarak yüksek bütçelere hitap eden mekanlara kadar gidebiliyor. Lüks seçenekler arıyorsanız Mahmutbey Mahallesi’ne de yönelebilirsiniz.

Yemek servisi sağlayan Bağcılar kına mekanları fiyatları, kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Mekanların minimum ücretini geçtiğiniz sürece daha az misafiri ağırlamak her zaman daha hesaplı oluyor. Birçok mekan menü konusunda değişiklik yapılmasını kabul ediyor. Kırmızı et yerine beyaz et tercih etmek daha uygun fiyatlara anlaşmayı sağlayabiliyor. Yalnızca kokteyl hizmetlerinden yararlanmak da cebinizdeki ağırlığı hafifletiyor.

Bazı mekanlar farklı bütçelere hitap ederek çeşitli hizmet paketleri sunuyor. Her pakette farklı fiyatlara tekabül eden ekstra hizmetler yer alıyor. Bu sayede bütçeniz düşük olsa bile hayallerinizi süsleyen mekandan vazgeçmek zorunda kalmıyorsunuz. Misafir sayısına uygun olarak da paketler arasında seçim yapabilirsiniz. Bütçeniz daha yüksekse misafirlerinize kına hediyeleri içeren paketlere göz atmanızı öneriyoruz.

Kına geceleri için en popüler mevsimler yaz ve bahar ayları. Siz de bu mevsimlerde bir kına planlıyorsanız mekanlar ile erkenden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bağcılar ilçesinde erken rezervasyon hizmetleri ile özel indirimlerden yararlanabileceğiniz mekanlar oldukça yaygın. Ancak tasarruflu bir kına isteyenler için mekanlarla diğer mevsimlerde anlaşmak da oldukça kolay.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları