Gala Kına Salonu
5. yıl
Gaziosmanpaşa

Sade süslemelerYüksek tavanGeniş dans pistiDJSahne ışık sistemiKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 250 Kişi
37.000
30.000 TL
İncele
Quadim Life
5,0
(20 Yorum)
6. yıl
Gaziosmanpaşa
7 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanYüksek tavanEtkili havalandırmaGeniş dans pistiKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 900 Kişi
118.000
100.300 TL
İncele

Diğer Firmalar

Gaziosmanpaşa Avşaroğulları Düğün Sarayı

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Gaziosmanpaşa Avrupa Gold 1-2 Düğün Davet Salonları

10 - 850 Kişi
500 - 750 TL

Gaziosmanpaşa Salon Gönül

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Gaziosmanpaşa Küçükköy Hamam 365

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Gaziosmanpaşa Mercan Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Gaziosmanpaşa Yurdakul Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gaziosmanpaşa’daki Kına Gecesi Mekanları

Gaziosmanpaşa’daki şık davet alanları kına düzenleyecek çiftlerin son yıllardaki popüler seçimleri arasında yer alıyor. Küçükköy, Bayrampaşa ve Sultangazi gibi çevre semtlerde ikamet eden çiftlerin de buradaki salonlarla organizasyonları için sıklıkla görüştüklerini söyleyebiliriz. Gaziosmanpaşa kına mekanlarının süslemeleri ve hizmetleri değişiklik gösteriyor. Siz de kendi tarzınızı yansıtan ve beklentilerinizi karşılayan mekanı sayfamız üzerinden bulabilirsiniz!

İstanbul Gaziosmanpaşa kına mekanları arasında şehir manzaralı seçenekler kadar boğaz manzarasına sahip olanlar da yer alıyor. Bunun için teras, balkon, camekan veya çim alana sahip salonları tercih edebilirsiniz. Bu salonlar genellikle geniş ve ferah alanlara sahip. Ayrıca birçok mekan açık hava ve kapalı alan seçenekleri sunuyor. Böylece kötü hava koşullarından etkilenmeden organizasyonunuza devam edebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa bölgesine hem özel hem de toplu taşıma araçları ile ulaşım oldukça kolay. Merkez, Cumhuriyet ve Yeni Mahalle mahalleleri, metro ile tramvay duraklarına neredeyse yürüme mesafesinde bulunan mekanlara ev sahipliği yapıyor. Bahçe manzarasının tadını çıkarmak, merkezin karmaşasından uzakta sakin bir organizasyon düzenlemek isteyenler ise Mevlana ve Karadeniz mahallelerine bakabilirler.

Gaziosmanpaşa’daki Küçükköy kına gecesi mekanları arasında gelin hamamı düzenleyebileceğiniz yerler de mevcut. Bu tip organizasyonlar kadınlar arasında gerçekleştiğinden daha butik çaplı oluyor. Fakat Gaziosmanpaşa kına salonlarında 50 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Dilerseniz, kadın-erkek karışık büyük davetler de düzenleyebilirsiniz. Kına organizasyonlarına özel süslemeler ile donatılan salonlar arasından zevkinize hitap eden yeri bulabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Kına Gecesi Mekanları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Kına mekanları Gaziosmanpaşa’da farklı kapasitelere ve dekorasyonlara sahip davet alanları ile hizmet veriyor. Mekan bünyesinde dilediğiniz alanı tercih edebiliyorsunuz. Dilerseniz, yemekli veya yemeksiz bir kına gecesi de düzenleyebilirsiniz. Ayrıca birçok salon kapsamlı kına paketleri hazırlayarak detayları bol olan organizasyondan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor. Paket içeriklerini merak ediyorsanız, şöyle:

Gaziosmanpaşa Kına Mekanları Fiyatlarını Neler Etkiliyor?

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları arasında ışıl ışıl salonları ile ön plana çıkan Gaziosmanpaşa’daki davet alanlarının fiyatları geniş bir aralıkta seyrediyor. Fakat ödeyeceğiniz toplam tutar için konumdan hizmet içeriklerine kadar etkileyen farklı faktörler bulunuyor. Örneğin; seçeceğiniz paket türü oldukça önemli. Yemeksiz paketler için toplam fiyat teklif edilirken, yemekliler için kişi başı üzerinden fiyatlandırma yapılıyor.

Pazariçi, Cumhuriyet ve Merkez mahalleleri arasında başlangıç fiyatlarının oldukça uygun olduğu seçenekleri bulabilirsiniz. Ayrıca ilçenin merkezinde bulunan birçok mekan da ekonomik kına organizasyonlarına imkan tanıyor. Net rakamın artmasında salonların ne kadar lüks olduğu ile çiftlerin seçimleri önem taşıyor. Eğer kırmızı etli menü tercihinde bulunursanız, beyaz etlilere kıyasla daha yüksek fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa kına gecesi mekanlarının organizasyon paketlerinin içeriği genellikle kapsamlı oluyor. Fakat bazen bazı hizmetler ekstraya girebiliyor. Siz de özel imkanlardan yararlanmak isterseniz, ek ücret ödemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Kış mevsiminde yapacağınız kına gecesi ile birlikte hafta içi organizasyonlarının da uygun fiyatlı olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Kampanyaları takip etmenizi ve mekanlarla ödeme kolaylıklarını konuşmanızı öneriyoruz.

Gaziosmanpaşa Kına Gecesi Mekanlarının Süslemeleri

Kına gecelerinin olmazsa olmazlarından olan kırmızı renkli tüller ve masa sandalye-giydirmelerinin yanı sıra; altın renginin de eşlik ettiği davet alanlarında oldukça şaşalı görünümlerle karşılaşıyoruz. Kına konsepti için kırmızı çiçekler, perdeli taglar, göz alıcı kına tahtları ile standart bir süsleme yapıyorlar. Tabii mor, pembe, siyah gibi farklı renkler kullanarak davet alanlarının havasının değişmesini de talep edebilirsiniz.

Bazı salonlarda Osmanlı, Roman ve Hint gibi özel konseptler hazırlanıyor. Her birinin kendine ait farklı süslemeleri oluyor. Örneğin; Osmanlı’da geleneksel çizgiden şaşmadan modern bir alan yaratıyorlar. Roman ve Hint konseptlerinde ise çeşitli renkler aynı anda kullanılarak bir cümbüş hazırlıyorlar. Bu durumlarda seçeceğiniz kıyafetlerin, aksesuarların ve müziklerin de konsepte uyumlu olması gerektiğini belirtmeden geçmeyelim.

Kına mekanlarını Gaziosmanpaşa’da bekarlığa veda mekanları olarak da kiralayabiliyorsunuz. Farklı tarzlara ve imkanlara sahip oldukları için organizasyonunuzu nasıl geçirmek istediğinize göre dilediğiniz salonu tercih edebilirsiniz. Sayfamız üzerinden Gaziosmanpaşa’da kına gecesi yapılacak yerlerin hem görsellerini hem de hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan tek tıkla size özel ücretsiz fiyat tekliflerinizi almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları